نمونه کار مالتی مدیا - نظر بدید لطفا

p30graphic

Active Member
سلام دوستان
سال گذشته کاری رو آماده کردم به مناسبت ماه رمضان. امسال هم یه مقدار تغییراتی جزیی بهش دادم و اشکالاتش رو برطرف کردم. البته هنوز جای کار داره بسیار :)

صفحاتم رو html کار کردم. منوها و صفحات رو با فلش کار کردم. قالب اصلی رو با فتوشاپ و در نهایت همه رو توی mmb سرهم کردم

اسکرین شات میزارم . خروجی یا سیو ها رو هم اگه بخواهید میزارم یه مقدار حجمش زیاده میتونم لینک گوگل درایوم رو بزارم

bg2.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

پیوست ها

• doa.jpg
    doa.jpg
    205.3 کیلوبایت · بازدیدها: 24

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
از لحاظ گرافیکی مناسب و خوب طراحی شده ولی بنظر من از نظر قابلیت هاش کمه و میشد بهتر از اینا کار کرد روش

p30graphic

Active Member
خوب البته همینطوره جای کار زیاد داره. وقتهایی که بیکارم ایراداتش رو رفع میکنم
البته امکانات خاصی توی این اسکرین شاتها دیده نمیشه بایستی خود کار رو ببینید

پیوست ها

• Export.rar
    9.7 مگایابت · بازدیدها: 158

mj3a

Active Member
خیلی خوبه. ولی یه سری کارها باید بهتر انجام بشه. مثلا اینکه علامت خروج بیاد بالای صفحه سمت راست. آیکون نرم افزار هم باید تغییر بدید.
اینکه همه جا آیکن های ایست و پخش و تکرار زیر صفحه باشه خیلی جذاب نیست چون بعضی موقع ها اصلا استفاده نمیشن و آدم فکر میکنه داره تو یه پلیر کار میکنه تا یه نرم افزار
دور نرم افزار هم اگه خط سیاه رنگ بزاری و امکان تکان دادن صفحه نرم افزار هم اضافه کنی بهتر میشه. اینا نظر من بود و چون باید ایراد میگفتم تعریف نکردم وگرنه باید 10برابر این ایراد گرفتن تعریف میکردم

p30graphic

Active Member
چه اسم سختی چطور صدات کنم؟ :):-?
mj3a اره درسته. مخصوصا با علامت خروج باهات موافقم باید جای بهتری واسش پیدا کنم

علت اینکه دکمه های کنترل صدا همیشه هست اینه که شما وقتی یه فایل صوتی رو پخش میکنید میتونید از اون صفحه خارج بشید و همینطور که از ربنای شجریان لذت میبرید به قسمتهای دیگه هم برید. هدفم از این کار این بود

شاید باید واسه اینم جای بهتری پیدا کنم.

گفتم نظر بدید نگفتم ایراد بگیرید فقط :lol::green:

mj3a

Active Member
بله درست میگید. خیلی از لحاظ گرافیکی و افکت های دکمه ها جالب شده. ولی این رو باید لحاظ کنید که شخص مورد نظر شما باید فلش پلیر داشته باشه تا این همه چیز رو ببینه.من بخاطر همین موضوع هیچوقت توی صفحه ی اصلی فایل فلش نزاشتم و سعی کردم با فتوشاپ فایل gif درست کنم. بخاطر همین پیشنهاد میکنم یک بخش نرم افزار های مورد نیاز بزنید و توش فلش پلیر و فونت هایی که بکار بردید رو برای نصب بزارید.

Singular

Active Member
سلام دوست گرامی آقای p30graphic
کار قشنگیه...
همه جاشو با فلش کار کردید قشنگ شده..
با چه برنامه ی ساخت فلش کار کردید؟؟

آیا راهنمای استفاده از برنامه ساخت فلشی که کار کردید دارید؟؟؟

ممنون

mj3a

Active Member
البته شما که خیلی وقته مدرستتون تموم شده ولی اگه کسی مدرسه ای باشه با چنین نرم افزاری میتونه رتبه بیاره. من خودم متولد اسفند 79 هستم و تا دو سال دیگه مولتی مدیا بیلدر رو فول میشم. پارسال هم نرم افزارم رتبه آورد. معیار های مهم این بود که آموزش صوتی و تصویری بود و اولش هم آهنگ زمینه مختصری داشت و امکانات اضافه از جمله سرگرمی و آیا میدانید داشت
به این نرم افزار بخش سرگرمی نمیخوره ولی شما میتونید داخلش ساعت بزارید. یا اینکه بجای یک لودینگ میتونید اول بجای اتوران یک برنامه با سایز کوچکتر بسازید و به ترتیب بسم الله الرحمن رحیم و بعد اسم نرم افزار و بعد موضوع بیاد و با دستور ران اسکریپت و دستور ران میتونید فایل اصلی رو اجرا کنید. خلاصه این که باید خلاقیت داشت و با استعداد و تجربه قاطی کرد تا یه نرم افزار خوب تولید بشه. شما همه شون رو دارید فقط باید ترکیبشون کنید. میتونید نرم افزاری که الآن سرش هستم رو دانلود کنید: http://galaxy-tools.ir/post/82 البته نسخه ی خیلی اولیه اش هست و سایز اصلیش الآن که دارم میسازم 50 مگابایته.
در ضمن یه چیزی که خیلی جالب نیست اینه که وقتی از دکمه ی راهنما استفاده میکنیم دکمه ی برگشت کار نمیکنه ولی بجاش علامت ضربدر بالا میاد که اگه کسی حواسش نباشه نمیتونه ببیندش. برای خروج هم بهتره قبل از خروج سوال پرسیده بشه. با کلاس تره!

آخرین ویرایش:

p30graphic

Active Member
ممنون امجی3آ جان :)
آره اشکالات اینجوری داشته باید رفعش کنم.
با فونت مشکل نداره همه رو از حالت متنی خارج کردم فقط میمونه مشکل فلش پلیر.
راستش نمیدونم باید دقیقا کدوم نسخه فلش پلیر رو بزارم همراه کارم که راحت اجرا بشه. آخه روی بعضی از سیستم ها با وجود اینکه فلش پلیر نصب میکنم باز هم اجرا نمیشه

p30graphic

Active Member
سلام دوست گرامی آقای p30graphic
کار قشنگیه...
همه جاشو با فلش کار کردید قشنگ شده..
با چه برنامه ی ساخت فلش کار کردید؟؟

آیا راهنمای استفاده از برنامه ساخت فلشی که کار کردید دارید؟؟؟

ممنون

اره کامل فلش کار شده بعد بردم توی mmb. سیو کار رو هم میزارم ببینید

p30graphic

Active Member
اینم سیو mmb کار
البته سیو های فلش جدا بوده که تعدادش بیشتره نشد بزارم

اگه ببینید نظر بدید ممنون میشم. شاید بعضی جاها اصولی کار نکرده باشم

پیوست ها

• ramadan4.rar
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 70

Singular

Active Member