نوروز 1387 مبارک - ویژه نامه نوروزی مجید آنلاین 3

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام و هزاران سلام خدمت دوستان سبز مجید آنلانی.
چند ساعت دیگه سال نو میاد و ما خوشحال و مسرور به داشتن دوستان ماهی مثل شما.
ویژه نامه شماره 3 رو تقدیم همه شما عزیزان میکنم با آرزوی این که بتونه ]چند ثانیه خنده به روی لبای شما بیاره.
در لحظه تحویل سال یاد من باشید و ما رو هم دعا کنید! d:

6p7ujm.jpg

پ.ن:
ویژه نامه شماره 1: http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=90960
ویژه نامه شماره2: http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=91495

آخرین ویرایش:

Peace Dove

Well-Known Member
سلام خوبی
به به میبینم که شماره 3 هم اومد!
خوبه اما نوشته های من کجاست؟:lol:!!!!
موفق باشی
سامان

Mandana

Active Member
9519.gif

08.gif

لول
جالب بود
باز خوبه طرح های سکرت مخصوص کاربران ویژه رو لو ندادی
164fs720655.gif

فصل نو

New Member
میگم اگه روزنامه ها رو ببینی وقتی مصاحبه ای از کسی می شه، عکس فرد مصاحبه شونده رو هم کنار مصاحبش می ذارن. تو شماره های بعدیت یادت نره عکس دوستان رو بگذاری در ضمن جناب سردبیر عکس حضرتعالی (دون فورگت!):wink:

mehdinasiri

پارس لند گروپ
9519.gif

08.gif

لول
جالب بود
باز خوبه طرح های سکرت مخصوص کاربران ویژه رو لو ندادی
164fs720655.gif

سلام.ارادت دارم سال نوت مبارک.صدسال به از این سالها
مرسی از توجهت.یک کاری رو شروع کردیم با نظرات شما مدیران و کاربران عزیز داریم تکمیلش میکنیم.
در رابطه با طرح های خصوصی دوستان هم که شما میدونی من میمیرم برا سکرت بازی.ناکوت بگه دارم طرح سایت چاووشی رو میزنم من نمونه کارش برای رضا گلزار رو هم گیر آوردم و در طبق اخلاص Share میکنم. :دی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
میگم اگه روزنامه ها رو ببینی وقتی مصاحبه ای از کسی می شه، عکس فرد مصاحبه شونده رو هم کنار مصاحبش می ذارن. تو شماره های بعدیت یادت نره عکس دوستان رو بگذاری در ضمن جناب سردبیر عکس حضرتعالی (دون فورگت!):wink:

سلام.عید شما مبارک.عرض کنم که نقطه نظرات شما دوستان کار رو بهتر میکنه.به جز عکس کاربران مجید آنلاین که از نظراخلاقی واقعا صحیح نیست که درج بشه مگر با اجازه خودشون اقدامی نشده.احتیاجی هم دیده نمیشه هدف خنداندن هست که امیدواریم با همین کیفیت حاصل شود.
عکس خودم رو هم در شماره 1 گذاشتم که نگن سوء تفاهم ایجاد کرده یا به یکسری گیر داده شده.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
نوروزتون مبارک..

تو واقعا باید یک سردبیر میشدی :)
این متنها رو از کجات در میاری ؟ :D

خیلی جالب بود..

مجید

سلام مجید جان.اول سال نو رو به تو دوست عزیز و خانواده محترمت تبریک میگم.خوشحال هستم که خوشت اومد.همیشه دوست داشتم نظرت رو درباره این کار بدونم.خوشحالم که دوست داشتی پس حتما کار رو ادامه میدم.
- شما لطف داری. من از بچگی علاقه زیادی به نوشتن داشتم.یک مدت برای روزنامه طوس داستان مینوشتم که بستنش! ایشالا فرصتی بشه همین جا منتشرش کنم باز.
بازم میگم که خوشحال شدم از اینکه مورد پسندت قرار گرفت و ورژن بعدی رو هم ایشالا 12 فروردین به مناسبت 13 بدر آماده میکنم.

1p30

Member
خیلی خوب شده یعنی عالی شده اگه می شود فراتر از این اینجا می شود خیلی خوب میشود
متن خواستی خبرم کن :d

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
سلام

فقط یه پیشنهاد دارم

از پلوانه مجید انلاین هم در لگوی روزنامه استفاده کن
یا یه گوشه ای تو هیدر اضافش کن
5xi0olu.gif

mehdinasiri

پارس لند گروپ
خیلی خوب شده یعنی عالی شده اگه می شود فراتر از این اینجا می شود خیلی خوب میشود
متن خواستی خبرم کن :d

سلام

فقط یه پیشنهاد دارم

از پلوانه مجید انلاین هم در لگوی روزنامه استفاده کن
یا یه گوشه ای تو هیدر اضافش کن
5xi0olu.gif

- مرسی از توجه و لطفت.حتما اگر متن های جالب دارید در پیغام خصوصی برام ارسال کنید.سامان وی بی الان کلی متن داده که به مرور استفاده میکنیم.

- بسیار نظر خوبی هست.حتما باید از پلوانه مجید آنلاین استفاده بشه.در شماره بعدی لحاظ میکنم.سپاس

جدیدترین ارسال ها

بالا