نياز به برنامه نويسي - لطفا جواب بدهيد !

amir121ir

New Member
سلام
من برای فرستادن پیام کارتهای سایت خودم نیاز به فرم ارسال دارم ، این فرم باید قابلیت اضافه کردن پیام شخصی افراد را بر روی کارت داشته باشد ، ترجیحا روی سایت فضائی را به خود اختصاص ندهد ، زیرا روزانه صدها کارت از سایت من فرستاده میشوند ، به همین دلیل اختصاص فضا به آن حجم زیادی را شامل خواهد شد .
اين آدرس سايت من ميباشد :

Amir greeting cards

با تشکر از راهنمائی شما

saman_sweden

Active Member
سايت جالبي دراريد تبريك مي گم
راستي همه به html است شما نميتوانيد با html فرم يا عكس بفرستيد و با همون javascrip كه دارين فقط ميتونيد به hotmail يا yahoo فوروارد كنيد
براي ارسال توسط فرم بايد از php يا همون asp استفاده كنيد حال راستش من كنترل نكردم آيا اون فضا و هاستي كه داريد يكي از اسكريپتهاي asp.php. cgi را ساپورت مي كنه يانه
اگر هر كدام را ساپورت مي كنه بگيد تا من برنامه مناسب براش پيدا مي كنم در ضمن سايتهايي بزيان آلماني در اين زمينه زياد كه ميتونيد استفاده كنيد
موفق باشيد

amir121ir

New Member
saman_sweden گفت:
سايت جالبي دراريد تبريك مي گم
راستي همه به html است شما نميتوانيد با html فرم يا عكس بفرستيد و با همون javascrip كه دارين فقط ميتونيد به hotmail يا yahoo فوروارد كنيد
براي ارسال توسط فرم بايد از php يا همون asp استفاده كنيد حال راستش من كنترل نكردم آيا اون فضا و هاستي كه داريد يكي از اسكريپتهاي asp.php. cgi را ساپورت مي كنه يانه
اگر هر كدام را ساپورت مي كنه بگيد تا من برنامه مناسب براش پيدا مي كنم در ضمن سايتهايي بزيان آلماني در اين زمينه زياد كه ميتونيد استفاده كنيد
موفق باشيد
با سلام
از جواب شما بسيار تشكر ميكنم من متاسفانه به غير از front page برنامه نويسي ديگري نميدانم و در نظر دارم سايتم را بر روي هاستي كه NET. ASP PERL ISAPI CGI PHP +COM JavaScript را ساپورت ميكند قرار دهم .
من زحمت زيادي براي اين سايت كشيده ام و در آمدي هم برايم ندارد اگر شما محبت كنيد و راه چاره اي كه بازديد كنندگان كمتر مشكل داشته باشند پيدا كنيد مرا واقعا مديون خود خواهيد نمود .
باز هم متشكرم

saman_sweden

Active Member
من يه برنامه كامل ارسال عكس و ايميل براتون اينجا مي گذارم اين كد از من نيست من اينترنت دانلود كرده ام آدرس سايت برنامه توي خود برنامه است
من اين برنامه را تست كرده ام و برنامه نقصي نداره و واقعا برنامه محشري است
موقع اينستال حتما بايد Cmod 777 باشد والا كار نمي كنه
در ضمن اينم Demo برنامه است

http://www.pox.nl/scripts/sendecard/

موفق باشيد

amir121ir

New Member
با سلام
از فايلي كه برايم فرستاديد بينهايت متشكرم
متاسفانه سواد كافي و لازم براي استفاده از آنرا ندارم و سر در نمياورم
نميدانم چه كار ميتوانم انجام دهم

قربان شما

saman_sweden

Active Member
amir121ir گفت:
با سلام
از فايلي كه برايم فرستاديد بينهايت متشكرم
متاسفانه سواد كافي و لازم براي استفاده از آنرا ندارم و سر در نمياورم
نميدانم چه كار ميتوانم انجام دهم

قربان شما

متاسفانه بيشتر نميتونم كمكتون كنم به اين علت

I have 27 years of experience in computer field.My customers satisfaction have always been main objective

با اين تجربه 27 ساله كه شما داريد چطور سواد كافي و لازم براي استفاده از آنرا نداريد

amir.jpg

amir121ir

New Member
با سلام مجدد
از اينكه برايم چند ايميل داديد متشكرم
لازم به توضيح است كه تجربه هر كسي در رشته كامپوتر مربوط به قسمتي از ان است كه الحمداله شما در برنامه نويسي آنرا كسب فرموده ايد
حال اگر تمايلي نداريد به كسي كه صادقانه با شما صحبت كرده كمكي بكنيد فكر ميكنيد كه لازم است به نحوي متلك بارش كنيد ؟
عالم شدن كاريست كه خيليها توان انجامش را دارند ولي كمك و خوشحال كردن ديگران (مثل كاري كه من يكسال برايش وقت صرف كردم) كار هر كسي نيست !
ديگر هم ايميلي نفرستيد آقا !

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سامان حان معذرت ولي لطفا قانون شماره 12 رو بخونيد :
:oops:

قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.
امير جان من در خدمتون هستم...شما سرورتون PHP رو ساپورت ميكنه؟‌آخه اين برنامه به زبان php نوشته شده ...

مجيد

mahyar_nel

Active Member
اقا سامان فكر كنم اقا امير ناراحت شدن بهتره كه معذرت خواهي كنيد

amir121ir

New Member
با سلام خدمت آقا مجيد گل

با تشكر از پاسخ شما و همينطور سايت بسيار پر بار علمي كه ايجاد كرديد .
من از سايت شما بسيار آموختم و به اين آموخته ها هم افتخار ميكنم چون در سن 52 سالگي و داشتن 2 فرزند مهندس و يكي پاي كنكور هنوز خودرا دانش اموز ميدانم !
كار من برنامه نويسي نيست و از آن فقط كار با fronpage را ميدانم و اين hobby من است.
من سعي كردم يادگاري در جهت فرهنگ ايراني از خود باقي بگذارم و خوشبختانه كليك روزانه حدود 500 باعث اميدواري بيشتر من در راهم شده .
از اينرو به خاطر بازديد كنندگان سايتم مجبور هستم راه آسانتري برايشان ايجاد كنم كه آنهم ارسال بهتر پيام كارت است و اجراي اينكاراز خودم ساخته نيست .
با اينكه سايت من انتفاعي نيست ولي براي انجام اين كار حاضر به پرداخت هزينه اش هستم و نميخواهم حتي زير دين آقاي گلي چون شما يا حتي ديگران باشم .
hostجديدي را انتخاب كرده ام كه phpرا ساپورت ميكند .

باز هم از شما و همكاران محترمتان متشكرم
امير سمنانيان

saman_sweden

Active Member
amir121ir گفت:
با سلام مجدد
از اينكه برايم چند ايميل داديد متشكرم
لازم به توضيح است كه تجربه هر كسي در رشته كامپوتر مربوط به قسمتي از ان است كه الحمداله شما در برنامه نويسي آنرا كسب فرموده ايد
حال اگر تمايلي نداريد به كسي كه صادقانه با شما صحبت كرده كمكي بكنيد فكر ميكنيد كه لازم است به نحوي متلك بارش كنيد ؟
عالم شدن كاريست كه خيليها توان انجامش را دارند ولي كمك و خوشحال كردن ديگران (مثل كاري كه من يكسال برايش وقت صرف كردم) كار هر كسي نيست !
ديگر هم ايميلي نفرستيد آقا !
دوست گرامي سرور عزيزم من شما در حكم برادر بزرگ من هستيد و من كوچكم وخاك پاي شما هستم ازاينكه شما ناراحت شده ايد قلبا پوزش ميخواهم
واقعيت اينكه من با همه رك صحبت مي كنم و ازاينكه نوشته ام براي من جاي تعحب در برداشت از نوشته هاي خود شما بود كه عكس و قسمتي از سايت شما را هم مثال آوردم و منظور خاصي نبود منكه از شما اطلاع نداشتم فقط حرفهايي كه خودتان در سايتتان نوشته ايد تكرار كردم براي اينكه هر آدم ميداند 27 سال تجربه در كامپيوتر هر رشته اي از كارمپيوتر را شما فكر كنيد بايد يه قسمتي از ساير بخشهاي كامپيوتر را بداند
من خودم رشته اصليم Compiler Developer است اما از cad گرفته تا سخت افزار كامپيوتري را در حدي ميدانم و همه اينا را تو 11 سال كسب كرده ام 27 سال را با 11 سال خودم مقايسه كردم كه اشتباه بود ميبخشيد
مجددا از شما پوزش مي طلبم و براي اين هم كه شده حاضرم در مورد اون برنامه اي براتون معرفي كرده ام تا جايي كه نياز باشد كمكتان كنم

جدیدترین ارسال ها

بالا