نياز به يك هاستينگ به همراه ثبت دومين براي سايت من

msmajid

Member
سلام به دوستان مجيد آنلايني و آقا مجيد گل بخاطر طراحي سايت جامع و خوبشون

من براي سايتي كه دارم آماده ميكنم نياز به يك سرور ميزبان وب دارم قبلا يك دومين ديگه ثبت كرده بودم كه نه كيفت خوبي داشت نه قيمت مناسبي حالا ميخوام با شماها كه تجربه خوبي داريد مشورت كنم ببينم جايي رو سراغ داريد كه قيمت مناسب و كيفت خوبي داشته باشه ؟ قيمت هاست و دومين رو با هم ميخوام

با تشكر از دوستان عزيز

mrtteam

New Member
با سلام من خودم یه سرور شخصی دارم اگر سایت جالب و مهمی داشته باشی حتی میتونم رایگان بهت هاست و دامین بدم دقیقا بگو برای چه نوع سایتی هست ...
برای تماس با من [email protected]

msmajid

Member
با سلام من خودم یه سرور شخصی دارم اگر سایت جالب و مهمی داشته باشی حتی میتونم رایگان بهت هاست و دامین بدم دقیقا بگو برای چه نوع سایتی هست ...
برای تماس با من [email protected]

سلام دوست عزيز يك سايت در زمينه گرافيك و كامپيوتر هست كه داريم آمادش ميكنيم انشاالله بزودي آماده ميشه فقط يك هاست معتبر و خوب ميخوام ميخوام قيمتاش هم مشخص باشه

دوستان نظرتون راجع به PersianServices چيه ؟ :rose:

vatanmusic

Well-Known Member
بنده نيز در خدمتم
سرويس مورد نظرتون را بگيد تا قيمت بدم خدمتتون

domain ir com net ?
ميزانه فضا و پهناي باند ؟
لينوكس يا ويندوز؟

alikolahdoozan

New Member
بنده هاست دارم باهام تماس بگیر یک ماه هم بهت میدم اگر ok بود بعد پول بده . من dedicate server دارم برای همین صد هزار تا سایت رو نریختم روی یک سرور . دست خودمه تبلیغ وسیع هم براش نمی کنم که شلوغ بشه خواستی
[email protected] هم ایمیل منه هم id من برای chat

msmajid

Member
بنده هاست دارم باهام تماس بگیر یک ماه هم بهت میدم اگر ok بود بعد پول بده . من dedicate server دارم برای همین صد هزار تا سایت رو نریختم روی یک سرور . دست خودمه تبلیغ وسیع هم براش نمی کنم که شلوغ بشه خواستی
[email protected] هم ایمیل منه هم id من برای chat

لطف كنيد قيمت و آدرس سايتتون رو بدي نمونه سايت روي سرورتون هم بديد ممنونم:rose:

alikolahdoozan

New Member
من هاست windows دارم که php و mysql رو ساپورت میکنه . هاست linux خالی هم موجود است . هر کدام رو می خواهید بگید در چه حجمی به صورت تمام امکانات لازم دارین تا بهتون قیمتش رو بدهم . من قیمت جدول بندی شده درست نکردم

msmajid

Member
ميخوام php html asp رو ساپورت كنه براي شروع 20 مگ هاست بعد افزايش ميدم

چقدر ميشه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا