نمونه کار 6 ( ساخت خیابان ( نمایی از یک خیابان ) در نرم افزار Cinema 4D )

Mojtaba - C4D

Active Member
سلام دوستان عزیز
ولادت امام رضا (ع) رو به همه تبریک میگم - ایشالا که همیشه شاد و خندون باشین
این خیابان رو با نرم افزار Cinema 4D R14 مدل سازی کردم
آدم ها ، درخت ها و صندلی ها رو از آبجک های آماده خود نرم افزار استفاده کردم
مثل همیشه منتظر نظرات و ایرادهای منصفانه شما هستم - امیدوارم که بتونم با کمک شما کارهای قوی تری ارائه بدم
متشکرم
street02...jpgstreet03...jpgstreet05...jpgstreet06...jpg

Fa

Well-Known Member
be cloner derakhta ye random effector bede , bad rotate kon yekam derakhtaro ke onghad moratab nabashe , render irad dare amma nesbatan badam nashode , range mashin khob nist , vali khob dari pish miri

khosh bashi o movafagh

Mojtaba - C4D

Active Member
be cloner derakhta ye random effector bede , bad rotate kon yekam derakhtaro ke onghad moratab nabashe , render irad dare amma nesbatan badam nashode , range mashin khob nist , vali khob dari pish miri

khosh bashi o movafagh

ممنونم از ایرادهایی که از کارم گرفتین - ایشالا بتونم بهتر و قوی تر کار کنم - بی نهایت سپاسگزارم
اما چندتا سوال ؟
مرتب بودن درخت ها بد هست ؟ یعنی خیلی مصنوعی هست ؟
رنگ ماشین ها بد شده ؟ ماشین هایی که توی خیابون هست یا اون bmw ؟ یا همشون رنگشون خوب نیست ؟
چه پیشنهادی دارین تا بتونم بهتر رندر ( محیط خارجی - محیط بیرونی ) بگیرم ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fa

l2eza.d

New Member
عزیزم مگه نگفتم از hdri استفاده کن و gi و ao رو روشن کن ؟ بعد این چه کاریه ؟ من الان سریع یه رند می گیرم به تفاوت نگاه کن : ، من حتی از bg استفاده می کنم .
CAR Animated4.jpg
render0075.jpg

تفاوت رو ببین::: ، از آموزشهای مختلف تو اینترنت استفاده کن .

Mojtaba - C4D

Active Member
عزیزم مگه نگفتم از hdri استفاده کن و gi و ao رو روشن کن ؟ بعد این چه کاریه ؟ من الان سریع یه رند می گیرم به تفاوت نگاه کن : ، من حتی از bg استفاده می کنم .
مشاهده پیوست 100108
مشاهده پیوست 100109

تفاوت رو ببین::: ، از آموزشهای مختلف تو اینترنت استفاده کن .

آره ، تفاوتش کاملا واضح و روشن هست - واقعا ممنونم از ایراد دلسوزانه ات - چشم حتما استفاده میکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا