قالب نمونه کار ساعت مچی{از مدلینگ تا رندر} در Blender

Mosoly

Member
سلام به همه ی دوستان
این مدل رو از روی ساعت مچی خودم زدم! فقط برای تمرین روی مدلسازی و البته موتور قوی رندر سایکل در بلندر.
زمان مدلسازی: یک ساعت و نیم
زمان رندر شات: دوازده دقیقه
خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم..

For-web-21.jpg

11.jpg
59866245065720999244.gif

20662433052098055248.gif

و این هم از پشت صحنه کار!

16738817757094981721.png

43933630361589024471.png

17517668215495756342.png

28132752327927070695.png

پیوست ها

• 000.jpg
    000.jpg
    44.1 کیلوبایت · بازدیدها: 37
آخرین ویرایش:

homayoon_fattah

Well-Known Member
برای تمرین مدلسازی هرچی جزئیات کار بیشتر باشه بهتره و همچنین حجمهای سخت داشته باشه سوژه . توی اجسام صنعتی معمولا سطوح صاف داریم ولی مثلا ماشین کلی سطوح منحنی داره که خیلی خوبه برای تمرین .
برای نماهای خیلی نزدیک و دیده شدن جزئیات باید اسموز زیاد باشه . مثلا اینجا شیشه کمی اعوجاج داره و لبه ساعت بریده بریده شده که خیلی خوب نیست .

Mehran coyote

Well-Known Member
کار تمرینی خوبی شده ولی رندرها رو باس بهتر کار کنی و مدل هم یکم جزئیاتشو زیاد کن تا بهتر بشه
دلم خیلی وقته میخواد یه ساعت پر دیتیل مدل کنم ولی خب کاش وقت داشتم.

موفق باشی

mgh-max

کاربر فعال
واقعا چجور تونستی با بلندر کنار بیای من خواستم یه دوربین توش تنظیم کنم نزدیک بود سکته بزنم :)) اصلا یاد گیریش واسه کسی که مکس کار کرده راحت نیست

Mosoly

Member
برای تمرین مدلسازی هرچی جزئیات کار بیشتر باشه بهتره و همچنین حجمهای سخت داشته باشه سوژه . توی اجسام صنعتی معمولا سطوح صاف داریم ولی مثلا ماشین کلی سطوح منحنی داره که خیلی خوبه برای تمرین .
برای نماهای خیلی نزدیک و دیده شدن جزئیات باید اسموز زیاد باشه . مثلا اینجا شیشه کمی اعوجاج داره و لبه ساعت بریده بریده شده که خیلی خوب نیست .

سلام
آره سعی کردم شکستگی یا اعوجاج توی شیشه رو برطرف کنم ولی نتونستم دلیل اش رو پیدا کنم...الان متوجه شدم که از خود ورتکس هاست...مرسی از نگاهتون

Mosoly

Member
کار تمرینی خوبی شده ولی رندرها رو باس بهتر کار کنی و مدل هم یکم جزئیاتشو زیاد کن تا بهتر بشه
دلم خیلی وقته میخواد یه ساعت پر دیتیل مدل کنم ولی خب کاش وقت داشتم.

موفق باشی
ممنون مهران جان
درسته..البته من این رو طبق ساعت خودم زدم...سعی کردم تمام جزئیات اش رو بزارم....
مرسی از نگاهت

Mosoly

Member
واقعا چجور تونستی با بلندر کنار بیای من خواستم یه دوربین توش تنظیم کنم نزدیک بود سکته بزنم :)) اصلا یاد گیریش واسه کسی که مکس کار کرده راحت نیست
سلام
طنز جمله ات خیلی جالب بود...البته دور از جون D:
اتفاقا اگه نگاه کنی خیلی از کاربرایی که به سمت بلندر میان از مکس هستن...توی انجمن بلندر http://blenderartists.org خیلی ها این رو به صراحت میگن...
به نظرم هیچ نرم افزار تری دی رو مثل بلندر نمیشه به این راحتی یاد گرفت.....
ممنون از نگاهت

masoodiii

New Member
الحق و النصاف کارت خیلی خوبه... انشاالله که موفق بشی تو این کار - کاش قدر کسانی مثل شمارو بدونن در کشو ما...

واقعا عالی

info.nfilm

New Member
الان چی شد متوجه نشدم . اینو شما طراحی کردی ؟؟؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

جدیدترین ارسال ها

بالا