نوشتن ارایه ای از اعداد زوج

mnsb13600

New Member
با سلام

صورت مسئله

برنامه ای بنویسید که ارایه ای از اعداد زوج را پر کند و سپس ارایه را به دو قسمت تقسیم نماید ابتدا قسمت دوم را به صورت معکوس چاپ نماید وسپس قسمت اول ارایه را به صورت معکوس چاپ نماید

لطفا با توضیحات

متشکرم از اساتید

Payam30

Active Member
با سلام

صورت مسئله

برنامه ای بنویسید که ارایه ای از اعداد زوج را پر کند و سپس ارایه را به دو قسمت تقسیم نماید ابتدا قسمت دوم را به صورت معکوس چاپ نماید وسپس قسمت اول ارایه را به صورت معکوس چاپ نماید

لطفا با توضیحات

متشکرم از اساتید

امگه ما برده ی تو هستیم؟ خودت حلش کن. بعدشم چه زبونی؟ این رو تو متلب برات مینویسم تا خودت ترجمه کنی. کارمم اسونتر میکنم و تعداد اعداد رو زوج حساب میکنیم.
Matlab:
[
PHP:
evenNumbers = 0:2:22               % you can aolso use evenNumbers = 2 * n ; n = 0:1:20;

numberOfElements = numel (evenNumbers);        % Tedad elementharo hesab mikone

partOne = evenNumbers(1:(numberOfElement/2));                               % ghesmate aval

partTwo = evenNumbers ((numberOfElement / 2)+1:end)                  % Ghesmate dovom 

% Baghiasham khodet anjam bede va tarjomash kon be C

pointer yadet nare baraye mohasebe tedad

آخرین ویرایش:

mnsb13600

New Member
امگه ما برده ی تو هستیم؟ خودت حلش کن. بعدشم چه زبونی؟ این رو تو متلب برات مینویسم تا خودت ترجمه کنی. کارمم اسونتر میکنم و تعداد اعداد رو زوج حساب میکنیم.
Matlab:
[
PHP:
evenNumbers = 0:2:22               % you can aolso use evenNumbers = 2 * n ; n = 0:1:20;

numberOfElements = numel (evenNumbers);        % Tedad elementharo hesab mikone

partOne = evenNumbers(1:(numberOfElement/2));                               % ghesmate aval

partTwo = evenNumbers ((numberOfElement / 2)+1:end)                  % Ghesmate dovom 

% Baghiasham khodet anjam bede va tarjomash kon be C

pointer yadet nare baraye mohasebe tedad
با سلام
شما اگه به ادرس تاپیک توجه میکردید مشخص بود که زبان c مورد نظر بود
دوم برادر گرامی من دنبال یادگرفتن هستم نه اینکه برنامه ام نوشته بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا