نور پردازي

myclick

Member
سلوم از ماست ای مای ,-:d

در مورده ایده که تو باید حرف دلت رو بزنی نه من :
مثله اگه تشنه قدرتی کره زمین رو توش دربیار
اگه عاشقی یه گل
اگه خسته ای یه راه ( جاده )
اگه تنهایی یه ماه
اگه منتظری یه منظره دوردست
اگه میخوای به کسی بدی این عکس رو صورت طرف
و...

در مورد چشما هم میخواستم ببینم خودت راه حل رو پیدا میکنی یا نه :
( همیشه بدون توی طراحی برای پوشاندن ضعف ها همیشه یه راه حلی هست )
پیشنهاد من به تو اینه که بالای گوی رو یه حالت سوراخ بکن که ذراتی مثه شن داره ازش خارج میشه ( مثه شاهزاده ایرانی )

در مورد شالم رنگش رو که بازم یسته به حرف دلته :
اگه میخوای بگی قوی هستی رنگ شال رو بکن بنفش
اگه عاشقی صورتی مشکی
اگه میخوای خود نمایی کنی قرمز
اگه میخوای بگی ساده ای آبی
و ..... ( دوباره بر میگرده به حرف دلت )
ولی رنگ فعلی شال خیلی خوب و جالبه بیشتر منظورم قسمت شال کنار چونهبود که زیاد جالب نیست ,-:d

مرسي مهدي جان
واسه زاويه چشم مونده بودم چي كار كنم
واقعا گل كاشتي ... ذرات شن و ميگم البته من ذرات نور رو درست ميكنم
ممنون

PMA68

New Member
سلام خیلی عالی بود اما به نظر من اگه موقه عکس گرفتن از توپ پلاستیکی بدون رنک استفاده میکردی و بعد کارتو روی اون انجام میدادی خیلی واقعی تر نمود میداد البته به نظر من . فقط نظرم بود.

myclick

Member
سلام خیلی عالی بود اما به نظر من اگه موقه عکس گرفتن از توپ پلاستیکی بدون رنک استفاده میکردی و بعد کارتو روی اون انجام میدادی خیلی واقعی تر نمود میداد البته به نظر من . فقط نظرم بود.

مرسي دوست خوبم
اما اگه اين كارم ميكردم ديگه نيازي به فتوشاپ نبود
البته فرقي نميكرد چون اكثر نظر بچه ها طريقه نورپردازيه

Leoric

Member
خیلی جالبه ! البته این طرح رو من تو VideoCopilot قبلا دیده بودم عکسش رو ضمیمه میکنم شاید به دردت بخوره .این Andrew بی پدر با افتر از فتوشاپ حرفه ایی تر کار می کنه . در مورد طرحت هم بزرگترین ایرادی که به نظر من بش وارده همون زاویه دیده که بچه ها گفتن .

پیوست ها

• discovery.jpg
    discovery.jpg
    363.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9

Tsobh.com

Well-Known Member
در مورد پیشنهاد tsobh.com جان که در مورد قوانین نور و فیزیک گفتن......... باید بگم که(عزیزم اگه گیر اوردی لطفا به منم بگو منبعشو)

يك نمونه از مقاله هايي كه در مورد اين مطالب نوشتن رو براتون پيوست كردم
با حوصله بخونيد حتما خيلي چيزها در مورد سايه و بازتاب ياد مي گيرين

پیوست ها

• نور و آينه ها.zip
    10.6 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Tsobh.com

Well-Known Member
خیلی جالبه ! البته این طرح رو من تو videocopilot قبلا دیده بودم عکسش رو ضمیمه میکنم شاید به دردت بخوره .این andrew بی پدر با افتر از فتوشاپ حرفه ایی تر کار می کنه . در مورد طرحت هم بزرگترین ایرادی که به نظر من بش وارده همون زاویه دیده که بچه ها گفتن .

تو اين عكس قبل از اينكه با نرم افزار نور پردازي بشه خودش نورپردازي داره كه!!!!

Leoric

Member
تو اين عكس قبل از اينكه با نرم افزار نور پردازي بشه خودش نورپردازي داره كه!!!!

درسته !
1. عرض کردم طرح رو قبلا دیده بودم اینم گذاشتم فردا ملت پشتمون حرف در نیارن . والا ...!!!

2. بعد هم برادرmyclick که عکس اولیه رو نزاشتن . شما از کجا می دونی این عکس پایه تا چه اندازه از همون اول نور

پردازی شده بوده ؟

3. ضمنا جادویی که این( َAndrew ) با Controst رنگ می کنه رو می خواستم نشون بدم . جالبیش اینه که

اگه کسی از قبل با آموزشاش آشنا نباشه فک می کنه که این حتما صد جور افکت به کار برده تا این شده نتیجش . در

حالی که در کاراش عموما برای تغییر سطح رنگ از Tint و Curves استفاده می کنه .

یه سوال دارم !!!کسی تو این فروم جز ایراد گرفتن به کارای من کار دیگری نداره . یه دفع ازمون غلط املایی میگیرن . یه

بار مبتدی بودنمون رو به رخمون می کشن . یه بار هم فایل ضمیمون رو به سیخ می کشن که این چیه !!! خدا به

خیر کنه سرنوشت هممون رو ...

:-?

Tsobh.com

Well-Known Member
درسته !
1. عرض کردم طرح رو قبلا دیده بودم اینم گذاشتم فردا ملت پشتمون حرف در نیارن . والا ...!!!

2. بعد هم برادرmyclick که عکس اولیه رو نزاشتن . شما از کجا می دونی این عکس پایه تا چه اندازه از همون اول نور

پردازی شده بوده ؟
دوست خوبم من تو اون تاپيك راجع به عكسي كه شما گذاشته بوديد نظر دادم
تو اون عكس روي نفري كه داخل عكسه تو اتاق آبي ( تو عكس شما اتاق سبز ) نور پردازي داره قبل از اينكه كاري روش انجام بشه اين چه ربطي داره به عكس اوليه برادر myclick ؟!!!
دقت كنيد دوست خوبم!

یه سوال دارم !!!کسی تو این فروم جز ایراد گرفتن به کارای من کار دیگری نداره . یه دفع ازمون غلط املایی میگیرن . یه

بار مبتدی بودنمون رو به رخمون می کشن . یه بار هم فایل ضمیمون رو به سیخ می کشن که این چیه !!! خدا به

خیر کنه سرنوشت هممون رو ...

:-?

دوست خوبم يكم بيشتر حوصله به خرج بديد
اينجا كسي با كسي دشمني نداره
هر كسي مياد ايرادات كار ما ها رو به همون گوش زد مي كنه 100% بهمون لطف داره و از روي دلسوزي اين كار و انجام مي ده وگرنه كسي بدهكار ما نيست كه بياد وقت بذار 3 ساعت ايرادات كارمون رو دربياره

موفق باشي :rose:

ardavan18

Active Member
خوبه.
ایکاش آستین سمت چپ با گردن و کتف خودتو تیره تر میکردی.....

جدیدترین ارسال ها

بالا