نياؤ به كمكهاي فوري!!!

Babak Sateli

Active Member
mona62 گفت:
من نياز به كمك فوري دارم ...اومدم چند تا هندونه بزرگ بردارم ...ولي... :گريه:
بيخود نيست كه ميگن سنگ بزرگ نشانه نزدنه!!!

اولا تو اينجا خيلي مشكل فارسي نوشتن دارم ؟ فكر كنم عربيه !راهنمايي كنيد!

دوما يه مرجع خيلي خوب پر از مثال درباره++ visual c فارسي يا لاتين... كتاب يا سايت معرفي كنيد
ضمنا كلاس طراحي صفحات وب هم ميرم استادش به ازا هر يه tag انتظار طراحي يه پروژه را داره فعلا بحثه html چي كار كنم؟
باتشكر
گمشده
[/code]

دوست عزيزم

متاسفانه من در ايران نيستم كه بتوانم يك كتاب مناسبي كه در ايران پيدا شود
براي شما معرفي كنم. اما اگر امكاني داريد كه كسي براي شما اين كتاب را بفرستد
و يا با خودش بياورد من سايتي را معرفي مي كنم كه نويسندگان كتابهاي اين سايت
از برزگان دنياي كامپيوتر هستند.

من عاشق نوشته هاي آنها هستم. طوري مطالب رو توضيح دادند كه يادگيري را
خيلي آسون كرده ...

اين آدرس سايت است :
http://vig.prenhall.com
و اين هم آدرس مستقيم كتاب آموزشي كه شما خواستيد :
http://src.pearsoned.com/search97cgi/s97_cgi

ممكن است بتوانيد اين كتاب را در ايران هم پيدا كنيد كه اميدوارم همين طور باشد.
و يك نصيحت كه هيچ وقت كتابهاي ترجمه شده را نخوانيد.

موفق باشيد

Negin_ET

Member
سلام;
خواهش ميكنم مونا جون وظيفمه كه هر كاري ميتونم انجام بدم براتون
الان دارم ميرم كلاس , اخر شب كه برسم خونه ميام و همه چيز رو برات توضيح ميدم...ببخشيد كه تا شب معطل ميشي ولي قول ميدم اطلاعاتي بهت بدم كه به دردت بخوره

موفق باشي

Negin_ET

Member
سلام:
صفحه اول اين سايت در ابتدا توسط عنصرFrame تقسيم بندي شده اين frame باعث شده كه صفحه به 3قسمت تقسيم بشه...قسمت بالايي يا Title كه Logo و ارم اين سايت در ان قرار گرفته !( طراحيه اين Logo مربوط به بحث گرافيك است). قسمت سمت چپ صفحه شامل ادرسها و لينكهاي صفحات مختلف است كه توسط نرم افزار Flash طراحي شده ( مربوط به Flash كارها :wink: ) و قسمت اصلي يا همون main كه كليه مطالب مربوط به هر صفحه در اين قسمت قرار گرفته...اگه دقت كني Scroll سمت راست صفحه از نصفه شروع شده و اين بعلت وجود فريمه
***پس تا اينجاي كار بايد بوسيله frame صفحه سايتت رو به 3قسمت تقسيم كني و در قسمت بالايي ( Title ) لوگو يا ارم سايتت رو قرار بدي و در سمت چپ ادرس لينكها رو قرار بدي ( چه بصورت معمولي چه با استفاده از فلش ) البته چون در حال يادگيريهHtml هستي ميتوني از روش Hyperlink كردن براي صفحاتت استفاده كني كه خيلي ساده و راحته.
حالا ميرسيم سر قسمت مركزي كه با توجه به هر صفحه و اطلاعات مربوط به اون بايد صفحه رو Table بندي كنيم و بعد از اون Border اين Table ها رو صفر قرار بديم تا تقسيم بندي ما تميز از اب در بياد و كاربرها متوجه وجود Tableها در نگاه اول نشند.

*قسمتهاي كه مربوط به فلش هستش : هم ميتوني از بچه ها كمك بگيري و شبيه به همين منوها و فايلهاي فلش رو بسازي و هم ميتوني به جاي اون بجاي فايلهاي فلش از عكسهاي گرافيكي مربوط به سايتت استفاده كني و براي لينكها و Navigationها از لينكهاي ساده بصورت Heperlink استفاده كني كه براي شرپع هم راحته هم ساده...

يك نوار در حال حركت در صفحه اول ميبيني كد اين دستور اينه:
<marquee loop="-1" scrollamount="2" width="100%">
< Just For Test</marquee
كه اين دستور رو بايد توي Table مورد نظر خودت وارد كني و به جاي Just for test متنت رو در اون قرار بدي.

مونا جان اينا مطالبي بود كه به ذهنم ميرسيد كه برات بگم ولي ميدونم بايد خيلي جزيي تر راجبش صحبت كنيم تا برات سخت نباشه انجام اين مراحل...اين متن رو بخون و روش كار كن و هر جاش سوالي برات پيش اومد(در هر مورديش كه بود) مطرح كن تا من برات توضيح بدم و مشكل بر طرف بشه...

منتظرت هستم كه نتيجه رو خبر بدي
موفق باشي

Babak Sateli

Active Member
به به ... عالي بود
من وقتي اين جور جوابها رو مي بينم واقعاْ لذت مي برم
Negin_ET خانم تبريك
اميدوارم دوستان ديگر هم به همين كاملي جوابهاي را بدهند

موفق باشيد

Mandana_P

Member
سلام
من هم با آقا بابك موافقم

نگين جون واقعا ممنون جوابتون خيلي كامل بود و
عذر خواهي چون دارن جاي server هاشون رو عوض مي كنن براي همين شما مشكل داشتين

اميدوارم هميشه موفق باشين
اگه دوباره مشكل داشتم مزاحمتون ميشم

Negin_ET

Member
سلام:
اقا بابك و مونا جون از هر دوتون ممنونم ... منكه كار خاصي نكردم ...خيلي خوشحال شدم وقتي ديدم كارم رضايت بخش بوده :oops:
مونا جان هر وقت مشكلي داشتي بگو من توضيحاتمو كامل تر ميكنم

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا