نوشتن پري لودر به زبان لينگو

mizsia

Member
آقا كسي ميدونه چه طوري مي تونم روي فايل هام طوي دايركتور به زبان لينگو يه پري لودر بگذارم ! ممنون ميشم اگه كمك كنيد! :roll:

mizsia

Member
اي بابا!

وقعا ممنون از كمكتون خيلي باحالين!
آقا مجيد شما به داد ما برس!
باور كنيد به اين preloader بياز دارم ! :cry:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

mizsia جان شرمنده آخه من هيچي از دايركتور بارم نيست :cry:

مجيد

mojtaba1339

Active Member
من یه راه ساده دارم که فکر کنم فعلا کارت رو راه بندازه !
شما می تونی چند فریم اول فایلت رو یک انیمیشن بذاری و مثلا تعداد فریم ها رو 40 بذاری . بعدش توی فریم 5 می گی Preload cast member x و چند فریم بعد y و همینطوری پیش میری تا فایلهای موردنظرت لود شن. البته می تونی preload movie هم انجام بدی تا وقتی به اون movie رسیدی زودتر باز بشه!
امیدوارم کمکی کرده باشم.

aminflash

Member
باید مثلا اندازه یک اسپرایت رو با نسبت بایت های لود شده و کل بایت ها (الان خاطرم نیست دستورش چی بود.. توی هلپش ببین) تغییر بدی!

یک xtra برای لودینگ هست توی همین انجمن در موردش بحث شده پیداش کردم لینک میدم خودت هم یک سرچ توی گوگل توی در مورد xtra بکن

اولش این سوالی که این بنده خدا کرده مال سال 2003 بعد هم این که تو دایرکتور کدی وجود دارد که به شما می گه
چند تا فریم داری منظورمmovie.frame_ است.بعد دستوری وجود دارد که میگه آیا یک فریم خاص دانلود شده یا خیر
منظورم دستورmovie.frameready(number)r_ است. حالا خودت میدونه چه کار کنی.

mojtaba1339

Active Member
محمد آقا
2003 که چیزی نیست شما اگه بری عقب تر ، قدیمی تر از اینهم پیدا می کنی. در ضمن اون دستوری که در library هست مال net lingo است و نمیشه توی پروژکتور ازش استفاده کرد.

در ضمن سال نو مبارک.

آقا مجتبی آخه اگه می خواهد توی پروژکتور ازش استفاده کنه که سه سوت برنامه لود می شه و احتیاجی به پری لود نداره
در ضمن من این کدی را که نوشته بودم تو پروژکتور تست کردم و کار کرد.

آقا مجتبی عید شما هم مبارک .نزدیک بود یادم بره.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا