نياز به چند نفر فارغ التحصيل رشته كامپيوتر براي تكميل يك مقاله

silvercover

کاربر متخصص
سلام

مقاله اي در دست تدوين دارم كه يه بخشش مختص مصاحبه اي كوتاه با فارغ التحصيلان رشته كامپيوتر در ايران هست. خصوصا افرادي كه نسبت به اين رشته بي ميل بوده و بنا به تقدير و جبر روزگار تحصيل در اين رشته رو به پايان رسوندن. به بيان ساده تر؛ دنبال افرادي هستم كه علاقه چنداني به اين رشته نداشتند.

اگر مايل هستيد با بنده همكاري كنيد لطفا همين جا اعلام كنيد يا براي بنده پيام خصوصي بگذاريد. مسلما در خاتمه مقاله با ذكر مشخصات شما از شما تقدير خواهد شد.

يكي از بخش هاي مرتبط با اين مقاله هم از لينك زير قابل دسترسي است:

آزمون سنجش توانايي تحصيل در رشته كامپيوتر

پيشاپيش سپاسگذارم.

Saeed2vfx

Member
حامد جان از اونجایی که من ترم آخر نرم افزار هستم و دوست داشتم ببینم چه کردی، برنامه رو دانلود و تست کردم.

راستش من با این روش ارزشیابی اصلاً موافق نیستم ! که از کاربر بپرسی: تا حالا برنامه نوشتی؟ عه! چه خوب! پس برو بازم برنامه بنویس!

من خودم از 14 سالگی علاقه شدیدی به نوشتن بازیهای کامپیوتری داشتم. تا الان هم به اندازه موهای سرم بازی ساختم (اغلب فقط main بازی رو طراحی کردم)

ولی از برنامه نویسی متنفرم ! و الان هم اگر فرصت کنم میشینم با نرم افزارهای node based کار میکنم.

علاقه اصلی من طراحی گرافیکی بازیها بوده. ولی از اونجایی که نتونستم یه شریک برنامه نویس پیدا کنم، خودم کدهای بازی رو نوشتم.

و خیلی کارهای دیگه که اصلاً علاقه ندارم ولی بخاطر اجبار انجام دادم.

در آخر بهت خسته نباشید میگم ، و امیدوارم موفق باشی دوست من :rose:

Saeed2vfx

Member
راستی نرم افزارت بهم نمره 15 داد که فکر میکنم نمره کمی باشه برای کسی که فارق التحصیل این رشته اس! :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا