نميتونم روي Coppermine Photo Gallery عكس بفرستم!!

heyrane

Member
حالا نميخوام برش دارم فقط ميخوام لينك نداشته باشه و اسمشم فارسي بنويسم و يا كوتاهش كنم :wink:

heyrane

Member
راستي ميخواستم زير قالب هم چندتا لوگو بزارم ميتوني يك راهنمايي هم بفرماييد :cry:
ممنون ميشم دوست عزيز :cry:

Mrx

Active Member
سلام به همه دوستان

می هم یک مشکلی با این Coppermine دارم موقعه که یک پوشه عکس که مثلا شامل 100تا عکس میخوام path کنم و یکهو 100 عکس اضافه کنم نمیشه ! و بدون هیچ eroor کار تا اخر پیش میره ااما عکس هارو اضافه نمیکنه ! ممنون میشم راهنمای کنید

مهران

حالا نميخوام برش دارم فقط ميخوام لينك نداشته باشه و اسمشم فارسي بنويسم و يا كوتاهش كنم :wink:
دوست عزیز متاسفم ولی من در این مورد نمی تونم كمكتون كنم ، برداشتن لینك هم خلاف كپی رایته :cry:
لطفا این یه خط كوچولو را تحمل كنید :wink:

راستي ميخواستم زير قالب هم چندتا لوگو بزارم ميتوني يك راهنمايي هم بفرماييد
كافیه فایل template.html قالب رو اون طوری كه دوست داری تغییر بدی (لوگو ها رو توی اون بگذار)

می هم یک مشکلی با این Coppermine دارم موقعه که یک پوشه عکس که مثلا شامل 100تا عکس میخوام path کنم و یکهو 100 عکس اضافه کنم نمیشه ! و بدون هیچ eroor کار تا اخر پیش میره ااما عکس هارو اضافه نمیکنه ! ممنون میشم راهنمای کنید
مهران جان جوابت رو توی فروم ساپورت گالری دادم اگه مشكلت حل نشد اونجا پیغام بگذار ....

heyrane

Member
ممنونم استاد
چشم اون يك خط كوچولو رو تحمل ميكنم :cry:
باز هم ممنونم بخاطر همه زحماتي كه برام كشيديد مخصوصا ورژن جديد و كمك به آپلود عكسها

راستي كانتر هم همونجوري كه لوگو رو اضافه ميكنم اضافه كنم :wink:

بازهم ممنونم

ممنونم استاد
البته بنده استاد نیستم ، شما لطف دارین

چشم اون يك خط كوچولو رو تحمل ميكنم :cry:
باز هم ممنونم بخاطر همه زحماتي كه برام كشيديد مخصوصا ورژن جديد و كمك به آپلود عكسها

راستي كانتر هم همونجوري كه لوگو رو اضافه ميكنم اضافه كنم :wink:

بازهم ممنونم

بستگی داره به نوع کانترتون ، اگه javascript باشه می تونید در فایل template.html اضافه کنید ولی اگه php باشه باید از anycontent.php استفاده کنید.روش استفاده از anycontent.php هم اینجوریه :

کدی که میخواهید به گالری اضافه کنید رو در این فایل جایگزین کنید ، دقت کنید که کد شما باید بعد از این خط اضافه شود :
کد:
if (!defined('IN_COPPERMINE')) die('Not in Coppermine...');
در این حالت خاص (افزودن کانتر) شما باید کدهایی را که بعد از خط فوق آمده اند حذف کنید و فقط کد خود را وارد کنید.

حال کافیست به "پیکربندی" (Config) بروید و "نحوه نمایش آلبوم" را انتخاب کنید و به " محتوای صفحه اصلی" ، anycontent را اضافه کنید

البته راه های دیگری هم وجود دارد که احتیاج به کد نویسی دارند اگه با این دو راه مشکل حل نشد بفرمائید تا راهنمایی کنم.

heyrane

Member
ممنونم دوست جان:)
مشكل حل شد:D
راستي شما قالب خيلي خيلي قشنگ براي اين سيستم سراغ نداري؟:cry:

والا تعیین قالب فشنگ به سلیقه بر می گرده ولی با توجه به اینکه خود سایت فیلتر شده فقط میتونم شما رو به sourceforge.org بفرستم
اینجا شما فقط می تونید قالبها رو دان لود کنید ، دیگه تعیین قشنگی و زشتی شون با شما

http://sourceforge.net/project/showfiles.php?group_id=89658&package_id=98541

البته از روی تعداد دفعاتی که هر قالب دانلود شده میتونید به خوب یا بد بودن اون پی ببرید .

heyrane

Member
آقا يك سوال ديگه :cry:

چطوري ميتونم اون راندوم عكس رو حذف كنم.؟ (ميخوام اصلا نباشه!)
ولي ميخوام آخرين ارسالها باقي بمونه :wink:

ممنون ميشم كمك كني :wink:

p30jet

New Member
سلام
من يك سوال دارم كه اميد وارم جواب بديد
چه جوري مي تونم موضوعات رو يه طرف بزارم و اخرين ارسالها و عكسهاي رندوم را يه طرف؟؟
يه سوال ديگه اينه كه چرا كدهاي امار گير مثل وبگذر و پرشين استت روي ؟
اينم ادرس : http://p30jet.info

آخرین ویرایش:
سلام
من يك سوال دارم كه اميد وارم جواب بديد
چه جوري مي تونم موضوعات رو يه طرف بزارم و اخرين ارسالها و عكسهاي رندوم را يه طرف؟؟

برای این كار لازمه قالب جدید طراحی كنید و البته برخی از توابع (function) موتور قالب رو تغییر بدین كه البته كمی مشكله و نیاز به اطلاعات برنامه نویسی و آشنایی كامل به كدهای گالری داره.

يه سوال ديگه اينه كه چرا كدهاي امار گير مثل وبگذر و پرشين استت روي ؟
اينم ادرس : http://p30jet.info

ببخشید منظورتون رو نمی فهمم اگه ممكنه سئوالتون رو واظح تر بپرسین.

جدیدترین ارسال ها

بالا