غیره نمونه های Simulate پارچه پروژه دور از مدینه

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
خیلی عالی بود !

ولی حیف که نیمه کاره تمام شد...
ولی این اولین انیمیشنیه که تو ایران میبینم لباسارو عالی در اوردن .!
خیلی ممنون ریفیق از لطفی که داری. انشا الله که خدا خواست تو پروژه های دیگه. هنوز دیر نشده :green:

خیلی خفن بود. من قبلا ندیده بودم. الان دیدم
تشکر عزیز. :rose:

faramarz2

Well-Known Member
سلام....
خیلی عالیه.واقعا لذت بردم.
حیف که به نتیجه نرسید.
موفق باشی.:rose:

ahoorass

Member
از کارت خیلی خوشم اومد . :green:

این تجربه ای که شما گفتی برای خیلی از ماها پیش اومده . من خودم 2 مرتبه قربانی اعتماد کردن به صدا و سیما شدم و هر 2 بار با نامردی :mad: پروژه های من رو تو نیمه راه با مشکل مواجه کردن ( پروژه مسابقه سه بعدی ) . ودقیقا همین مشکل برای دوستان و همکارای دیگم پیش اومد . من به تمام دوستان که تو کار انیمیشن هستم با قاطعیت میگم در هر سطحی که کار می کنید به هیچ یک از شبکه های تلویزیونی سراسری و حتی شهرستان اعنماد نکنید :evil:. اگه مجبور به همکاری شدید حتما از ابتدا با مشورت از یک وکیل رسمی قرارداد محکم و مطمئنی امضاء کنید بعدا کا رو شروع کنید .........

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
ممنون از لطفت عزیز و عزیزان، باید بگم اتفاقی همه جا می افته اینجا هم داره می افته.
عزیزان گفتم مشکل فقط اونا نبودن میتونم بگم 80% کارگردان و تهیه کننده و حتی مقداری خود ما که هیچ ربطی به صدا و سیما نداشتیم باعث این اتفاق بودیم.
خواهشا اینجا هم مثل تاکسی نشه.میدونم دارین محبت میکنید و هم دردی میکنید، خیلی خیلی ممنونم ازتون ولی من از اون دسته افرادی نیستم که مشکل رو گردن کسی بندازم، داستان رو باز نمیکنم ولی ... آره اینجوری بود

ramincg

Member
واقعا نسبت به همه انیمیشن هایی که تا حالا تو ایران دیدم فوقالعاده بود !

امیدوارم در آینده بتونید یه جوری این انیمیشن رو عرضه کنید :rose:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
OTE=ramincg;1231925]واقعا نسبت به همه انیمیشن هایی که تا حالا تو ایران دیدم فوقالعاده بود !

امیدوارم در آینده بتونید یه جوری این انیمیشن رو عرضه کنید :rose:[/QUOTE]

تشکر فراووووون عزیز دل :rose:

mahdi_int

New Member
برادرم اندکی صبر سحر نزدیک است.....همه چی درست میشه و ما ایرانی ها بهترین ها رو کسب میکنیم به خصوص انیمیشن.

ali_max3

New Member
سلام
خیلی عالیه
خیلی بد شد که به نتیجه نرسید . حیف یه همچین کاری نیست
خسته نباشید

جدیدترین ارسال ها

بالا