نوشتن Plugin

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
:)میدونم مبحث تکراری ولی تو رو خدا جواب بدین مخصوصا شما آقا حامد ...

ببینید گفتیم برای پلاگین نویسی باید مباحث پیشرفته برنامه نویسی C یا Delphi رو یا بگیرید که من هم حدود 3 ماه رو دلفی کار کردم النم با کلی تلاش و ... یه پلاگین برای نوشتم که ip سیستم رو میگیره , حالا یه مشکل دارم اونم اینکه پلاگین درست کار میکنه ولی من میخوام وقتی رو یه کلید تو mmb کلیک کردم ip روی یه text نمایش داده بشه ولی پلاگینی که من نوشتم با کلیک روی کلید توی mmb تازه پنجره ی نوشته شده توسط Delphi رو باز میکنه پلاگین رو همراه با سورس زمیمه کردم لطفا یه راهنمایی کوچیک بکنید.

در ضمن دستور استفاده از پلاگین هم این هست :

PluginRun("PlugIn","ShowdemoFormModal")

پیوست ها

• Demo Dll.rar
    172.1 کیلوبایت · بازدیدها: 37

silvercover

کاربر متخصص
شما SDK ای که برای دلفی ارائه شده رو مطالعه و بررسی کردین؟ آیا می دونین که برای تبادل مقادیر بین mmb و پلاگین از توابع خاصی که توی SDK در نظر گرفته شده استفاده کنید؟

کیت توسعه ( SDK ) پلاگین برای دلفی:

http://www.mmbgroup.com/news/examples/sdk/MMB_Delphi_SDK.rar

Silver Soft

:)بله آقا حامد من Sdk دلفی رو دارم و خیلی هم باهاش ور رفتم ولی مشکل اینکه Sample خودش برای کسی که برای اولین بار میخواد پلاگین بنویسه پیچیدس چون دستورات داخلش زیاده و آدم گیج میشه.

تو help خود sdk گفته شده که دو نوع خروجی داره یکی TextOutPut و یکی هم NumOutPut که اولی برای string و دومی برای متغیرهایی از نوع Integer هست .

من خیلی رو sample کار کردم ولی نشد آیا کسی هست که یه پلاگین که کار ساده ای رو انجام بده همراه با سورس اون برای دلفی داشته باشه ؟

من حتی تواون کدها اینطور هم نوشتم و کامپایلر دلفی هم اشکال نگرفت ولی کار نکرد بازم :
Form1.idipwatch1.localip;

لطفا کمک کنید من خودمو کشتم .

سلام ... دوست عزيز Sdk دلفي ساده ترين مثال براي يك پلاگين هست ... ديگه از اين ساده تر امكان نداره ... !!!

Silver Soft

:)ای بابا منم دیدمش منم میدونم خیلی سادس ولی به درد من نمیخوره چون ببخشیدا چرت و پرت هستش چون یه فورم ساخته که اصلا چرت هست و توابع رو به اون ارسال کرده و ... .

من میخوام وقتی یه کلید رو تو mmb زدیم ip سیستم گرفته شه و در یه متغیر ذخیره شه تا تو همون mmb ازش استفاده کنیم بابا سادس فقط چون اولین بارمه نمیدونم قوانین و شرطاش چیه من dll رو درست مینویسم و خود کامپایلر دلفی ایراد نمیگیره ولی تو mmb ایراد میگیره.

آقا مگه نمیگید سادس خوب اگه میشه یه توضیح کوچیک در بارش بدید یا اینکه یه نمونه بساید تو رو خدا بابا من همه چیو درست میکنم البته تا اونجا که میدونم ولی player مالتی مدیا بلیدر اشکال میگیره و برنامه رو میبنده.

:sad:کسی نیست همین پلاگین رو بنویسه و همراه با سورس بزاره تا بقیه هم یاد بگیرن ؟؟؟؟؟

اگه هست خواهشا این کارو انجام بده فقط میخوام ip سیستم رو بیگره که کدش هم 1 خط هست یا اینکه هر کار دیگه ای بکنه ولی مثل مثال خود sdk نباشه که واقعا مزخرف بود.

mobilebaz

Active Member
سلام دوست عزیز

میدونی چرا نمی تونی پلاگین بنویسی ؟
جواب : چون اطلاعات زبان برنامه نویسی شما (یعنی دلفی) پایینه.

ببین دوست عزیز ، باید اطلاعات و دانش برنامه نویسیت رو کامل کنی تا بتونی پلاگین بنویسی .
نکته بعد اینکه اگه نتونی با اون SDK ها کار کنی دیگه چطور می خوای پلاگین بنویسی ؟

موفق باشید.

خوب منم حرفم همينه ... من بعيد ميدونم شما 3 ماه مطالعه كرده باشي .... اگر هم مطالعه كردي كه واقعا ...... !!!!!

بهت پيشنهاد ميكنم كه تسلطط رو بيشتر كني ... چون اگر هم با همين اطلاعاتت موفق به نوشتن يك پلاگين ساده بشي در كارهاي بعديت كه به طبع حرفه اي تر خواهد بود با مشكلات زيادي رو به رو ميشي ...

Silver Soft

:)ممنون , خودم راحش رو پیدا کردم و تقریبا مشکلم حل شد , ممنون از تمامی دوستانی که کمک کردن و نظر دادن .
من تازه فهمیدم

خوشحالم كه موفق شدي ... ولي ... :eek: به نظرت لازمه كه 1000 تا پست تكراري بزني كه موفق شدي ؟؟ :eek:

جدیدترین ارسال ها

بالا