نياز به چندتا مدير دختر

danialpes

New Member
خوب سلام

نمي دونم جاي درستي تاپيك زدم يا نه خوب مشخص ميشه بدن وقتي كه مديرهاي عزيز اومدن

خوب بريم سره اصل مطلب
راستشو بخواين من دنبال چندتا مدير دختر براي سايتم هستم (البته نمي خوام سوتفاهمي درباره مدير هاي سايت خوب امين ايجاد بشه) البته مديرداريم ولي همشون پسر هستند و معمولا ما پسر ها بعضي چيز ها رو نمي فهميم براي همين هم به چندتا دختر براي سايتمون نياز داريم

هركس مايل بود همين جا اعلام كنه تا من اي ديمو براش بفرستم
براي ديدن سايتم هم تو امضام لينكش هست

مرسي دانيال

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
بچه ها جدی باشید :دی راستش جاشو درست انتخاب نکردی آخه دختر خانم هایی که میان اینجا اکثریتشون کارشون درسته و اونقدر وقتشون پره که واسه سایت شما وقتی ندارند .شما می تونی درخواستتو تو اد لیست یاهوت پیگیری کنی من به شخصه قول می دم خیلی زود به نتیجه می رسی:دی

blognevis

Active Member
اميدوارم با دوستان و مديران بتوانيد پرسنل خودتان را تكميل كنيد

آخرین ویرایش:

AMiR

Active Member
ما را هم دعوت كن

حالا عروسی دعوت میکنی ما رو یا نه؟؟؟:d

Arch.Designer; گفت:
جهیزیه رو نگفتی.... :d

دوستانی که در صدد بالا بردن تعداد پست هاشون هستن ، پیشنهاد می کنم از راه دیگه و مفید تری استفاده کنن!

دوستانی هم که چیزی برای گفتن در مورد مبحث تاپیک ندارن ، الزام به زدن پست نیست!

این اخطار آخر بود

danialpes

New Member
من اينو از يه جاي ديگه كه عين همينو نوشته بودم كپي پيست كردم به خاطر همونه كه گفتم تو امضام هست

ولي لينك سايتمو نمي زارم چون ممكنه تبليغ حساب بشه

حالا شمايي كه ميگيد از اد ليستت پيدا كن اگه ميشه اي ديتو بده تا بيشتر گپ بزنيم .

از كله بچه هايي هم كه لطف داشتند و ............... كزدند ممنونم

AMiR

Active Member
من اينو از يه جاي ديگه كه عين همينو نوشته بودم كپي پيست كردم به خاطر همونه كه گفتم تو امضام هست

ولي لينك سايتمو نمي زارم چون ممكنه تبليغ حساب بشه

حالا شمايي كه ميگيد از اد ليستت پيدا كن اگه ميشه اي ديتو بده تا بيشتر گپ بزنيم .

از كله بچه هايي هم كه لطف داشتند و ............... كزدند ممنونم
شما با مطالعه :

قانون شماره 7) قوانين امضا را در اينجا بخوانيد : شرايط امضاي كاربران

می تونید امضای خودتون رو ایجاد کنید

...

دوستانی که در صدد بالا بردن تعداد پست هاشون هستن ، پیشنهاد می کنم از راه دیگه و مفید تری استفاده کنن!

دوستانی هم که چیزی برای گفتن در مورد مبحث تاپیک ندارن ، الزام به زدن پست نیست!

این اخطار آخر بود
با بالا رفتن پست چی بهمون اضافه میشه ؟ :)

YTERROR

Active Member
دوستانی که در صدد بالا بردن تعداد پست هاشون هست

نه که آخرش یک شکلات یا آدامس یا جایزه خاصی میدن که یکی بخواد بالا ببره یا نبره این طرز فکر خیلی بچگانه است اگه کسی داشته باشه

بر خلاف اون چیزی که به نظر میاد به نفع سایت و فروم هست چون تعداد پستها و آپیدتهای سایت بالا می ره و نتایج در گوگل بیشتر میشه و ....

معمولا ما پسر ها بعضي چيز ها رو نمي فهميم براي همين هم به چندتا دختر براي سايتمون نياز داريم

اینش خیلی جالبه مگه چی رو می خواین بفهمین که همچین حرفی رو می زنید ؟ تویی اینترنت تنها محلی هست که جنسیت هی ارزشی نداره و فقط شخصیت و اطاعات افراد می تونه مفید باشه نه چیز دیگه و این منطق شما کاملا اشتباه و موفق نمی شید تا جایی که من تجربه دارم

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
بر خلاف اون چیزی که به نظر میاد به نفع سایت و فروم هست چون تعداد پستها و آپیدتهای سایت بالا می ره و نتایج در گوگل بیشتر میشه و ....
نه ديگه اينجا انجمن تخصصي هست نه انجمن گفتگوي آزاد .. اگر نياز به پست هاي بيهوده بود يه انجمن عمومي راه اندازي ميكرديم به عنوان گفتگوي آزاد !!
از طرفي ايندكس شدن پست هاي بيهوده بنظرت توي گوگل ارزش سايت يا انجمن رو بالا ميبره !؟ جز اين هست كه فردا مارك فروم هاي چتي روش گذاشته ميشه !؟
ولي وقتي پست ها هرچند كمتر ولي درست و صحيح و مطابق با وضعيت انجمن ارسال بشه ، وقتي توي گوگل ايندكس بشه پست هاي درست و حسابي ايندكس ميشه و اين عامل باعث ميشه ارزش فروم بالا بره .. نه پست هاي بيهوده .. :)

websamancom

Well-Known Member
میدونید همین باعث چندتا ورودی میشه چون اکثرا در سرچاشون کلمه دختر هست دی;

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
اونی که به دنبال کلمه دختر میاد تو سایت نیمودنش بهتره صادق جان فرمودن اینجا انجمن تخصصی هست.دوستانی که تو سرچ کلمه دختر سرچ می کنن باید یه سر به سایت های دوست یابی بزنن نه انجمن مجید آنلاین

YTERROR

Active Member
اگه این طور باشه که صادق می گه پس تالار گفتگو نیست بلکه پرسش و پاسخه نه گفتگو

من یک مثال زدم ولی منظورم و کسی نفهمید متاسفانه هر سایتی نیاز به کاربر داره و هر کاربر در هر سایتی نیاز به استفاده کامل از امکانات سایت رو داره و این جا یک مکان عمومی تخصصی هست و تالارگفتگو اصطلاحا گفته میشه

این دوستمون به هر دلیلی که از نظر من خیلی غیر منطقیه و جز استفاده از نام دختر ( همون طور که در تیزرهای ...... از دخترا استفاده میشه برای تبلیغات و ....... می خوان استفاده کنند ) هدفی ندارند البته این نظره منه و ........

ولی در هر صورت این دوستمون اگر قصد دارند افراد مورد نظرشون رو پیدا کنند بهتره یک مبلغی رو در ماه برای مدیرانشون برای شروع کار در نظر بگیرند تا هم افرادی که بدرد می خورن جذبشون بشن هم هر محلی که دوست دارند آگهی بدن تا 10000 نفر کاندید بشن و .....

موفق و پیروز باشید

danialpes

New Member
بابا عزيزان شما چرا اينطوري فكر مي كنيد

بابا ما تو سايتمون يعنب فرومون بعضي از بخش هايي داريم مثل مد لباس يا آرايش يا آشپزي كه اينها رو ميخوام بدم به دختر نه براي تبليغات يا چيز ديگري اگه مي خواين باز هم همين طوري پست بديد لطفا نديد اصلا

در مورد درآمد هم بايد بگم در نظر دارم براشون ماهيانه چيزي بدم ولي چون هنوز مشخص نشده و سايت خيلي جا نيفتاده نمي خوام از الان قولشو بدم

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
خوب به نظر شما اگه کاملا توضیح می دادید در مورد سایتتون کسی به خودش اجازه می داد با حالت تمسخر جواب بده واقعا لوازم آرایش چیزی نیست که ما پسرا بتونیم بهش بپردازیم به نظر من اشکال از شیوه بیان خودتونه

danialpes

New Member
حالا كه گذشت و ما به نتيجمون از سايت خوب مجيد آنلاين نرسيديم اميدوارم كه به زودي چند نفر رو پيدا بكنم

parvin1987

New Member
سلام
خسته نباشید
می شه بگین مدیر واسه چه قسمتی از سایتتون می خواین؟یعنی تو چه موضوعی؟
و این که نیاز دارین هر چند وقت یه بار به سایت سر بزنه ؟
من دانشجوی رشته ی کامپیوتر هستم .اگه به تخصص من بخوره یا در هر صورتی من بتونم کمکتون کنم ، خوشحال می شم.
راستی اسم سایتتون رو هم بگین لطفا

جدیدترین ارسال ها

بالا