نمونه کار

massomeh1

Member
سلام من دنبال نمونه کارهای کلیپ و ویدئوگرافیک های زیبا و پوستر هی مناسبتی می گردم که ببینم لطفا سایتها و انجمنهایی که مثل این سایت بخش نمونه کار دارد آدرسش را به من بدهید ممنون میشم.

MTP1376

Member
سلام من دنبال نمونه کارهای کلیپ و ویدئوگرافیک های زیبا و پوستر هی مناسبتی می گردم که ببینم لطفا سایتها و انجمنهایی که مثل این سایت بخش نمونه کار دارد آدرسش را به من بدهید ممنون میشم.

همین مجید آنلاین تو صفحه ی اولش داره بگردی می یابی.

massomeh1

Member
این سایت بخش تماشاخانه را دیدم اما نمونه کارهایبیشتری می خواهم ببینم اگه میشناسید معرفی کنید لطفا.

amaturuzer

Member
سلام
بهترين منبع يوتيوبه
كافيه سرچ كني : after effects sample
براي نمونه اينو ببين:
اگه في ل. تر ي:
ميذارم اين زير

آخرین ویرایش:

karimi54

New Member
آدرس فقط جتبه تبلیغاتی داشت و نه آموزشی .

تبلیغات ممنوع

-----
ویرایش توسط hosein0251

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amaturuzer

Member
آدرس فقط جتبه تبلیغاتی داشت و نه آموزشی .

تبلیغات ممنوع

دوست عزيز اگه قراره نمونه كار باشه خوب معلومه كه نمونه كار عموما تبليغ واسه يه شركت يا يه محصوله ديگه. اگر نه كه نمونه كار حساب نميشه . اتفاقا تبليغاتي كه شركت هاي بزرگ واسه خودشون ميسازن بهترين نمونه واسه يادگرفتنه

amiroo2

Member
با آماتوريوزر موافقم
اكثر نمونه كارا ي خوب مال شركتاي بزرگه

massomeh1

Member
سایت یوتیوب که فیلتره چجوری می تونم از فیلترش رد بشم درضمن لینکی در بالا قرار ندادید برای نمونه کار من که ندیدم. کجاست ؟ در ضمن کسی می دونه برنامه خورشید تابان که یک برنامه کوتاه هست و در مناسبتهای مذهبی ولادت و شهادت ائمه از شبکه 2 سیما به تازگی پخش میشه و گرافیک جالبی داره رو کی یا کدوم شرکت کار کرده ؟ متشکرم

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
بد قولا وارد میشوند:green:
اینکه سوالات اینجوری میپرسین شاید سخت به جواب برسید
اگر دنبال نمونه کار هستید(موشن گرافیک و کلا کارهای قالب دار)بهترین منبع و به روز ترین دنبال کرن شبکه های آر تی ال و ویوا و کلا شبکه های این سبکی هستش
میتونید ضبط کنید بعد بشینید واسه خودتون تجزیه تحلیل کنید که چطوری ساختن و الگو بگیرین و ترکیب کنید
من بعضی وقتا آگهی هایی میبینم کلا هنگ میکنم که یه آدم چقدر میتونه ذهنش باز باشه که همچین چیزایی رو خلق کنه
البته اونجا هرگز به صورت انفرادی کار نمیشه،منظورم این بود که وقتی میبینم حس خیلی بدی بهم دست میده و تازه میفهمم هیچی بلد نیستم:sad:

massomeh1

Member
سلام به بدقولها

سلام خوب گفتی بدقول چون شما یک کاری قرار بود انجام بدی برای من هنوز انجام ندادی درباره شبکه هایی که گفتی من اصلا نمی شناسم اسمش نشنیدم اینها که گفتی شبکه های ماهواره هستند من به ماهواره دسترسی ندارم شما اگر چندتا نمونه کار خوب از کارهای خودت یا دوستانت یا این شبکه ها داری لطف کن لینکش رو برام بذار حجمش مهم نیست البته اگر باز بدقولی نکنی
درضمن یک سوال دارم برنامه خورشید تابان که به تازگی از شبکه 2 در روزهای ولادت و یا شهادت ائمه پخش میشه با تایم حدود 5 دقیقه و گرافیک جالبی داره شما دیدید یا نه می دونید کار کیه ؟

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام
والا این رفیق ما یه دفعه رفت تو گروه فیلم و سریال نمیدونم چرا،بله اون شبکه ها هم ایرانی نیستند
:green:بد قولی را بذارید به حساب مشقله کاری،کمتر آبرو ریزی کنید:mad:
والا اون برنامه رو هم نمیدونم،مگه نمیرید سازمان؟یه دقیقه بپرسید بهتون میگن

جدیدترین ارسال ها

بالا