نمونه کار دیجیتال پینتینگ

:paint:این نمونه کار دیجیتال پینتینگ هست که امروز بلاخره تمومش کردم :) یکی از طولانی ترین کارهام بود که 9 ماهی طول کشی:shock:د :))) واووو . ولی خوب این یه کار آموزش بود توسط آقای بهرامی:wink: (یکی از مدیران بخش فتوشاپ
) که متاسفانه در حین کار برای دو تامون مشکلاتی پیش میومد . ولی خب بهر حال تمام شد و خودم ازش راضی هستم البته زیاد دندوناش و لباش با میلم نشد که اون هم متاسفانه به دلیل مدلی بود که انتخاب کردم چون روی مدل فیلتر اعمال شده بود و ازین بهتر نمیشد . منتظر انتقادات دوستان هستیم :rose:

برای دیدن اندازه بزرگ همراه با جزئیات بیشتر اینجا کلیک کنید

پیوست ها

• maji.jpg
    maji.jpg
    172.9 کیلوبایت · بازدیدها: 56
آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام ، من مشکلی که در کار شما و خیلی از دوستان دیگه میبینیم ( کمی هم در کار های دیجیتال پرتره اقای بهرامی ) اسکین تن هست جالب در نمیاد !
نمیدونم روشتون چی هست اما پوست انسان خیلی واکنش داره نسبت به نور که باید تک تکش رو با مطالعه و تمرین یاد بگیرید .

در این کار پوست خیلی ساف و بی روح هست ، باید جزییات پوست و Specular ها همه به خوبی در بیان .

سلام ، من مشکلی که در کار شما و خیلی از دوستان دیگه میبینیم ( کمی هم در کار های دیجیتال پرتره اقای بهرامی ) اسکین تن هست جالب در نمیاد !
نمیدونم روشتون چی هست اما پوست انسان خیلی واکنش داره نسبت به نور که باید تک تکش رو با مطالعه و تمرین یاد بگیرید .

در این کار پوست خیلی ساف و بی روح هست ، باید جزییات پوست و Specular ها همه به خوبی در بیان .
کاملا درسته ولی این عکس متاسفانه همانطور که گفتم روش فیلتر اعمال شده بود و بهترین حالتش این بود . من خودم دیجیتا پینتینگ رو را سرگرمی کار میکنم و به صورت حرفه ای دنبال نمیکنم . چون کار اصلی من 3 ی هست :) بازم مرسی از توجه شما

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
مرسی از کار خوبتون
بازم جای بهتر شدنش هست
اسکین هم همونطور که گفتم بازم براش و تکنیک رو باید نسبت به پوست اعمال کنید ولی بازم خیلی پیشرفت داشتید نسبت به کارهای اولتون
اون آموزشها هم چشم به زودی واستون ارسال میکن

ممنون از نظرتون
البته ببینید دوست گلم
نور و رفلکتهایی که روی پوست داره توی مبحث زیرسازی ایشون الان نسبت به مدل اصلی خیلی خوب رعایت شده
ولی ضعف عمده اون همین هست که کنتراست تکسچر و بافت پوست رو توی انتخاب رنگ دقت نکرده
که لایت های شدید نور رو بگیره و جایگزینش بافت بهش بده
که من به صورت موردی زدم واسه ایشون و چون کار اولشون هست و مبحث تکسچر زدن خودش کلی داستان داره و کسب مهارت و تجربه میخواد
وگرنه من به شخصه روی این زمینه کلی تست زدم و به نتایج مطلوب رسیدم

نمونش کار رها بود
که بافت و کنتراست رو میتونید به خوبی ببینید

ولی قبول دارم خیلی از ما حتی خود من توی خیلی از مدل ها دچار اشتباه میشیم هنوز
خوشحال میشم شما یه نمونه از تکنیک و مهارتتون توی این زمینه رو اینجا بیان کنید
تا هم من و هم دوستان علاقه مند استفاده ببریم
البته این هم بگم واسه تکنیک رئال لازم هست بافت زیر خیلی نرم شه و مرزها از بین بره
تکنیکی که توی کار های رنگ روغن و پاستل و ... هم مرسوم هست

این هم یک نمونه از مدل و بافت صورت کار رها

پیوست ها

• test-s.jpg
    test-s.jpg
    181.5 کیلوبایت · بازدیدها: 28

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
ممنون از توضیح خوبتون علیرضا جان ، راستش من تو بخش اسکین تحقیقات و تمرین داشتم ، بیشترش هم مربوط به بخش تریدی هست که خب دقیق تر هست نسبت به painting ، انشالله به زودی قرار میدم این روز ها در گیر کاراموزی شدم ! :| بد عذابیه !

ممنون از توضیح خوبتون علیرضا جان ، راستش من تو بخش اسکین تحقیقات و تمرین داشتم ، بیشترش هم مربوط به بخش تریدی هست که خب دقیق تر هست نسبت به painting ، انشالله به زودی قرار میدم این روز ها در گیر کاراموزی شدم ! :| بد عذابیه !
منم خودم دارم تحقیق میکنم چندین مقاله خارجی گرفتم اگر بشه ترجمه کنم در اختیار دوستان قرار بدم . البته تو زمینه تری دی هست که فک کنم کفی همه واقع بشه :) کار آموزی :| خا نسیب گرگ بیابون نکنه:)))

foadb

New Member
سلام خدمت دوستان
عرض خسته مباشید دارم خدمت محسن خان گل با کار قشنگش
البته بنده در هیچ زمینه ای تخصص ندارم اما باید خدمت دوستان عزیز بگم که خیلی تلاش نکنید از آموزش ها سه بعدی در حل مشکل بافت دهی به کار دو بعدی استفاده کنید چون ابزار ها و روش اجرای یک پروژه دو بعدی و سه بعدی کاملا متفاوته شما در کار دو بعدی بوسیله انواع قلم و بعضی اوقات فیلتر میتونید بافت ایجاد کنید در صورتی که در استدیوی سه بعدی بوسیله تکسچر های آماده در حالت بامپ و یا در مراحل پیشرفته بوسیله زی برش این کار رو انجام میدید .
موفق باشید .
یا علی

perna

Member
نقاشی دیجیتال در اون حدی که من می دونم کار بسیار زمان بر و سختیه و به جرات می تونم کار شما خیلی زیباست. از اون جایی که اکثر گرافیست های ایرانی هم با موس به جای قلم نوری در برنامه هایی مثل ایلستریتور کار می کنند خیلی هم عالیه ، مخصوصا مو ها.

البته هر کاری جای پیشرفت داره ولی باز هم از نظر بنده خیلی زیباست و منظور من از زیبا توجه به جزئیاته. طراحی بافت پوست هم بر اساس تجربه و عکس رفرنس هستش که بنده حدس می زنم عکس منبع شما هم آنچنان پر از لکه و بافت پوست نبوده...

در کل :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا