نمونه کار Color Hair

Matin.B

Member
با سلام دوستان این هم یک نمونه کار دیگه از من

نرم افزار : Cinema 4D
مدت رندر : 2 دقیقه
مدت مدلینگ و نور پردازی : 10 دقیقه
سیستم :
Cpu : تک هسته 3.6
Ram : 2G
Graphic : 1GB
با تشکر
نظر بدید دوستان
:oops:

لطفا جهت دیدن عکس با کیفیت بالا کلیک کنید
http://upload7.ir/imgs/2014-11/11141818695291071914.png

آخرین ویرایش:

amir-cg

Active Member
واقعا عالیه...خیلی زیبا شده...مخصوصا اون تنوع رنگ منو کشته....
فقط یه پیشنهاد دارم..پیشنهاد می کنم این مو ها رو رو یه آبجکت یا کاراکتر پیاده کن...
اگه این کا رو انجام بدی ، زیبا تر میشه...

Matin.B

Member
واقعا عالیه...خیلی زیبا شده...مخصوصا اون تنوع رنگ منو کشته....
فقط یه پیشنهاد دارم..پیشنهاد می کنم این مو ها رو رو یه آبجکت یا کاراکتر پیاده کن...
اگه این کا رو انجام بدی ، زیبا تر میشه...

چشم حتما
منتظر نمونه کار های شما هم هستیم !
راستی توی مایا همچین چیزی میشه ساخت ؟!
تو بلدی ؟!

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
باز شروع کردین ؟ فقط کافیه کوچکترین ادامه ای تو بحث مقایسه بدید تا جفتتون رو بن کنم ... :)( شوخی )

شما هم جناب اگه بهترین بود Yeti و Shave & a Haircut ( سیستم کامل موی تری دی اس مکس) براش به صورت پلاگین نمیومد و اگر مکسم کامل بود براش Hairtrix که اسمش عوض شده و Hair Farm نمیومد .

این همه بحث الکی ... درسته شوخی کردم اما جدی حواستون باشه . :-?

---------------------------------------------------------------------------------------------

کار خیلی خوبی شده فقط لطفا jpg کنید وقتی اپلود میکنید یک عکس حجمش 2mb نشه !

آخرین ویرایش:

amir-cg

Active Member
باز شروع کردین ؟ فقط کافیه کوچکترین ادامه ای تو بحث مقایسه بدید تا جفتتون رو بن کنم ... :)( شوخی )

شما هم جناب اگه بهترین بود Yeti و Shave & a Haircut ( سیستم کامل موی تری دی اس مکس) براش به صورت پلاگین نمیومد و اگر مکسم کامل بود براش Hairtrix که اسمش عوض شده و Hair Farm نمیومد .

این همه بحث الکی ... درسته شوخی کردم اما جدی حواستون باشه . :-?

---------------------------------------------------------------------------------------------

کار خیلی خوبی شده فقط لطفا jpg کنید وقتی اپلود میکنید یک عکس حجمش 2mb نشه !
..:green: عجب آدم شوخی هستین....
آخه چیکار کنم...ایشون میخوان تمام آدما رو به داشتن و نداشتن بکشه...

amir-cg

Active Member
اینم یه چیز ساده تا بفهمی که فقط تو این جور کارا رو بلد نیستی....
1.jpg

Matin.B

Member
اینم یه چیز ساده تا بفهمی که فقط تو این جور کارا رو بلد نیستی....
مشاهده پیوست 106964

امیر جون آبروی مایا رو بردی
من بودم 1 سال روش کار میکردم حداقل بشه یک چیزی گفت
این علف هرزه ......... تازه این خوبه ؟
مایا رو سر بلند کردی .... خخخخخخخخ
ببخشید از مدیران عزیز
زیاد شد
شوخی کردم ها ولی خداییش یکم دیگه عکس ها رو مقابل هم بزار !!!!
خخخخخخخخ
:green:

amir-cg

Active Member
آخه...
آخه اگر یک انسان عاقل این دو رو مقایسه کنه
Maya از دور خارج میشه !!!!
:lol:
ببین...من یادم رفت یه چیزی رو بگم..من فقط خواستم یه چیز عادی بسازم....همین اینو توی 30 ثانیه ساختم...اگه روش کار می کردم ، از مال تو هم بهتر میشد....
تو داری مایا کار ها رو زیر سوال می بری....
یه بار برو نمونه انیمیشن های ساخته شده با مایا رو ببین...وحشت می کنی....دلم به حال سینما می سوزه...
امیر جون آبروی مایا رو بردی
من بودم 1 سال روش کار میکردم حداقل بشه یک چیزی گفت
این علف هرزه ......... تازه این خوبه ؟
مایا رو سر بلند کردی .... خخخخخخخخ
ببخشید از مدیران عزیز
زیاد شد
شوخی کردم ها ولی خداییش یکم دیگه عکس ها رو مقابل هم بزار !!!!
خخخخخخخخ
علف هرز به اونی می گن که نور خورشید بهش نرسه....
---------------------
----------------
من از طرف متین از مدیرا عذر می خوام..

Matin.B

Member
آخه...

ببین...من یادم رفت یه چیزی رو بگم..من فقط خواستم یه چیز عادی بسازم....همین اینو توی 30 ثانیه ساختم...اگه روش کار می کردم ، از مال تو هم بهتر میشد....
تو داری مایا کار ها رو زیر سوال می بری....
یه بار برو نمونه انیمیشن های ساخته شده با مایا رو ببین...وحشت می کنی....دلم به حال سینما می سوزه...

علف هرز به اونی می گن که نور خورشید بهش نرسه....
---------------------
----------------
من از طرف متین از مدیرا عذر می خوام..

آخه من چی بگم به تو !؟
آخه کاری که توی 30 ثانیه ساختی رو چرا اینجا میزاری ؟!
مگه من چقدر روش کار کردم ؟!
10 دقیقه بیشتر نشد !!!
میدونم مایا شاید این قدرت رو داشته باشه که بتونه همچین چیزی بسازه !
ولی خیلی واسه مایا سخته باید همه ی زورشو بزنه تا شاید بتونه شاید نتونه !

بعد بگو من نمیتونم نگو میتونم توی 3 سوت میسازم آخه چی بگم به تو !؟؟
من اگر چیزی رو نتونم میگم نمیتونم
میدونم یک کار هایی شاید باشه که تو بتونی من نتونم !
من خودم از مدیران به خاطر رک بودنم معذرت میخوام لازم نیست شما از طرف من کاری انجام بدید
ببخشید اگر لحنم تند بود
دیگه هرچی داشتم ریختم بیرون .......... ببخشید هنوز با هم دوستیم ها ناراحت نشو
تو بزرگ بشی انسان موفقی میشی
فقط یادت باشه ......... اگر کاری رو یاد نداری بگو یاد ندارم.................

amir-cg

Active Member
آخه من چی بگم به تو !؟
آخه کاری که توی 30 ثانیه ساختی رو چرا اینجا میزاری ؟!
مگه من چقدر روش کار کردم ؟!
10 دقیقه بیشتر نشد !!!
میدونم مایا شاید این قدرت رو داشته باشه که بتونه همچین چیزی بسازه !
ولی خیلی واسه مایا سخته باید همه ی زورشو بزنه تا شاید بتونه شاید نتونه !

بعد بگو من نمیتونم نگو میتونم توی 3 سوت میسازم آخه چی بگم به تو !؟؟
من اگر چیزی رو نتونم میگم نمیتونم
میدونم یک کار هایی شاید باشه که تو بتونی من نتونم !
من خودم از مدیران به خاطر رک بودنم معذرت میخوام لازم نیست شما از طرف من کاری انجام بدید
ببخشید اگر لحنم تند بود
دیگه هرچی داشتم ریختم بیرون .......... ببخشید هنوز با هم دوستیم ها ناراحت نشو
تو بزرگ بشی انسان موفقی میشی
فقط یادت باشه ......... اگر کاری رو یاد نداری بگو یاد ندارم.................
آره...دیگه اینو تمو کن...
نه بابا هنوز دوستیم...
ولی یه چیز میگم....وقتی چیزی رو نمیدونی حرف نزن....این حرفو به خودمم می گم....تو نمیدونی مایا و مکس چه قابلیت های بزرگ دارن که تو فیلم های گنده منده استفاده شدن....تو اونا رو با لحن غرور مسخره میکنی ، راحت سینما رو برنده فرض می کنی....دیگه این کار رو نکن...

Matin.B

Member
آره...دیگه اینو تمو کن...
نه بابا هنوز دوستیم...
ولی یه چیز میگم....وقتی چیزی رو نمیدونی حرف نزن....این حرفو به خودمم می گم....تو نمیدونی مایا و مکس چه قابلیت های بزرگ دارن که تو فیلم های گنده منده استفاده شدن....تو اونا رو با لحن غرور مسخره میکنی ، راحت سینما رو برنده فرض می کنی....دیگه این کار رو نکن...

اره دیگه
بسه دیگه تمومش کنیم دیگه خسته شدم از Cinema 4D دفاع کردم
باید فکر کنم 1 ملیارد پول بدن به من خخخخخخخخخ
به خاطر دفاع
http://www.maxon.net/en/gallery/architecture.html
http://www.maxon.net/en/gallery/character.html
http://www.maxon.net/en/gallery/film-visual-effects.html
اینا رو ببین نظرت عوض میشه
من میخوام یک نرم افزار خاص جدید کار کنم و 3D Max رو همه کار میکنن و مایا رو ولی این نرم افزار فرق میکنه

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
خب ، من به شما اخطار داده بودم .

اولا این چیزی که شما رندر کردید FUR هست نه Hair

دوما بهتره قبل از هر سخنی همه چیز رو بسنجیم . جناب متین بزرگوار نه مایا خدای مطلقه نه سینما فوردی ( تریدی اس مکس خدای مطلقه :green:جدی نگیرید ) مایا سیستم مو داره ، که اخیرا روش توسط دیزنی اضافه شد به نام nHair اگر اشتباه نکنم که همون سیستم مو Tangled بود .

و یا سیستم مو موتور رندر آرنولد که در اینجا میتونید ببنید . تردی اس مکس هم دارای چندین سیستم مو هست که یکی از نابقه ها و بنیان گذار های مکسول مویی رو با تردی اس مکس زد که هنوز بشری با مکسول همچین مویی نزده چون تو مکسول از این شیدر های Pre - Compute نداریم همه چیز از 0

whats_new_26.jpg

سیستم موی مایا همونی هست که در Monster University سالیوان و هزاران هیولایی دیگه رو در کسری از ثانیه با کیفیت عالی با GPU رندر می کرد .

حالا سینما فوردی ، به نظرم Blender تو زمینه Hair از سینما فوردی جلوتر افتاده چون اگر دقت کنیم سیستم رندری که شما زدید موی 2D با قابلیت Billboard Rendering هست ، که این سیستم در تری دی مکس هم وجود داره و اپدیت نشده به نام Buffer Rendering ، خلاصه ،این روش خیلی کیفیت خوبی داره اما
به نظم بیشتر از مو به درد کرک میخوره تا مو ...

اما بهترین سیستم مو چیه ، از لحاظ من Hair Farm در رندرینگ از همه جلو تر هست چرا که با جلو زدن از پیکسار تونست خیلی خوب خودش رو ثابت کنه اما پیکسار هم بیکار نشسته و در رندر من قطعا بهتر عمل خواهد کرد .

همه ی نرم افزار ها در تکنولوژی مشترک هستند ، لطفا عاقلانه تر صحبت کنید و لطفا این کل کل های بچه گانه رو ول کنید .

من میخوام یک نرم افزار خاص جدید کار کنم و 3D Max رو همه کار میکنن و مایا رو ولی این نرم افزار فرق میکنه
یک نصیحت دوستانه ، شما خاص کار کن بجای اینکه با نرم افزار خاص کار کنی ، من نمیدونم همه کین اما مهم ارت هست نه تکنیک .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

Matin.B

Member
خب ، من به شما اخطار داده بودم .

اولا این چیزی که شما رندر کردید FUR هست نه Hair

دوما بهتره قبل از هر سخنی همه چیز رو بسنجیم . جناب متین بزرگوار نه مایا خدای مطلقه نه سینما فوردی ( تریدی اس مکس خدای مطلقه :green:جدی نگیرید ) مایا سیستم مو داره ، که اخیرا روش توسط دیزنی اضافه شد به نام nHair اگر اشتباه نکنم که همون سیستم مو Tangled بود .

و یا سیستم مو موتور رندر آرنولد که در اینجا میتونید ببنید . تردی اس مکس هم دارای چندین سیستم مو هست که یکی از نابقه ها و بنیان گذار های مکسول مویی رو با تردی اس مکس زد که هنوز بشری با مکسول همچین مویی نزده چون تو مکسول از این شیدر های Pre - Compute نداریم همه چیز از 0

whats_new_26.jpg

سیستم موی مایا همونی هست که در Monster University سالیوان و هزاران هیولایی دیگه رو در کسری از ثانیه با کیفیت عالی با GPU رندر می کرد .

حالا سینما فوردی ، به نظرم Blender تو زمینه Hair از سینما فوردی جلوتر افتاده چون اگر دقت کنیم سیستم رندری که شما زدید موی 2D با قابلیت Billboard Rendering هست ، که این سیستم در تری دی مکس هم وجود داره و اپدیت نشده به نام Buffer Rendering ، خلاصه ،این روش خیلی کیفیت خوبی داره اما
به نظم بیشتر از مو به درد کرک میخوره تا مو ...

اما بهترین سیستم مو چیه ، از لحاظ من Hair Farm در رندرینگ از همه جلو تر هست چرا که با جلو زدن از پیکسار تونست خیلی خوب خودش رو ثابت کنه اما پیکسار هم بیکار نشسته و در رندر من قطعا بهتر عمل خواهد کرد .

همه ی نرم افزار ها در تکنولوژی مشترک هستند ، لطفا عاقلانه تر صحبت کنید و لطفا این کل کل های بچه گانه رو ول کنید .

یک نصیحت دوستانه ، شما خاص کار کن بجای اینکه با نرم افزار خاص کار کنی ، من نمیدونم همه کین اما مهم ارت هست نه تکنیک .
موفق باشید .

ممنون از اطلاعات شما
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا