نمونه کارت ویزیت خودم ( تابلو ساز کاریز )

karezgraphic

Active Member
karezgraphic_05080832.jpg

karezgraphic_30074123.gif

پیوست ها

• karezgraphic_30074123.gif
    karezgraphic_30074123.gif
    11.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • karezgraphic_05080832.jpg
    karezgraphic_05080832.jpg
    27.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

sh1 graphic

Well-Known Member
شیک و ساده شده
فقط رنگهای تابلو ساز کاریز زیاد جالب نیست
موفق باشی

سلام
جای کار داره،توی طرح اول فکر می کنم اون سایه اطراف شیپ یکم بد شده، حالت شیپ هم می تونست بهتر باشه، اون رنگ زرد کنار نارنجی یکم تو ذوق میزنه، پیشنهاد می کنم رنگ نارنجی رو 100 - 60 بزارید، تو چاپ بهتر میشه، اون نوشته ها که بالا نوشتین(طراح گرافیک...) آخرش با آخر آدرس اگه قرار بود همونجا بمونه در یک راستا باشه، میتونید از خط کش کمک بگیرید، فکر می کنم اگه بیارینش پایین نزدیک شیپ بهتر بشه، استروک تیتر کار زیاده، اینکه آدرس و شماره و سایت همه در یک راستا هستن خیلی خوبه ولی اگه آدرس سایت همش حروف بزرگ بود قشنگ تر میشد،
ببخشید اگه زیاد ایراد گرفتم،طراحی کمی سلیقه هست،:rose:

ArTaBaZ

Well-Known Member
سلام دوست عزیز
به نظر من شما نباید رنگ های مختلفی استفاده کنید.
اینجور که در طرح شما میبینم رنگ های " قرمز،خاکستری و زرد کافیه (اگه زیاد هم نباشه)" و رنگ نارنجی رو به قرمز تغییر بدید.
در ضمن 2 مستطیل کوچک قرمز 2طرف کارت رو با هم یکسان کنید و با لبه های مستطیل نارنجی یکی کنید تا وقتی میخوایین طرف رو و پشت رو ببینید ، تفاوتی به واضحی الان نبینین !
پیش زمینه عکس بالایی رو از خاکستری به سفید تغییر بدید (چون اگه طبق گفته اول رنگ نارنجی قرمز بشه ، سفید بیشتر با قرمز همخوانی داره ! )
انحنای مستطیل نارنجی در طرف سمت راست بد به انتها رسوندین
نظر شخصی بود
موفق باشید

asa.graphic

Well-Known Member
سلام

خــوبه و از فـــونت هــای خـــوبی استـــفاده کـــردی ..... + ( نــظــر دوســـتان )

مـــوفق باشی ...

karezgraphic

Active Member
سلام
جای کار داره،توی طرح اول فکر می کنم اون سایه اطراف شیپ یکم بد شده، حالت شیپ هم می تونست بهتر باشه، اون رنگ زرد کنار نارنجی یکم تو ذوق میزنه، پیشنهاد می کنم رنگ نارنجی رو 100 - 60 بزارید، تو چاپ بهتر میشه، اون نوشته ها که بالا نوشتین(طراح گرافیک...) آخرش با آخر آدرس اگه قرار بود همونجا بمونه در یک راستا باشه، میتونید از خط کش کمک بگیرید، فکر می کنم اگه بیارینش پایین نزدیک شیپ بهتر بشه، استروک تیتر کار زیاده، اینکه آدرس و شماره و سایت همه در یک راستا هستن خیلی خوبه ولی اگه آدرس سایت همش حروف بزرگ بود قشنگ تر میشد،
ببخشید اگه زیاد ایراد گرفتم،طراحی کمی سلیقه هست،:rose:

دوستان عزیز از اینکه وقت خود را برای نظر دادن به کارهایم گذاشتید کمال تشکر را دارم

دست شما هم درد نکنه که اینکه با دقت کارم را ارزیابی کردید
اینکه شما فرمودید ایراد گرفتید برای من اصلا ایراد نیست و مانند راهنمایی یک بزرگتر از خودم است که سعی میکنم آنرا بکار ببرم

بازم از شما و سایر دوستان ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا