نوکیا 1616 و 2220 slide به بازار ایران می آیند

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6

nokia_phones-thumb-450x652.jpg

ICTna.ir - گوشی های ساده نوکیا 1616 و 2220 slide طی جلسه ای با حضور خبرنگاران معرفی شدند. نوکیا 1616 ، یکی از ارزانترین گوشی های نوکیا با صفحه رنگی، به همراه نوکیا 2220 slide ، که کاربران را مجهز به سرویس های اینترنتی می نماید، دو مدل از جدیدترین مدل های سری گوشی های ساده نوکیا هستند که به زودی وارد بازار ایران می شوند.

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی نوکیا در ایران امروزه بازارهای در حال توسعه، بیش از نیمی از اقتصاد جهان را تشکیل داده و لذا نیازمند شناخت و توجهی خاص هستند. نوکیا نیز ضمن توجه به این مهم، تاکنون اقدام به راه اندازی و معرفی گوشی ها، سرویس ها و راه حل هایی مناسب با این بازارها مطابق با نیازهای مصرف کنندگان و کاربران نموده است.

علیرضا شفیع پور، مدیرکل نوکیا در ایران در این رابطه گفت: "تلفن همراه امروزه تبدیل به اولین و اصلی ترین وسیله ارتباطی گشته که نقشی مهم را در زندگی و همچنین شغل ما بازی می کند. گوشی های ساده نیز در این میان، به منظور تامین حداقل نیازهای افراد به بازار آمده اند و تمرکز اصلی شان برمصرف کنندگان در بازارهای درحال پیشرفت است." او ادامه داد: " نوکیا تاکنون مدل های متنوعی را از سری گوش های ساده خود روانه بازار کرده است که هریک شامل امکانات و سرویس های متفاوتی بوده و مناسب با سلایق و نیازهای مصرف کنندگان مختلف است؛ چه آنهایی که استفاده از تلفن همراه را برای اولین بار تجربه کرده و چه آنهایی که قصد تعویض گوشی فعلی خود را دارند."

سپس وحید کاظمی نجف آبادی، مدیر بازاریابی نوکیا در ایران نیز به تشریح گروه گوشی های ساده نوکیا پرداخته و دراین باره گفت: "این گوشی ها دقیقاً مناسب برای افرادیست که تمایلی به خرید گوشی های گران قیمت ندارند، ولی در عین حال به این امر واقفند که تلفن همراه می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری خوب در جهت پیشرفت و تغییر شرایط زندگی شان به حساب آید. نوکیا همواره این سری از گوشی ها را مورد توجه قرار داده و مدل های جدیدی را نیز از این رسته معرفی می کند، مدل هایی که می توانند در نقش تلفن ثابت و یا حتی تامین کننده اینترنت بدون کامپیوتر خانگی برای افراد به حساب آیند. از آنجایی که این سری گوشی های نوکیا تاکنون در ایران و به خصوص در شهرستان ها، با استقبال بسیار خوبی روبرو بوده است، ما قصد داریم تا در ورود گوش های جدید نوکیا 1616 و 2220 slide به بازار ایران ابتدا این مناطق را مورد توجه قرار داده و سپس درمرحله بعد بر بازار تهران متمرکز شویم."

سپس امیرسلیمی، مدیر بازاریابی محصولات نوکیا درایران، قابلیت های تکنیکی گوشی های نوکیا 1616 و 2220 slide را مورد بررسی قرار داده و گفت نوکیا 1616 ضمن قابلیت گرفتن امواج رادیویی مثل FM و همچنین برخورداری از صفحه نمایشی روشن با رنگ های متنوع و جذاب و قابلیت تعویض، به همراه باتری با طول عمر بالا و چراغ قوه یکی از ارزان ترین گوشی ها در نوع خود به حساب می آید. گوشی نوکیا 2220 slide نیز ضمن داشتن صفحه نمایشی رنگی و بزرگ و همچنین باتری با طول عمر بالا به همراه دفترچه تلفنی با قابلیت ورود بیش از 1000 عدد شماره، کلید مخصوص دسترسی سریع به رادیو و سرویس های اینترنتی یک گوشی کاملاً متفاوت در نوع خود به حساب می آید.
منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا