نمونه کار ساعت مچی{از مدلینگ تا رندر} در Blender

Mosoly

Member
سلام به همه ی دوستان
این مدل رو از روی ساعت مچی خودم زدم! فقط برای تمرین روی مدلسازی و البته موتور قوی رندر سایکل در بلندر.
زمان مدلسازی: یک ساعت و نیم
زمان رندر شات: دوازده دقیقه
خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم..

30728492476037168075.gif

59866245065720999244.gif

20662433052098055248.gif

و این هم از پشت صحنه کار!

16738817757094981721.png

43933630361589024471.png

17517668215495756342.png

28132752327927070695.png

پیوست ها

• 06.jpg
    06.jpg
    137.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12
آخرین ویرایش:

Mosoly

Member
New Render

سلام به همه دوستان
یک رندر جدید گذاشتم......امیدوارم لذت ببرید...

11.jpg

آخرین ویرایش:

amir-cg

Active Member
واقعا بلندر و این حرفا؟؟؟اصلا باور نمی کنم که با بلندر ساخته شد...اصلا....:shock:
می دونی؟؟خیلی محشره......من بهت تبریک می گم....:oops::oops::oops:
من تا الآن فکر می کردم بلندر فقط یه نرم افزار ساده است اما الآن یه چیز دیگه فکر می کنم.....
آقا محشره....بی نظیره....:):):)
امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی دوست عزیز.....

Mosoly

Member
واقعا بلندر و این حرفا؟؟؟اصلا باور نمی کنم که با بلندر ساخته شد...اصلا....:shock:
می دونی؟؟خیلی محشره......من بهت تبریک می گم....:oops::oops::oops:
من تا الآن فکر می کردم بلندر فقط یه نرم افزار ساده است اما الآن یه چیز دیگه فکر می کنم.....
آقا محشره....بی نظیره....:):):)
امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی دوست عزیز.....

سلام امیرجان
خیلی ممنون که دیدی ....آره بلندر.......یه سرچ بزن نمونه کارهاش رو ببین..

amir-cg

Active Member
آره.....اصلا یه وضعیه.....نرم افزار داریم 50 مگابایت اونم بلندر..باهاش اینارو می سازین...نرم افزار داریم 2 گیگ اونم مایا...باهاش اونارو می سازن.....

mohammad@er

Well-Known Member
سلام دوستان .

عزیز کارت خیلی قشنگ شده ولی به نظرم رفلکت بدنه ساعت خیلی زیاده .

در ضمن اگر دقت کنی تو بعضی از جاهای کارت یه نویز خیلی کوچولو داره .

در کل بسیار زیبا و با ارزش شده ...

موفق باشی ...

ولی قابل توجه amir-cg :

آره.....اصلا یه وضعیه.....نرم افزار داریم 50 مگابایت اونم بلندر..باهاش اینارو می سازین...نرم افزار داریم 2 گیگ اونم مایا...باهاش اونارو می سازن.....

آره.....اصلا یه وضعیه.....

در مورد چی صحبت می کنید .. چه وضعیه ؟؟؟ بگو ماهم بدونیم .

نرم افزار داریم 50 مگابایت اونم بلندر..باهاش اینارو می سازین...نرم افزار داریم 2 گیگ اونم مایا...باهاش اونارو می سازن.....

اینا رو فهمیدیم ولی اونا رو نه ؟؟

دوست عزیز اصلا بحث این نیست .

به حجم نرم افزار کاری نداشته باشید !

اسکچاپ 30 مگه ولی تو بعضی موارد کاری که انجام میده رو هیچ نرم افزاری انجام نمیده ...

یا autodesk formit حجمش 11 مگه ولی بسیار قدرتمند ...

amir-cg جان من از شما شدیداً خاهش می کنم اینقدر تاپیک ها رو منحرف نکنید ..

بعضی بحث ها تخصصین ..... !!!!!

یا علی .

amir-cg

Active Member
با شه محمد جان.....دیگه تاپیکی تو این انجمن منحرف نمیشه...........
منم منظورم از (اونا) این بود که چرا بلندر بهتر از مایا و تری دی مکس می سازه.....
اتفاقا حجم خیلی مهمه..چرا؟؟؟؟چون حجم نشون می ده که نرم افزار چه قدر قابلیت و ابزار داره....به خاطر همینگفتم....

mohammad@er

Well-Known Member
با شه محمد جان.....دیگه تاپیکی تو این انجمن منحرف نمیشه...........
منم منظورم از (اونا) این بود که چرا بلندر بهتر از مایا و تری دی مکس می سازه.....
اتفاقا حجم خیلی مهمه..چرا؟؟؟؟چون حجم نشون می ده که نرم افزار چه قدر قابلیت و ابزار داره....به خاطر همینگفتم....

امیر حسین باقری '' شما همیشه حرف خودتو می زنی و هر چی هم بهت می گیم متوجه نمیشی .:-?

عزیزم . . . همین کارو کسی بخاد تو مکس یا مایا طراحی کنه می تونه خیلی بهتر از این انجام بده..

همین الانم اگر بیان هسته مکس رو بازنویسی کنن حجمش کمتر میشه ! با همون ابزار و امکانات ...

موفق باشــــــــــــــــــــــــید !!!! :mad:

Mosoly

Member
با محمد موافقم..... نمیشه گفت میشه چیزی رو در بلندر بهتر از مایا یا نرم افزار x و y ساخت...مهم ترین چیز قبل از نرم افزار خلاقیت خود فرده...با شناخت درست از نرم افزار و بهره بودن از خلاقیت میشه هر چیزی رو در هر نرم افزار قابل قبولی به بهرتین وجه طراحی کرد...
البته نمیشه قدرت بلندر با توجه به اوپن سورس بودن و حجمی کمی که داره {البته الان کم کم داره توی نسخه های جدید حجمش بیشتر و بیشتر میشه!} نادیده گرفت....
خیلی ممنون از همه دوستان

amir-cg

Active Member
راست می گه دیگه...چرا به حرفش گوش نمیدین؟؟؟؟؟من اولش با سید موافق بودم...:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا