نيازمند فتوشاپ كار حرفه اي براي ساخت كاتالوگ

PadinaWebGroup

Active Member
سلام . خوبين ؟ :D

دوستان عزيز من يه سايت تبليغاتي دارم ميزنم . تقريبا مثل WWW.SOORAN.IR

يكي را ميخوام ه بتونه خيلي حرفه اي برام يه دونه كاتالوگ بزنه توش شرح بده مار ما را تا ما به مشنري هامون نشون بديم براي جذب مشتري . :lol::lol:

** مشخصاتي كه بايد توش باشه **

اين متن اولاش باشه كه در باره تبليغات اينترنتي هستش تا كاربر آشنا بشه :‌

مزایای تبلیغات اینترنتی​

ايجاد ارتباط دوطرفه : تبليغات اينترنتي يک ارتباط دو طرفه بين تبليغ کننده و مخاطب ايجاد مي کند. مخاطبان نه تنها تبليغات را دريافت مي کنند بلکه قادرند بازخورد بدهند و سوالات خود را در مورد محصولات با تبليغ کنندگان مطرح کنند

ايجاد يک پيوند مستقيم به ليست محصولات : تبليغات اينترنتي با يک پيوند مستقيم ، دسترسي به اطلاعات محصولات مرتبط را براي مخاطبان فراهم مي سازد. اين قابليت غالبا منجر به مبادله محصولات و افزايش تعاملات تجاري مي شود

توانايي هدفگيري ايستا و پويايي مشتريان : در تبليغات اينترنتي از روشهاي متنوعي براي هدفگيري مشتريان به منظور انتخاب، ارائه و نمايش تبليغات بصورت ايستا و پويا استفاده مي شود. اين روش ها ممکن است بر اساس محتواي صفحه، اطلاعات شخصي و مبادله پوياي اطلاعات باشند

دسترسي جهاني و شبانه روزي : تبليغات اينترنتي داراي دسترسي جهاني است و در تمام روزهاي سال و تمام ساعات روز در دسترس مي باشد که اين امر موجب افزايش قابليت مشاهده و گسترش بازار آن مي شود

ارسال، نگهداري و به روز رساني آسان : به دليل ماهيت ديجيتالي، تبليغات اينترنتي داراي ويژگيهاي نمايش، نگهداري و به روز رساني آسان است. کاهش فرآيند تهيه و اجراي تبليغات از جمله نتايج اين ويژگي ها تلقي مي شود

قابليت بالاي اندازه گيري و رد گيري : تبليغات اينترنتي به دليل ماهيت ديجيتالي، از قابليت رد گيري و اندازه گيري بالايي برخوردار است.از روش هاي گوناگوني براي رد گيري، ارزيابي عملکرد و سنجش اثر بخشي تبليغات اينترنتي استفاده مي شود

از اين جا به بعد هم شيوه و طرز كار سايت هست .

تبليغ دهندگان‌:‌ تبلیغات در سایت ما یکی از بهترین روش جهت معرفی درست و کلان محصولات و وب سایت های شما عزیزان میباشد .علاوه بر همکاری با وبمسترهای موفق تعدادی از بزرگترین و پربازدید ترین سایت های فارسی زبان به عنوان نمایندگان ما میتوانند تبلیغات شما را به بهترین نحو ممکن در معرض عموم قرار دهند

نرخ تبلیغات ما برخلاف کلیه سایت های مشابه بسیار ارزانتر و بصرفه تر میباشد

* نمایش تبلیغات تصویری

* نمایش تبلیغات متنی

* دریافت در ازای فروش محصولات شما

------------- من اين اطلاعات را داشتم شما خودتون يه چيزاي كم و زياد كنيد تا در سراسر كشور ميخواد پخش بشه يه چيزي باشه كه مشتري ازش خوشش بياد و بخونه و مشتري جذب بشه ----------------

تبليغ گيرندگان : بی شک ادز سنتر یکی از بزرگترین و حرفه ای ترین پورتال های تبلیغاتی میباشد که بصورت کاملا صادقانه و سازماندهی شده ارایه خدمات مینمایید.

با استفاده از بروزترین تکنولوژی های مدیریت سیستم های تبلیغاتی و بکارگیری پرسنل زحمتکش و کاربلد میکوشد تا خدماتی حرفه ای و صادقانه در اختیار صاحبان مشاغل و وب سایت ها قرار دهد

در این میان جهت اثبات خود و نیز ریشه دواندن در این صنعت نیازمند همکاری با وبمسترها , صاحبان سایت ها و وبلاگ های امین و صادق میباشد بطوریکه با برنامه ریزی درست کاربران صادق میتوانند درآمد قابل توجه از این سیستم داشته باشند

استفاده از پورسانت های قابل توجه و بی نظیر میکوشد تا خدمات صحیح در قبال هزینه دریافتی ارایه دهد

* پرداخت در ازای کلیک بر روی تبلیغات متنی

* پرداخت در ازای کلیک بروی تبلیغات تصویری

=============================================

اسم سايت ما هم اينه كه كاتالوگ براش ساخته ميشه «‌ WwW.AdsCenter.iR

=============================================

فعلا اين چيزا يادم ميومد كه گفتم بازم چيزي از قلم افتاده بگين تا كامل كنم متن را ممنون . :)

-------------

من اندازه كاتالوگ و .. اينا رو نميدونم يه چيزي ميخوام كه توش عكس هاي مربوط به سايت باشه و نوشته هاي بالا هم توش باشه گرافيكش عالي عاليه باشه ( چون ميوام تو كل ايران پخشش كنم ) و ميخوام روي مقواي مخصوص بدم چاپ كنن و پخشش كنم .

هركي ميتونه اين كار را برام انجام بده در اين جا اعلام كنه . لطفا

در باره هزينه هم من پولي ندارم كه بدم :sad: ( ميدونم دوستان اينجا همه بچه با معرفتن و پول نميگيرن و رفاقتي كار ميكنن ) ولي اگه هركي درست كنه من از خجالتش يه جوري در ميام مثل هاست و دامين و وي پي ان و طراحي و ... :wink:

منتظر شما دوستان عزيز هستيم ..... :oops:

aj-graphic

Member
سلام فکر کنم در خواست بزرگی باشه..
معمولا این کار هارو حضوری انجام میدن...
اگه کسی رایگان این کارو برات کرد خیلی باید مدیونش باشی!!:دی

crycafe

Active Member
اگر طراحیش رو کسی مجانی واست انجام بده چاپش رو میخوای چیکار کنی اونو دیگه پیامبر هم باشی فکرنکنم کسی حاضر بشه واست مجانی انجام بده

PadinaWebGroup

Active Member
سلام .

1. براي طراحيش گفتم پول نقد ندارم اما اينترنتي از جمله ، هاست و دامين ، وي پي ان ، و ... جبران مي كنم .
2. براي چاپش چقدر هزينه داره ؟

ممنونم .

PadinaWebGroup

Active Member
نه يه دفعه كه نه اروم اروم . هزينه چاپ هر عدد ؟

-----

دوستان فتوشاپ كار كمكم كنيد .

galagoola

Active Member
اول باید ابعادش مشخص شه
بعد تیراژش
بعد گرماژ کاغذش
بعد Uv و سلفونش
بعد....

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بنظر من براي اين كار بروشور كار كنيد بهتر از كاتالوگ باشه.
براي بروشور با توجه به ميزان متن و مثلا 4 - 5 تا عكس يه كاغذ A4‌ كافيه.
البته با توضيحاتي كه شما گفتي و ميخواي كه بهترين كيفيت باشه بايد از كاغذ گلاسه براي چاپش استفاده كني كه كلا هزينه نسبتا بالايي داره.

PadinaWebGroup

Active Member
ساراخانوم بله من تو فكر كاغذ گلاسه هستم . فقط مشكل من طراحي هستش كه اميدم بعد از خدا به دوستان گلم تو مجيد آنلاين هست . ممنونم از همتون

GFX Master

البته منظور من از توضيحات صفحه قبل بخش طراحيش نبود!
منظورم بعد از اون يعني مرحله چاپش بود.
شما هزينه اون بخش رو خواسته بودي كه همونطوري كه گفتم چاپ كردن روي كاغذ گلاسه و البته خود كاغذ خام قيمت بالايي دارن.

PadinaWebGroup

Active Member
سارا خانوم منظور شما را كاملا فهميدم .

--------------------

دوستان عزيز كسي نميخواد كمكم كنه ؟؟!

GFX Master

عكساي مربوط به سايتتون رو هم بذاريد اگر تونستم يه اتود براتون ميزنم.

PadinaWebGroup

Active Member
سلام .

سايت هام عكس نداره خودتون استادين ميتونيد زحمت عكس هاي مربوطه را هم بكشيد .

ممنونم از لطفتون .

PadinaWebGroup

Active Member
به من بدبخت ، بيچاره كمك كنيد نذاريد دست خالي از اينجا برم اولين درخواست منه ها ..!!!

aj-graphic

Member
به من بدبخت ، بيچاره كمك كنيد نذاريد دست خالي از اينجا برم اولين درخواست منه ها ..!!!

مدیران محترم ببخشید 1 سوال فنی داشتم من تو ما جان شما آقای شجاعی هستی!؟؟
این دومین ماله ایشون بود...
!!(نمیدونم اسپام بود یانا!)در هر حال ببخشید!

PadinaWebGroup

Active Member
من كوچيك شما شمشاد هستم اين دومين هم ماله شجاعي بود اما با كلاهبرداري براي من داد و يك دفعه ازم گرفت كه سرم كلاه رفت .

----------------------------

نميدونم چرا همه به فكر يوزر هاي قديمي هستن به تازه كارا توجه نميكنن اينم بگم يوزر من قديمي بود كه بن شدم با پست خوب اما ديگه كمتر ميام اينجا به هرحال كمكم كنيد ...
281.gif

PadinaWebGroup

Active Member
با چه زبوني بگم به من بدخت كمك كنيد اين اولين درخواست منه جبران ميكنم .....@

GFX Master

آقای شمشاد درخواست شما درخواست کوچیکی نیست به خدا!
کلی وقت میبره اینجور کارا.
بخصوص که شما کار حرفه ای هم میخواید!!!
پس اگرم درخواستتون بدون پاسخ بمونه نباید ناراحت بشید.

در هر حال اگر هر کدوم از بچه ها بتونن بهتون کمک کنن واقعا لطف کردن.

جدیدترین ارسال ها

بالا