نورتون آنتی ویروس2005

alireza64

Member
سلام
نورتون من قفل كرده و وقتي اجراش ميكنم ازم يه product key ميخواد نميدونم چكار كنم

Peyman-Pop

Active Member
علیرضا جان اینجا گزینه اول رو انتخاب می‌کنید و بعد Next رو میزنید، بعد از ورود به صفحه اصلی‌ نورتون به قسمت رجیستری برنامه میرید و روشی‌ که بالا واسه سالار جان گفتم رو انجام میدید برنامه رجیستر می‌شه ، اگه هم پیغام خاصی‌ میگیرید لطفا متن پیغام رو اینجا بذارین .

ممنون

پیمان

Salar

Active Member
وقتی رو فایل ست آپ کلیک میکنم این میاد! next رو میزنم هیچی صفحه آنیستال باز نمی‌شه!!!

Salar

Active Member
کد:
To uninstall Norton AntiVirus from the Windows Control Panel 
Do one of the following: 
On the Windows taskbar, click Start > Settings > Control Panel. 
On the Windows XP taskbar, click Start > Control Panel. 
In the Control Panel, double-click Add/Remove Programs. 
In the list of currently installed programs, click Norton AntiVirus 2005 (Symantec Corporation)Do one of the following: 
In Windows 98/Me, click Add/Remove. 
In Windows 2000/XP, click Remove.
Click Remove All to confirm that you want to uninstall the product. 
If you have files in Quarantine, you are asked if you want to delete them. Your options are: 
Yes 
Deletes the quarantined files from your computer 
No 
Leaves the quarantined files on your computer, but makes them inaccessible 
Click Reboot Now, then click Finish.

كار نكرد!

Peyman-Pop

Active Member
پس حتما قبلا آنیستال شده منتها نصفه کاره .

اشکال نداره دوباره روی همون نصبش کن یک ریستارت بکن اگر دیدی مشکلی‌ داره اونوقت میتونی‌ آنیستال کنی‌ چون فعال شده اون موقع بعد از ریستارت میتونی‌ اونرو کامل و بدون اشکال نصب کنی‌ .

پیمان

alireza64

Member
پيام جان دستت درد نكنه
شما گفتي كه كليد Active را كليك كنم
ولي من به جاي دكمه Active كليد Product رو دارم چه كار كنم خواهش ميكنم كمكم كن خيلي واجبه

alireza64

Member
پيمان جان دستت درد نكنه
شما گفتي كه كليد Active را كليك كنم
ولي من به جاي دكمه Active كليد Purchase Now رو دارم چه كار كنم خواهش ميكنم كمكم كن خيلي واجبه

anti-life

Active Member
عليرضا جان .....دوستان گفتن كه بايد از اينترنت قطع باشي ......

وقتي قطع باشي و دكمه purchase now رو بزني بعد چند ثانيه ميري همونجا كه ميخواي....

در ضمن سالار جان ميشه بگي اين نسخه كه داري چند مگ هست كه اين همه مشكل دار شده ...... اگر نسخه درست حسابيش رو ميخواي با بيت تورنت از تو سايت خود ما دانلود كن براي ما 167 مگ هست.....

Peyman-Pop

Active Member
R_chizari گفت:
اگه نسخه نهايي اين نورتون اومده يه لينك بدين ما هم بگيريم :)
رضا جان لینک فول اونرو قبلا من و بچه های دیگه در انجمن نرم افزار گذاشتیم اگر هنوز لینک ها سالم باشه میتونی‌ اونرو دانلود کنی‌ ، با این حال یک لینک هم الان به چشمم خورد که برات میزارم اما از فول بودن اون مطمئن نیستم.

کد:
http://www.xxnasdaqxx.org/forumsdownloads/NortonAntivirus2005.rar

پیمان

arash_za

New Member
a

aziz jan aghe kasi internetesh dsl(kebel bashe chie:?
man on phon activeti ke onja hasto to atnti virus pida nemikonam
lotfan ik toozih be man bedid ..mamnon mishem

siavash45

Member
من يه مشكل ديگه با اين برنامه دارم از وقتي نورتون 2005 رو نصب كردم live update اون كار نمي كنه. چه كار مي تونم بكنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا