نویز بهنگام ایجاد خروجی نهایی در مکس

s_mostafa_h

Well-Known Member
سلام
من فرمت خروجی رندر را برای انیمیشن (توی max 2010)به چند صورت تنظیم کردم ، هم با فرمت png ، به صورت Tga و صورت Tif و سایز های مختلفی رو هم تست کردم البته با منتال ری خروجی می گیرم با سایز 576*768 به صورت PAL . منتها مشکلی که وجود دارد ، بعد از رندر حتی به صورت فیلم ( avi یا mov) ، خروجی حالت نویز دارد . نویز اون انقدر زیاد نیست ولی نمیشه اونو به عنوان یک خروجی خوب در نظر گرفت .
حتی فرمت های tga یا png رو هم می برم توی پریمیر یا افتر ایفکت ( به صورت (image sequence)، باز همین حالت رو دارد . گرافیک کامپیوترم GEFORCE GTS 8600 هست و رم و سی پی یو هم مشکلی نداره ( CPU cori7 و ram :12gb 1600 geil ) نمی دونم مشکل از کارت گرافیک باشه یا ...
کسی می تونه بگه مشکل دقیقا چیه ؟ ممنون از راهنمایی تون

shayan soft

Member
دوست عزیز
من با 3دی مکس زیاد آشنایی ندارم ولی این مشکلو در پیریمیر داشتم که با تغییر ویندوز برطرف شد! خوب کار نکردن سیستم عامل باعث میشه رابط کاربری بین نرم افزار ها و درایور های سخت افزاری بهینه نباشه و بازدهی لازم رو نداشته باشه،پیشنهاد میکنم ویندوزتون رو عوض کنید و درایور گرافیکتون رو آپ دیت کنید و حتما از درایور اورجینال برای نصب گرافیک استفاده کنید نه از دی وی دی های آل درایور،انشالله حل بشه مشکلتون...
به احتمال زیاد مشکل سخت افزار نیست و gpu (پردازنده ی گرافیک) به درستی داره کار میکنه و چون مشکل در فایل اکسپرت شده هست،رابط های نرم افزاری احتمالا دچار نقص در رندره سخت افزار هستند...
اگر با این کار حل شد ممنون میشم در همین تاپیک اطلاع بدید که بدونم،سپاس

s_mostafa_h

Well-Known Member
ممنون ، از پاسخ شما
مشکل بر طرف شد . ظاهرا مشکل مربوط به نوع متریالی بود که به شی نسبت دادم...

جدیدترین ارسال ها

بالا