نوشتن روتين search

m_ziba

Member
تو رو خدا اگر كسي بلده كمكم كنيد:

يه پروژه دارم كه حداكثر تا شنبه براي تحويلش وقت دارم:
بايد يك روتين براي seachبنويسم كه: مثل help-indexدرwindows عمل كنهَ
يعني: مثلاْ اگر من دنبال ؛كتاب؛ مي گردم وقتي ؛ك؛ تايپ شد همه كلماتي كه با :ك: شروع مي شن نشون بده.
وقتي ؛ت؛ تايپ شد همه كلماتي كه با ؛كت؛ شروع مي شن.
و به همين ترتيب تا همه حروف تايپ بشن.
در ضمن براي اجراي عمليات search از هيچ دكمه اي يا حتي زدن Enter استفاده نمي شود.در همان حين تايپ بايد جستجو انجام شود.
ضمناْ زبان برنامه نويسي من ASP و پايگاه داده Access است؛ ولي شما به هر شكل و زبان كه اين روتين را بلد هستيد لطفاْ به من كمك كنيد!!

از همگي ممنون.

amirnezhad

Member
دوست عزيز، منظورتون اينه كه با هر بار تايپ كردن بايد يك بار صفحه refresh بشه تا بتونه اطلاعات رو نشون بده؟

pourya

Member
m_ziba گفت:
تو رو خدا اگر كسي بلده كمكم كنيد:

يه پروژه دارم كه حداكثر تا شنبه براي تحويلش وقت دارم:
بايد يك روتين براي seachبنويسم كه: مثل help-indexدرwindows عمل كنهَ
يعني: مثلاْ اگر من دنبال ؛كتاب؛ مي گردم وقتي ؛ك؛ تايپ شد همه كلماتي كه با :ك: شروع مي شن نشون بده.
وقتي ؛ت؛ تايپ شد همه كلماتي كه با ؛كت؛ شروع مي شن.
و به همين ترتيب تا همه حروف تايپ بشن.
در ضمن براي اجراي عمليات search از هيچ دكمه اي يا حتي زدن Enter استفاده نمي شود.در همان حين تايپ بايد جستجو انجام شود.
ضمناْ زبان برنامه نويسي من ASP و پايگاه داده Access است؛ ولي شما به هر شكل و زبان كه اين روتين را بلد هستيد لطفاْ به من كمك كنيد!!

از همگي ممنون.

با سلام

asp و php سرور سايد هستن و در سرور ترجمه مي شوند و بعد از ارسال به كلاينت ديگر تغييري نميكنند پس عملا كاري كه شما مي خواهيد انجام دهيد با اين زبانها غير ممكن است مگر اينكه هر دفعه كه كليدي فشرده مي شود صفحه به سرور فرستاده شود و در مورد كليد فشرده شده سرچ صورت بگيرد و نتايج را نشان دهد و براي كليد هاي بعدي هم به اينطور.

موفق باشد.

m_ziba

Member
خيلي ممنونم از راهنمايي.
من خودم هم دست آخر دكمه كذاشتم.چون به نتيجه ديگه اي نرسيدم.

جدیدترین ارسال ها

بالا