نياز به بازارياب مجرب برای فروش اكانت شاتر استوك

سلام
شركت ما نياز به شخص يا تيمی دارد كه اين توانايی‌ را داشته باشه كه بتونه اكانت شاتر استوك را به شركتهای متقاضی اين اكانت كه ماشاء الله كم هم نيستند بفروشه.
كاری كه من ميكنم اين است كه به خود اين شركتها اين اختيار را ميدهم كه خودشون شخصا با اكانتی كه بهشون ميدم ميتونند هر عكسی را كه نياز دارند در هر موقع از شبانه روز و با بالاترين كيفيت ممكن دانلود كنند.
مزيت اين روش اين است كه ديگه نياز به هيچ سايت واسطه ای نيست كه مثلا ما كد عكس رو براش بفرستيم و اون هم برای ما دانلود كنه، اونهم با كلی‌ محدوديت و ناز اون شركت واسطه.
شما بايستی‌ مزيت اين روش را برای‌ هر مشتری‌ توضيح بديد كه من اينجا خلاصه ای را براتون ميگم:
1 - دسترسی مستقيم و سريع به شاتر استوك با استفاده از اين اكانت.
2 - عدم نياز به هيچ سايت واسطه كه دانلود اين عكسها را انجام دهد.
3 - اطمينان خاطر از اينكه عكس را بدون دخل و تصرف تهيه ميكند.
4 - عدم نياز به هيچ آرشيو اينترنتی موجود در بازار كه معلوم هم نيست چند در صد اين عكسها واقعا از شاتر استوك تهيه شده اند.
5 - با استفاده از اين اكانت به مجموعه كليپهای هنری هم دسترسی داريد كه در هيچ جايی نميتونيد پيدا كنيد.
6 - عدم محدوديت دانلود روزانه. به هر تعداد كه نياز داريد ميتونيد دانلود كنيد. يعنی‌ مثلا محدوديت دانلود 5 عكس يا 25 عكس و غيره در روز را نداريد و به هر تعداد كه نياز داريد ميتونيد دانلود كنيد.
7 - حفظ حريم شخصی مشتری. شما مشتری محترم ميتونيد بدون اينكه دلواپسی بابت اينكه سايت واسطه علائق و سلائق شما را در مورد موضوعی بدانيد عكسهای مورد نياز برای طرحهای گرافيكی خود را شخصا تهيه كنيد.
8 - اكانتها اورجينال هستند و فقط و فقط برای هر مشتری تهيه ميشود. نه مثل كسانيكه يك اكانت را به ده نفر همزمان ميفروشند.

نحوه پرداختها:
پرداخت های ما به ازای‌ هر فروش ميباشد. به اين صورت كه به محض فروش اكانت به مشتری درصد بازارياب به حساب شما واريز ميشود. در اين پروژها اين مقدار 20 در صد قيمت اكانت فروخته شده ميباشد.
بديهی است كه هر چه اكانتهای بيشتری رو بتونيد به فروش برسونيد مبلغ بيشتری بابت سهم بازاريابی به شما پرداخت ميشه.

بخش پاداش:
در صورتی كه در طی يك ماه بتونيد 10 اكانت شاتر استوك را به فروش برسانيد، پاداش خوبی به شما داده ميشود.
هدف ما رسيدن به بالاترين ميزان بهره وری می‌ باشد و اطمينان داشته باشيد كه هيچ تلاشی از شما در اين راستا بدون پاداش نخواهد ماند.

در مورد قيمتها و پلانها ميتونيد از طريق تلفن زير با من در ارتباط باشيد.
09195417432

موفق باشيد.
شركت نرم افزاری‌ اشراق

جدیدترین ارسال ها

بالا