انیمیشن نمونه کار انیمیت در مایا

3danimator

New Member
با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و اساتید محترم انجمن
در لینک زیر سری جدید نمونه کار انیمیت بنده قرار داره ک در حد دست گرمی انیمیت زدم و هنوز تو مرحله مقدماتی قرار داره و به طور کامل ویرایش و تکمیل نشده.
از دوستان خواهش میکنم که مشکلات اصلی و یا نکاتی ک میتونه به انیمیتم بهبود ببخشه رو محبت کنن بگن که در زمان تکمیل این سری نمونه کار ضعف های بنده تا حدودی رفع بشه.
با تشکر و ارزوی موفقیت

http://www.aparat.com/v/1ol7z

پیوست ها

• sd.jpeg
    sd.jpeg
    251.1 کیلوبایت · بازدیدها: 26

Zero-Animator

New Member
سلام دوست خوبم .......

ممنون از زحت هایی که کشیدی ......:rose:

اما این دمو ریلی که گذاشتی رو من نمی تونم به عنوان یه انیمیشن محسوب کنم .تنها چند Key frame هست که نه تایمینگ خوبی داره نه Spacing .....وزن اصلا نشون داده نمیشه ......و کلا قوانین انیمیشن نادیده گرفته شده .به نظرم شما یه خورده عجله کردی اگر مطالعه رو بیشتر کنی و آموزش زیاد ببینی موفق میشی :wink:

به امید کارای خوب:)

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام
خسته نباشی، خوب شده، پیشرفتت خوب بوده عزیز
بیشتر از همه walk cycle ـهات خوب شده بود، به قول دوستمون تو وزن دهی زمان بندی بیشتر باید کار کنی که خودت هم نوشتی که کامل نیست.

مثلا برای نمونه: پیتزایی پرت میشه بالا هم با یه روند موازی و بدون شتاب ابتدایی و انتهایی حرکت میکنه، یعنی روی اون تک جسم هم دقت مورد نظر رو نکردی عزیز.

حق یارت

Noori 3D

Member
انیمیشن خوبی ساختی هرچند میگی کارهای اولیه هست اما خیلی خوب بود بخصوص اون یکی واک من قوانین انیمیشن رو مراعات کردی.

3danimator

New Member
دوستان خیلی ممنون از نظرات خوبتون انشا ا... در تکمیل دموی نمونه کارم اصلاحات مورد نظر رو انجام میدم.
و بازهم ممنونم از توجه و راهنمایی های مفید و بجاتون

جدیدترین ارسال ها

بالا