نياز به كمك فوري شما!

cactus13

Member
سلام:
چند وقته كه ايميل هايي دريافت ميكنم از طرف [email protected] و يا [email protected] كه يا ميگه پس ايميل شما عوض شده (كه نشده) و يا با ايميل شما اسپم فرستاده ميشه يا... و ميخواد كه از attachment استفاده كنم كه اين attach ها هم فايل زيپ هستن با نام هايي مثل account_password و important_details و ...
از اونجايي كه اخيرا" مزاحم دارم، تا حالا به خاطر شك، اين attachment ها رو باز نكردم. آيا واقعا" ياهو چنين كاري ميكنه و فايل attach براي كسي ميفرسته؟

Parham

Well-Known Member
خیر ! این ها ایمیل های Spam هستند که به راحتی‌ می‌شه از طرف هر کمپانی‌ ، شرکت یا شخصی‌ برای دیگران ارسال بشه و پس از باز کردن اون فایل به راحتی‌ کامپیوتر آلوده می‌شه ...

پ.ن : از عناوین مناسب و مرتبط برای تاپیک استفاده کن ...

overcrash

Active Member
من به شما و سایر دوستان یه نصیحتی میکنم
وقتی email های یاهو رو چک میکنید
حتما به اون متن ریزی که توسط یاهو قسمت پایین آدرس فرستنده هست دقت کنید.

cactus13

Member
راستي يه سوال:
مگه نه اينكه تمام فايهايي كه توسط ياهو جابجا ميشه توسط نورتون چك ميشن، پس چرا اين فايلها (كه دوستان گفتن ممكنه سيستم رو آلوده كنن) توسط اين آنتي ويروس شناسايي نميشن؟

Parham

Well-Known Member
این که دلیل نمی‌شه دوست عزیز ، سیستم ضد ویروس نورتون قادر به شناسایی‌ خیلی‌ از آسیب پذیری ها و حفره های امنیتی‌ نیست ،اما در حالت کلی‌ می‌تونه جلوی خیلی‌ از مشکلات و حملات فیشینگ را بگیره ، به هر حال بهتر از هیچی‌ هستش

oxygenws

Active Member
راحت ترین راه برای دور زدن آنتی ویروس های آنلاین، اینه که فایلت رو زیپ کنی و روش پسورد بذاری.... (عمرا سایت مربوطه نمی تونه ویروس رو پیدا کنه)
به هر حال، اعتمادی به هیچی نیست، مراقب باش :)

جدیدترین ارسال ها

بالا