نوكيا

Behnam-Fe

Member
سلام خدمت دوستان
من مي خواستم گوشي بين 300تا360هزار تومان بخرم.
مي خوام نوكيا باشه و مثل 6600و7610و6630و... پروگرم بشه.
پيشنهادتون چيه؟

d@nial

Well-Known Member
اگر میخوای زیاد خرج نکنی و یه چیز خوب بگیری 7610 یا 6670 بگیر

اگر میخوای کیفیت دوریبن بهتر و ظاهرش از 6630 بهتر باشه 3230 بگیر

اگر کیفیت دوربین و دستگاه و سرعتش برات مهمه 6630 بگیر

sambol

Active Member
15.gif

s700
9.gif

w800
84.gif

گوشي فقط se

Behnam-Fe

Member
آخه من نحوه پروگرم شدن Nokia را دوست دارم.
حالا شما از ماركهاي ديگه هم بگين.
در ضمن از سامان جان هم براي سايتي كه معرفي كرد ممنونم.

آخرین ویرایش:

alireza-metal

Active Member
nokia بهترين گوشي جهان --- همه هم ميدونن --- يا 7610 بگير و يا 6600 هر دو تاشون خوبن --- فقط هر چي ميگيري nokia بگير

d@nial

Well-Known Member
iranexplorer.net گفت:
شما E720 سامسونگ یا D500 نگاه کن و امکاناتشون رو بررسی کن :)
شما میگی D500 خوبه؟؟؟ یعنی واقعا نسبت به 6630 می ارزه؟؟

96 مگابایت حافظه بدون تغییر- بدون سیمبین

taher007

Member
3230 بگیر که افت قیمتش رو هم تقریبا کرده... کی میگه تایپ کردن باهاش سخته؟ اتفاقا خیلی هم مناسبه کی پدش...

Pooriya_Online

Active Member
اولا بهترين گوشيهاي جهان از لحاظ آنت دهي و... متعلق به سوني اريكسون هستش و بعدش نوكيا ولي نميدونم سامسونگ كجاش خوبه كه ايشون ژيشنهاد ميدن نه آنتن دهي داره نه كيفيت نه امكانات فقط قيافه داره...

اما اگه يكم وايسي مدلهاي جديد نوكيا و سوني اريكسون (وسط تابستون) بياد بعد انتخاب كني بهتره و ژشيمون نميشه چون هم گوشيها قديميتر هستش هم گوشيهاي جديد و هم بوجت زيادتر ميشه (به احتمال زياد).

من خودم 6260 دارم و ازش راضيم و اينو بگم در بين 6670-7610-6260-3230-6600 هيج تفاوتي (به غير از تغييرات جزي و دوربين) ندارن و 7610 رو به خاطر مشكل مخابراتي كه تو ايران داره تكذيب ميكنم (بين خيلي ها اين مشكل بوده از جمله دوستان خودم)

درضمن الان شما اگه يكم پولت رو افزايش بدي ميتوني يه اس700 سوني اريكسون يا پي910 يا 900 سوني اريكسون رو بگيري كه خيلي هم عالي هستن با آنت دهي و كيفيت و برنامه هاي عالي...

Behnam-Fe

Member
از كليه دوستان ممنونم.(به خصوص از پوريا جان به خاطر اطلاعات كاملشون)
ولي من هم يكم عجله دارم و هم اگه بخواهيم اينطوري بگيم هر ماه تعدادي گوشي جديد به بازار مي آيد.
و طبق استنباط خودم از حرف هاي دوستان و هم تحقيقات به اين نتيجه رسيدم كه فقط 6630 Nokia .

Pooriya_Online

Active Member
Behnam-Fe گفت:
از كليه دوستان ممنونم.(به خصوص از پوريا جان به خاطر اطلاعات كاملشون)
ولي من هم يكم عجله دارم و هم اگه بخواهيم اينطوري بگيم هر ماه تعدادي گوشي جديد به بازار مي آيد.
و طبق استنباط خودم از حرف هاي دوستان و هم تحقيقات به اين نتيجه رسيدم كه فقط 6630 Nokia .
بهت اصلا ژيشنهاد نميكنم چون مشكلات ريست داره و به نظر من 3230 الان بهترين گزينه براي شما هستش و مطمپن باش كيپدش ميشكلي نداره منم خودم اول كه عكسشو ديدم اين فكر و كردم ولي وقتي دستم گرفتم خيلي عالي بود.

d@nial

Well-Known Member
Pooriya_Online گفت:
اولا بهترين گوشيهاي جهان از لحاظ آنت دهي و... متعلق به سوني اريكسون هستش و بعدش نوكيا ولي نميدونم سامسونگ كجاش خوبه كه ايشون ژيشنهاد ميدن نه آنتن دهي داره نه كيفيت نه امكانات فقط قيافه داره...

اما اگه يكم وايسي مدلهاي جديد نوكيا و سوني اريكسون (وسط تابستون) بياد بعد انتخاب كني بهتره و ژشيمون نميشه چون هم گوشيها قديميتر هستش هم گوشيهاي جديد و هم بوجت زيادتر ميشه (به احتمال زياد).

من خودم 6260 دارم و ازش راضيم و اينو بگم در بين 6670-7610-6260-3230-6600 هيج تفاوتي (به غير از تغييرات جزي و دوربين) ندارن و 7610 رو به خاطر مشكل مخابراتي كه تو ايران داره تكذيب ميكنم (بين خيلي ها اين مشكل بوده از جمله دوستان خودم)

درضمن الان شما اگه يكم پولت رو افزايش بدي ميتوني يه اس700 سوني اريكسون يا پي910 يا 900 سوني اريكسون رو بگيري كه خيلي هم عالي هستن با آنت دهي و كيفيت و برنامه هاي عالي...
پوریا جون اول تشکر از بابت اطلاعات خوبت

درسته سونی اریکسون بهترین انتن دهی رو تو اکثر کشورا داره، اما تو تهران نوکیا!!!!

P900 یا P910 هم ، هم مشکل دوربین VGA رو دارن، هم سنگینی، هم اندازه نا همگون، هم ......

6670 و 7610 از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری کاملا شبیه هم هستند، تنها تفاوتشون اینه که دکمه های 6670 صافه

سرعت 6630 بالاترین سرعت تو گوشیهایی هست که تو این محدوده هست، مشکل ریست هم تو همه گوشیها نیست و اگر شما از یه جای معتبر با گارانتی معتبر بگیری این اشکال تقریبا به 0 میرسه

Pooriya_Online

Active Member
d@nial گفت:
پوریا جون اول تشکر از بابت اطلاعات خوبت

درسته سونی اریکسون بهترین انتن دهی رو تو اکثر کشورا داره، اما تو تهران نوکیا!!!!

P900 یا P910 هم ، هم مشکل دوربین VGA رو دارن، هم سنگینی، هم اندازه نا همگون، هم ......

6670 و 7610 از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری کاملا شبیه هم هستند، تنها تفاوتشون اینه که دکمه های 6670 صافه

سرعت 6630 بالاترین سرعت تو گوشیهایی هست که تو این محدوده هست، مشکل ریست هم تو همه گوشیها نیست و اگر شما از یه جای معتبر با گارانتی معتبر بگیری این اشکال تقریبا به 0 میرسه
در مورد 6670 و 7610 درسته و اگه كسي ميخواد از اينا يكي رو بخره 6670 چون 7610 مشكل مخابراتي داره.
6630 هم بله همش نيست و شانسيه و حتي با گارانتي ايراتل (معتبرتيرين گارانتي نوكيا) هم ريست ديده شده و بدون گارانتي هم ديده شده و عكسشم هستش.

d@nial گفت:

6670 و 7610 از نظر سخت افزاری یکی هستن ولی 6670 از نظر نرم افزاری بهتره (البته 7610 رو هم میشه با نصب برنامه مثل 6670 کرد ولی اونجوری باید از مموری استفاده کنی که تو 6670 از تو رم هستش)
ولی 6630 از همه سر تره.دوربین 1.3 مگاپیکسل این گوشی رو ترکونده!با 8 متر زوم جزو بهترین دوربین تو نوکیا هستش.
البته سری ان که هنوز اینجا نیومده که اونا دوربین 2 مگاپیکسلی دارن!!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا