نمونه کارهای vb6

saalek110

Well-Known Member
من دانلود کردم. دو فایل در بسته بود. یک exe و یک ocx . فایل exe اجرا شد و نمای آن مار که رویش نوشته بود ((ورود)) آمد و با زدن آن پنجره ای که دکمه ((شروع)) را داشت آمد ولی بعد زدن ((شروع)) این را می خواست:
comdlg32.ocx

روی این سیستمی که تست کردم نه وی بی 6 نصب است نه هیچ چیز دیگر مثل دلفی و دات نت و .. .
شاید بهتر باشد فکر این گونه کاربران هم باشید.

ولی قسمت درباره اجرا شد. و قسمت خروج هم اجرا شد. فرار دکمه خروج فکر کنم زیادتر از معمول شده چون گرفتن دکمه خیلی سخت شده. ولی ایده اش با وجودی که من قبلا دیده بودم جالب بود و خوب اجرا شده بود.

این ماری که اول برنامه از کنار راست صفحه وارد صفحه میشه خیلی جالب شده.

==================
بعد نصب ویژوال استودیو 2000 بازی اجرا شد. همان بازی مارپله معروف.
خوب بود شکل مهره شبیه همان مهره های منچ باشد. ولی صفحه خوب است ولی در کامپیوتر من تمام صفحه را نمی پوشاند. شاید با زدن دکمه ای درست شود. هنوز تست نکردم. نوشته های روی پنجره های دیالوگی و تایتل فرم ها برای من علامت سئوال یا ناخوانا است. شاید بهتر باشد برای اینکه خیالمان راحت باشد از عکس برای نمایش نوشته های فارسی استفاده کنیم.
صدا را تست نکردم.

نظر کلی: کار کاملی است. و به نظر من هر کار کاملی با توجه به تعداد زیاد کارهای نیمه تمام خیلی با ارزش است. و نشان دهنده صفات خوب مهمی در سازنده است. از ذوق گرفته تا علاقه یا پشتکار.

کلا جای خسته نباشید گفتن دارد. و باید آفرین گفت.

بچه های زیادی اینجا نمونه کار دارند که خوبه بذارند.
اگر خواستید بگید با تاپیک زیر:
نرم افزارهای ساخته شده با دلفی یا زبانهای دیگر
که نمونه کارهایی از من به دلفی است ائتلاف کنیم. اگر هم نخواستید همین تاپیک باشه برای نمونه برنامه های وی بی.

rezajoon2500

New Member
سلام
یه برنامه چی نوشتم. نظرتونو در موردش بنویسید.
یه ساعت که یه افکت روش کذاشتم.
البته می دونم خیلی مبتدیه ولی خوب دوست دارم همه ببینندش

پیوست ها

• Teh-GMT.zip
    4.7 کیلوبایت · بازدیدها: 7

saalek110

Well-Known Member
خیلی خوب بود رضا جون.
منتظر کارهای دیگر شما هستیم.
دوستان دیگر هم می توانند کارهای وی بی 6 خود را اینجا بگذارند تا مجموعه ای تشکیل شود. و به عنوان یادگاری هم کارهای شما محفوظ می ماند.

rezajoon2500

New Member
سلام
این هم ورژن جدیدتر که با کلید راست منو ظاهر میشه.

پیوست ها

• Teh-GMT1.zip
    7.3 کیلوبایت · بازدیدها: 8

جدیدترین ارسال ها

بالا