[phpNuke] نوک صادق خفن هک شد چرا:))

وضعیت
موضوع بسته شده است.

S4DEGH

Well-Known Member
واقعا از تو بعيد بود !!

جمله چه ربطي به پلاتينيوم داره !
من فايل هاي سرور لينك بالا رو چك كردم اصلا فايلي كه مربوط به نيوك باشه نيست ! ارور 404 هم ميده !!

ولي خودمونيم ! يكي بياد اين آفاق رو هك كنه كه ديگه از دستش خسته شدم !!
21.gif
ايران نيوك كه هك شد ! مشهدتيم هم كه توي تاپيك قبلي اعلام شد كه هك شد ! پس فقط پلاتينيوم مونده ! كه اونم با قدرت منتظره !!!
10.gif

عنوان رو بايد عوض كنيم ! ميزارم خودت عوض كني !
32.gif

VAHID216

مدیر بازنشسته
من هم بهت گفتم که عزیز در ضمن نیوک که مال صادق نیست که !!! پلاتینیوم هست. یه چیز دیگه سرورت رو کلا هک کردن اشکال از اون بوده

S4DEGH

Well-Known Member
يكي از بچه ها به من گفت سروت كلا از هاست هك شده !

درضمن !
اگر نيوك هك بشه اصلا امكان نداره صفحه اول برداشته بشه !! فقط طرف به مديريت دسترسي پيدا ميكنه و ميتوني خبر ها و قسمت هاي نيوك رو خراب كنه !‌نه صفحه اول رو !!

VAHID216

مدیر بازنشسته
نه صادق جون اینجا ایران هست آزادی بیان داره:D ولی من منظور این شکلک رو می خوام بدونم واسم زبونش سواله:lol: :lol:

d@nyal

Member
آقا من شخصا هک و این ها حالیم نمیشه . ولی نمی دونم چرا ( اصلا نمی دونم ها ! ) که این روزها خیلی به هک علاقمند شدم !

فکرش رو بکنین که یه روز وارد انجمن بشین و ببینین که یه تاپیک زدم :
پلاتینیوم هک شد !

به به ! چه میشه ! :cool: :D

فیلمش رو دیدم :)))))))
ببین هیچ چیزی 100 امن نیست ! اما ! اینی که اینجا مهمه تو یکی نمی تونی Inject کنیش ! پس حرف مفت نزن که هک شده ! فکر می کنی خیلی به خودت مطمن هستی سایتت رو بده یه دستی روش بکشم !

AMIR-ASHERI

Member
فیلمش رو دیدم ))))))
ببین هیچ چیزی 100 امن نیست ! اما ! اینی که اینجا مهمه تو یکی نمی تونی Inject کنیش ! پس حرف مفت نزن که هک شده ! فکر می کنی خیلی به خودت مطمن هستی سایتت رو بده یه دستی روش بکشم !
اووووو
بابا هکرررررررر!!!
بیا این سایت ماست ببینم چقدر عرضه داری؟
95.gif

www.ahc-team.com
این سایت و این شما
246.gif
245.gif

AMIR-ASHERI

Member
واقعا از تو بعيد بود !!

جمله چه ربطي به پلاتينيوم داره !
من فايل هاي سرور لينك بالا رو چك كردم اصلا فايلي كه مربوط به نيوك باشه نيست ! ارور 404 هم ميده !!

ولي خودمونيم ! يكي بياد اين آفاق رو هك كنه كه ديگه از دستش خسته شدم !!
21.gif
ايران نيوك كه هك شد ! مشهدتيم هم كه توي تاپيك قبلي اعلام شد كه هك شد ! پس فقط پلاتينيوم مونده ! كه اونم با قدرت منتظره !!!
10.gif

عنوان رو بايد عوض كنيم ! ميزارم خودت عوض كني !
32.gif
هههههههههههههههههه
سلام صادق جان
آشیانه با اون ادعاش دیفیس شد چه برسه به آفاق!!!!
40.gif

من یه سند 2 آل کردم تا بررسی بشه
39.gif

AMIR-ASHERI

Member
راستی d@nyal آروین رو می شناسی؟تو مراغه هستش!!!چون بیشتر کامپیوتری ها و اونایی که با کامپیوتر سرو کار دارن می شناسنش!!!
یه زمانی همه آیدی های مراغه دستش بود اون موقع که magic ps 2 تازه اومده بود!!!

اووووو
بابا هکرررررررر!!!
بیا این سایت ماست ببینم چقدر عرضه داری؟
95.gif

www.ahc-team.com
این سایت و این شما
246.gif
245.gif

Could not locate remote serverCould not locate remote server
برای من شاخ و شونه نکش ! سایت لود نمی شه در ضمن سایت خودت هم نیست
فکر نکن خیلی هستی ! خیلی شخی بیا تا کلت رو بخوابونم ! ایدیمو داری ؟
3685600
بهم پیغام بده ! بیا !
در ضمن همین شماها هستید که تو کفت هک کردن هستید شایعه پراکنی می کنید ! و آبرو هرچی ایرانیه می برید ! در ضمن جوابت رو خودت هم دادی ! آشیانه هم هک شد و.... !
ببین چی نوشتی بعد بیا شاخ شو ! در ضمن هیچ وقت سایت کسی دیگه رو نده اگه اینطوریه تا منم سایت بدم ؟
باشه
h4ckerz.com این سایت منه :eek::eek::eek: :eek: :eek: :eek: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

راستی d@nyal آروین رو می شناسی؟تو مراغه هستش!!!چون بیشتر کامپیوتری ها و اونایی که با کامپیوتر سرو کار دارن می شناسنش!!!
یه زمانی همه آیدی های مراغه دستش بود اون موقع که magic ps 2 تازه اومده بود!!!

دیگ به دیگ میگه روت سیاه !
همون بهتر که بری با Magic Ps کار کنی تورو چی به این کارا :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: اینم لینکش !
http://forums.vinagames.com/index.php?showtopic=6250&view=getnewpost
وقتی تونستی خودت Inject کنی STA کن ! که نیوکش هک شده !
Lammer New Chater Cafeneti

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
بابا بيخيال !

اينجا داره دعوا ميشه كه !!!

هههههههههههههههههه
سلام صادق جان
آشیانه با اون ادعاش دیفیس شد چه برسه به آفاق!!!!
من یه سند 2 آل کردم تا بررسی بشه
سلام چطوري امير ؟
آشيانه بره جلوي آفاق لنگ بندازه ! اينم شد مقايسه ؟؟ :d وقتي سرور هاي آفاق بياد اون موقع معلوم ميشه سرور هاي ايراني و تحت ايران بهتره يا سرور آفاق ! (‌منتظر باشيد )

امير جان اين tornado توي كار هك هست و گروه دارن !

راستي iranwebshot هم هك شد ها !!

AMIR-ASHERI

Member
Could not locate remote serverCould not locate remote server
برای من شاخ و شونه نکش ! سایت لود نمی شه در ضمن سایت خودت هم نیست
فکر نکن خیلی هستی ! خیلی شخی بیا تا کلت رو بخوابونم ! ایدیمو داری ؟
3685600
بهم پیغام بده ! بیا !
در ضمن همین شماها هستید که تو کفت هک کردن هستید شایعه پراکنی می کنید ! و آبرو هرچی ایرانیه می برید ! در ضمن جوابت رو خودت هم دادی ! آشیانه هم هک شد و.... !
ببین چی نوشتی بعد بیا شاخ شو ! در ضمن هیچ وقت سایت کسی دیگه رو نده اگه اینطوریه تا منم سایت بدم ؟
باشه
h4ckerz.com این سایت منه :eek::eek::eek: :eek: :eek: :eek: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
لوووووووووووووووووووول
هههههههههه
نه بابا
خیلی تند میری ها!!یواش تر یکم
نه بنده هیچ ادعایی ندارم!!!
در ضمن magic ps هم مال دوران بچگی بود که الان برا یه مشت lammer هستش! حالا کی گفت من با مجیک هک می کنم؟در ضمن لینک درسته دومین سایت به اسم آروین هستش! من هم عضو تیمش هستم می تونی از خودش بپرسی اگه آیدیشو داری!
در ضمن خیلی بد برداشت میکنی!خودت خیلی هستی؟خوب به منچه که تو جی هستی و چی حالیته؟هرکی برا خودش!
آره ماها هستیم؟یا شما لمر هایی مثل شما یا امثالتون مثل آشیانه؟برو خودت تو کفش بمون!!!
برو دیفیستو بکن!حالشو ببر!بعد اسمت رو بزار هکر بعد افه بیا سایت هک کردم!
در هر صورت موفق باشی و امیدوارم پیشرفت کنی در این زمینه
آیدی من هم هستش من که کاری باهات ندارم همه حرفامو زدم کاری داشتی پی ام بده خوشحال می شم!
اینم نیگا کنید بد نیستشبا تشکر
امیر

آخرین ویرایش:

AMIR-ASHERI

Member
سلام چطوري امير ؟
آشيانه بره جلوي آفاق لنگ بندازه ! اينم شد مقايسه ؟؟ :d وقتي سرور هاي آفاق بياد اون موقع معلوم ميشه سرور هاي ايراني و تحت ايران بهتره يا سرور آفاق ! (‌منتظر باشيد )

امير جان اين tornado توي كار هك هست و گروه دارن !

راستي iranwebshot هم هك شد ها !!
بابا سرور!!!!
ای ول
ببینیمو تعریف کنیم!
منتظریم!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا