نمیدونم چه ویروسیه اصلا چیه

mnh40

Well-Known Member
با سلام به دوستان مهربان
یه ویروس هست که خیلی ببخشید دهن منو صاف کرده اصلا نمیدونم چیه دوماه پیش بخاطر همین ویروس ویندوزم رو عوض کردم ولی الان هم بازم به همون ویروس مبتلا شدم نمیدونم از چیه شاید از یکی از نرم افزارهام باشه خلاصه نمیدونم چیه فقط هر ده بیست ثانیه یکبار آنتی ویروسم پیغام ویرووس میده حتی به فولدری که ویروس به اونجا سرایت میکنه رفتم و دستی هم پاک کردم ولی بازم میاد مثلا وقتی میخوام یه برنامه رو باز کنم میاد کلا اگه همینجوری هم سیستم رو به حال خودش هم رها میکنم بازم آنتی ویروسم بهم هشدار میده اونم هر ده بیست ثانیه یکبار آدرس فولدری که ویرووس بهش وارد میشه رو براتون میزارم تا بررسی کنید خواهش میکنم بهم کمک کنید تا مجبور به تعویض ویندوز نشم .......
اینم عکس فولدرش همراه با ویروسهاش :

12345.jpg

SajadCG

کاربر فعال
این تروجان نسبتا قدیمی هست.
این انتی ویروس را دانلود کنید Malwarebytes’ Anti-Malware
بعد از نصب Pc تون را باهاش Scan کنید و وقتی تموم شد
روی Show Results کلیک کنید و تروجان های پیدا شده را تیک بزنید و در نهایت روی Remove Selected کلیک کنید.
موفق باشید.

mnh40

Well-Known Member
ممنون کارتون رو انجام دادم ولی همچنان این تروجان به قوت خودش باقیست و این آنتی ویرووس هم دهن مارو صاف و صوف کرد اگه تروجانش زیاد خطری نیست از طریق آنتی ویروسم دیسیبلش کنم

mnh40

Well-Known Member
ممنون کارتون رو انجام دادم ولی همچنان این تروجان به قوت خودش باقیست و این آنتی ویرووس هم دهن مارو صاف و صوف کرد اگه تروجانش زیاد خطری نیست از طریق آنتی ویروسم دیسیبلش کنم

*MohammAd*

New Member
احتمالا شما یه نوع روت کیت گرفتید در این صورت چاره ای ندارید جز اینکه یه بار ویندوزتون رو عوض کنید البته اینم بگم درایور های کامپیوترتون رو نصب نکنیدبعد یه آنتی ویروس بخرید دقت کنید گفتم بخرید نگفتم دانلود . بعد کامپیوترتون رو اسکن کنید . به احتمال پنجاه درصد مشکلتون حل بشه

mnh40

Well-Known Member
ممنون از جواب شما ولی بازم آنتی ویروسم پیغام میده و این تروجان همچنان به قوت خود باقیست فقط اگه بدونم این تروجان برام هیچ مشکلی درست نمیکنه از طریق آنتی ویروسم دیسیبلش کنم تا دیگه آنتی ویروسم دهنمونو سرویس نکنه

+KEYHAN

Member
سلام
در این مواقع بهترین کار استفاده از دیسک نجاته چون در حالت بوت ویروس ها غیر فعالند و خیلی راحت توسط آنتی ویروس حذف خواهند شد.
بعد از دانلود در یک سی دی رایتش کنید بعد در حالت بوت اجراش کنید
دیسک نجات کاسپراسکای
یا
دیسک نجات نود 32
به نظر من کاسپراسکای بهتره

SajadCG

کاربر فعال
خطر ناک که نیست ولی دستی هم نمیشه پاکش کرد.
موفق اسکن چیزی پیدا کرد یا نه؟
آپدیتش کردید؟

mnh40

Well-Known Member
خطر ناک که نیست ولی دستی هم نمیشه پاکش کرد.
موفق اسکن چیزی پیدا کرد یا نه؟
آپدیتش کردید؟

گفتم که دستی هم پاک میشه ولی بازم میاد . آپدیتش هم کردم ولی اینم مثل آنتی ویروسم بود پیداش کرد پاکش کرد ولی بازم اومد:cry:

mnh40

Well-Known Member
سلام
اسم ویروسی که آنتی ویروس پیدا میکنه چیه ؟

آنتی ویرووس اونو تروجان میشناسه پاکشم میکنه ولی بازم میاد با این برنامه های آنتی تروجان هم پاک کردم ولی بازم روز از نو و روزی از نو نمیدونم چیه البته تا حالا که برام مشکل بوجود نیاورده و من هم پوشه ای که این مرض تو اون قرار داشت رو به آنتی ویروسم شناسوندم و دیسیبلش کردم تا دیگه هی پیغام نده ولی همچنان و مسرانه منتظر یه راه حلم :sad:

SajadCG

کاربر فعال
تا اونجای که من متوجه شدم اسم این تروجان Zeroaccess هست.
چندتا آنتی ویروس که مخصوص این تروجان نوشته شده رو بهتون معرفی میکنم:
1- 1mb FixZeroAccess
برنامه را که نصب کردید آن را به صورت aun as adminstrator اجرا کنید و بعد که پیغام ریست داد OK کنید.
2-aswMBR :
این آنتی ویروس مال شرکت avest هست و برای انجام کارش به این برنامه نیاز داره
یه پیغام بهتون نشون میده که باید اون را دانلود کنید که نصب نداریدش yes را بزنید.
بعد یه پنجره مثل محیط cmd واستون میاره و شما باید scan را بزنید.
3-Remove Trojan.Zeroaccess.B:
این نسخه تریال برنامه هست و اخرین راهکار شماست .:)

هر کدوم از روش ها را تست کنید انشاا.. که جواب میده.
موفق باشید.

mnh40

Well-Known Member
با تشکر از راهنمایی های شما دوستان

بالاخره پس از مبارزه های پی در پی با این ویرووس شیطان صفت در مرحله آخر تونستم با سربلندی بیرون بیام این ویرووس رو به این روش از بین بردم اول از همه اسم ویروسم رو تو گوگل سرچ کردم و به این فروم برخورد کردم http://forum.avast.com/index.php?topic=101176.0 در مرحله دوم اون نرم افزاری که این فروم گذاشته بود رو دانلود کردم و نصب کردم نمیدونم چه جور نرم افزاری بود ولی پس از نصب از طریق safe mod رفتم و پوشه ای که این ویروسها داخل اون بود رو بطور کامل از فولدرش پاک کردم بعد یکبار دیگه از طریق آنتی ویروسم سیستمم رو تو همون حالت safe mod اسکن کردم و پس از اسکن کردن از شر این ویرووس شیطانی رهایی یافتم والان هم سیستمم مثل روز اول داره کار میکنه:) و دوست داشتنی شده و قدرشو بیشتر میدونم:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا