نویسنده سایت موبایل

mobi3nter

New Member
نویسنده سایت موبایل - فوری و تعداد محدود

سلام
من به دنبال یک نویسنده برای سایت موبایل هستم،البته من از شما نمی خوام به دنبال پست ها در سایت های خارجی بروید و اون رو به فارسی روان ترجمه کنید ، فایلی رو زیپ کنید و برای دانلود قرار بدید ، برای هر پست یک عکس طرای کنید یا جدیدترین ها رو برام بیارید و ... .
کاری که من می خوام پیشنهاد بدم 2 قسمت داره
1- آپلود یک عکس در هاست سایت (بدون طراحی مانند افکت و ...)
2- کپی متن در جای مورد نظر (نهایت 30 خط ، بدون نیاز به تایپ یک حرف (فقط کپی))

به صورت مختصر توضیح می دم و اگر اطلاعات بیشتر خواستید با [email protected] ارتباط برقرار کنید .

محیط کاری شما
1268396471.png

- شما 30 خط رو از جایی که ما به شما می گیم به داخل تکست هایی که در عکس بالا نمایش داده شده قرار می دید
تموم شد

فقط چند تا نکته مهم :
1. اگر با قانون کپی رایت مشکل دارید یا نظر شخصی شما دزدی و این جور حرف هاست بهتره که این کار رو نکنید ، در ضمن اکثر ویندوز هایی که شما الان در حال استفاده هستید که به وسیله ی اون دارین این مطلب رو مطالعه می کنید اورجینال نیست .

2. من با نویسندگان زیادی در چندین سایت کار کردم و قیمت کار ها رو هم می دونم . اگر شما در همین فروم مجید انلاین جستجو کنید بهترین قیمت با شرایط سخت 40 تا 80 تومان هست که از شما کارهای زیادی می خوان که باید انجام بدید . من خودم 70 می دادم . ولی برای این کار که واقعا سادست مبلغ 15 تومان در ازای هر پست به شما می دم . می گید کمه ولی باور کنید که در 10 دقیقه 5 تا پست می تونید بگذارید . اگر از این کار خوشتون اومده و فقط با قیمت مشکل دارید ، ایمیل بزنید تا در این مورد با هم به توافق برسیم .

3. برای مشاهده نمونه کار هم به این لینک مراجعه کنید .

جواد ستوده مدیریت سایت تخصصی موبایل سنتر

پیوست ها

• Untitled.png
    Untitled.png
    13.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا