نيازمند پيدا كردن يك آدرس در شيراز

saman_sweden

Active Member
از كاربران ساكن شيراز تقاضا دارم نسبت به پيدا كردن آدرس شماره تلفن و احيانا آدرس وب سايت شركت آلبرت كه يك كارخانه كالباس و سوسيس سازي در شيراز است
كمك كنند
راستش در اين مورد از كاربري بنام آسان پرسيدم بار اول ايشون گفتند اسم شركت آلبرت است و بار دوم وقتي تفاضاي آدرس كامل كردم ايشون گفتند كارخانه است خوب اينو همه ميدونند كالباس سازي كارحانه است نه منزل
هدف خود را از اين درخواست بعدا اعلام خواهم كرد
ممنون

H-assan

Well-Known Member
شرمنده انقدر دير جواب دادم سامان خان

خوب
ادررس كارخانه:
شهرك بزرگ صنعتي كارخانه ممتاز پروتين فارس محصولات آلبرت

شماره تماس :
کد:
0712-2242197

saman_sweden

Active Member
ها ها
ننه اقا گفته حرف راست راست بزنوم
مو كالباس دوسوت داروم
اينجا كالباس نميدانند
مو كالباس ايران دوسوت داشت

از شوحي گذشته ميخواستم تو شيراز برا ننه آقام يه گار تو كالباس سازي دست و پا كونوم

H-assan

Well-Known Member
بابا انقدر گير نديد رگ غيرتم يهو گل مي كنه ها بي خيال نه مي دونيد چي چند وقت پيش من يك عكس از سوسيس ها اين كارخونه گذاشتم خيلي عكس اشتاها آور بود براي همين مي خواد ببين اين رو كي داره بر بخره درسته سامان :lol: :arrow:

http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=9072&highlight=آلبرت

اين هم لينك اون ماجرا و حالا عكس اش رو هم مي ذارم شما هم مثل اون موقع ما گشنه شويد

saman_sweden

Active Member
assan گفت:
بابا انقدر گير نديد رگ غيرتم يهو گل مي كنه ها بي خيال نه مي دونيد چي چند وقت پيش من يك عكس از سوسيس ها اين كارخونه گذاشتم خيلي عكس اشتاها آور بود براي همين مي خواد ببين اين رو كي داره بر بخره درسته سامان :lol: :arrow:

http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=9072&highlight=آلبرت

اين هم لينك اون ماجرا و حالا عكس اش رو هم مي ذارم شما هم مثل اون موقع ما گشنه شويد

بابا تو ديگه كي هستي ابرو مون را نبر ديگه

راستي آبرو كيلوي چنده من بخرم من ده كيلو ميخوام
ببينم تو اون كالباس سازي آبرو هم مسازن
اگر آبرو مسازن من ميخوام مدير عامل ابرو سازي بشم تو همين بغل مغل هاي مجيد ان لاين هم دكه آبرو ميزنم
خوش باش كه زندگي دوزوره

H-assan

Well-Known Member
نه جدي حالا براي چي مي خواهي اگر كار داري بگو خودم مستقيم برات كار مي كنم صاحب كارخونه و مدير عامل اش خلاصه كله كارخونه رو مي شناسم

Masih

Well-Known Member
assan گفت:
نه جدي حالا براي چي مي خواهي اگر كار داري بگو خودم مستقيم برات كار مي كنم صاحب كارخونه و مدير عامل اش خلاصه كله كارخونه رو مي شناسم

بابا كــــــــــــــــــــــــــــــــالبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاس

:lol:

مسيح.

saman_sweden

Active Member
Masih-Evanescence گفت:
assan گفت:

بابا كــــــــــــــــــــــــــــــــالبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاس

:lol:

مسيح.

بابا ســــــــــــــــــــــو سيــــــــــــــــــــــــــــــــــــس

Masih

Well-Known Member
دوستان تعداد پستهاي الكي داره بالا ميره! يك كم كمتر لطفا! :wink:

مسيح.

H-assan

Well-Known Member
خوب بابا الان مي ذارم صاحب كارخونه هم عاشق سوسيس وكالباس

جدیدترین ارسال ها

بالا