غیره نمونه های Simulate پارچه پروژه دور از مدینه

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
به نام خدا

سلا رفقا

اول بگم این پروژه به دلیل ساپورت نشدن مالی از شبکه دو و صبا متوقف شد و ضرر 50 میلیونی به من و داداشم زد.

پروژه خوبی بود. قرار بود اول یه فیلم real بشه که بعد مسئلین فکر کردن که ممکنه انیمیشن بهتر جاوب بده ولی در کل کار جلو نرفت.
به غیر از ساپور مالی مشکل اینجا هم بود که ما داشتیم با کیفیت بالایی نه خیلی بالا ولی کیفیت خوبی تولیدش میکردیم.
اگه شات هایی از texture محیط رو داشتم و براتون میذاشتم (( این رو به جد میگم)) فکیتون می افتاد چه کیفتی داشته این پروژه.

خلاصه به همین دلیل که نباید تو پروژه های سریالی زیاد سنگین کار کرد و بودجه نبود پروژه متوقف شد.

حالا شما یه مقدار از پارچه ی کار شده این پروژه رو ببنید تا خودتون متوجه بشید که این چنین simulate عبا با این نوع آستین چه پدری از آدم در میاره. اون قسمت زیر بقل رو میگم که اون همه حجم پارچه جمه میشه و همه Self Collide دارن.
اینم هم یه تصویر از کاراکتر های و نور پروژه.

اینم هم لینک preview پارچه 3.7 MB

http://uplod.ir/gyq1ryr4asuu/Cloth_FOM_Izadi.rar.htm

پیوست ها

• hdy3wtqo6uar1u8u4t1.jpg
    hdy3wtqo6uar1u8u4t1.jpg
    149 کیلوبایت · بازدیدها: 218
آخرین ویرایش توسط مدیر:
سلام کار جالبی میشده اما چطوری به شما 50 میلیون ضرر رسیده ؟ اما منم قبل از اینکه برم واسه انیمشن سر کار فکر می کردم خیلی خوبه که پام تو صدا سیما و جاهای مختلف واسه کار باز شه اما بعد که رفتم دیدم مافیایی که تو صداسیما های ما هست از مافیا آمریکا و اسرائیل قوی تره واسه همین تصمیم گرفتم دیگه فقط واسه خودم کار کنم حالا شما هم تاحدی به همین مشکل برخورد کردی نگرانش هم نباش که نشده بهتر کار را انجام میدادی هیچی جز وقت کشی نصیبت نمیشد همین کارا واسه خودت بزنی البته سختی داره اما بعدش هرچی باشه دیگه روش سیاه کاری نمیشه راستی این انیمیتش هم با خود شما بوده ؟ یه سوال دیگه نرخه cloth کار کردن چظوریه ؟ دقیقه ای حساب می کردند باهاتون یا پروژه ای ؟ یا کل cloth با شما رو یه قیمت ثابت ؟ اگه میشه یه قیمتی واسه cloth بگید دست بچه ها باشه چون خیلی جاها cloth می خواند از آدم اما قیمت دست آدم نیست بگه چه قدر ممنون

آخرین ویرایش:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
تشکر از دوستان که کار من رو لایق توجه دونستن.
از بالا شروع می کنم. چون کل کار ماله ما بود و تهیه کننده هم خودی ولی قبلش پولی که گرفته بود رو به زخمش زده بود و از ما خواستن تا سرمایه گذاری کینم و کار رو خودمون دستمون بگیریم ولی گفته بودن که کار تا جای خوبی پیش رفته. قبلش هم خودم رو کار بودم ولی با چرب زبونی دادشتم رو اوردن و داشمم فکر کرد هلو Shift in to گلو :green: خلاص همه چیز دست به هم داد تا کار پیش نره. کبود بودجه کمبود انیماتور برای اینکه هر چی نیرو کمتر زمان بیشتر و خرج پول پیشتر و در آخر ضرر.
داستان مافیا نبود ما واسه پروژه گرفتن هیچ مشکلی نداریم خدا رو شکر بیشتر ما پروژه ها آره یا نه میگیم تا اونا به ما چون دیگه هم بین صبا هم فارابی شناخته شده ایم. اینم از لطفت زیاد خداست نه کار خودمون.

در مورد انیمیت کار هم سه نفر بودیم. با این که الان این انیمیت رو هیچ کدوممون زیاد قبولش نداریم ولی همین الانش هم نصبت به خیلی ها خیللی خوبه البت نقطه های زیادی داشت که انیمیت زیبایی توش میدیدی ولی من خواستم simulate پارچه رو بذارم وگرنه جاهایی بود که دارای انیمیت نرم و زیبایی بود.

در مرود نرخ کار پارچه هم شرمنده چون پروژه ما خودمون بود و من مثلا حرفا super visor کار یه نرخ کلی میگرفتم.

در مرود اسم هم قربونت از تو خود فیلمی که گذاشتم توجه میکردی نوشته بود ایزدی. فدات :rose:

در مرود حرف جناب amir.nemati63 هم باید بگم آره. این چیزی هم که گذاشتم برای این بود که بعد از مدتی چشمم به preview کار خورد نشستم نا آخر قسمت اولش رو دیدم و هم داستان خوبی بود هم کارگردانی خوب هم موسیقی خوب و حیفم امد یه جورایی دینم و بهش ادا نکنم که بعد از مدتی اولین بار نمونه ای ازش گذاشتم.
اگه از قسمت های دیگه هم نمونه داشتم میذاشتم تا ببینید کار خوبی میشد ولی حیف.

با کمال تشکر از همه رفقا چاکر همه هم هستیم

حق یارتون.

آخرین ویرایش:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام.
واقعا حیف شد. یه خست نباشید و تبریک می گم به کل گروهتون.
کار به مرحله رندر نرسیدش و منتفی شد؟ اگه میشه از صحنه های رندر شده چند تا تصویر بذارید لااقل اگه امکان پذیره.

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام.
واقعا حیف شد. یه خست نباشید و تبریک می گم به کل گروهتون.
کار به مرحله رندر نرسیدش و منتفی شد؟ اگه میشه از صحنه های رندر شده چند تا تصویر بذارید لااقل اگه امکان پذیره.

سلام
ممنون از لطفت عزیز، آره اتفاقا دیشب که دوباره بعد از 3 سال دیدمش دلم سوخت همی :cry:

نه به مرحله ی رندر نرسید یه تصویر ازش گذاشتم اگه تونستم از محیطت با تکسچرش چیزی از کارگردانمون بگیرم حتما براتون میذارم ببینید، شاید ازش خوشتون امد، من که خودم خیلی دوسش داشتم.

بذارید بگم داستانش چی بود: یه پر پسری بود که حضرت محمد میفرستتشون به یه معموریت و تو اول سفر پدر و پسر هم رو گم میکنن این پسر هم همین جور با اتفاقات عجیب میره جلو از مدینه یمن از یمن جنوب ایران از جنوب ایران میره شمال غربی ایران ، عثمانی ، روم، مصر و باز آخر برمیگرده مدینه. داستان خیلی خوبی داشت ولی حیف در حیف در حیف. یه مارکوپلو بود واسه خودش.

maya_22

Well-Known Member
کار خوبی شده با اینکه ناقصه مشخصه میتونست کار خوبی دربیاد حیف شد.البته خودمم چون تجربه مشابهی داشتم و میدونم چه حس بدی میده به آدم وقتی یک کاری میتونه خوب ببنده اما به دلایلی نمیزارن بعضیا
ا
موفق باشی

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
سلام.
خسته نباشید.حیف شد.ایرانه دیگه:lol:
موفق باشید

کار خوبی شده با اینکه ناقصه مشخصه میتونست کار خوبی دربیاد حیف شد.البته خودمم چون تجربه مشابهی داشتم و میدونم چه حس بدی میده به آدم وقتی یک کاری میتونه خوب ببنده اما به دلایلی نمیزارن بعضیا
ا
موفق باشی

ممنون از همتون ولی فدایتان شوم گفتم مشکل از خود ما هم بود همه چیز تقصیر اونا نبود :green: :rose:

آقا این کار هر روز وسوسم می کنه هی اون قسمتش که چند تا آدم دارند دور هم حرف می زنند یهو بر می گردند سمت دوربین را میزارم میبینم اگه ساخته میشد فکر کنم جایزه بین المللی میشد چون کارا دیگه را جز شکرستان با لباسا و تگتچر و نور پردازی که می بینه آدم جذاب نیست حالا این بدون تکتچر و هیچی از تو ویو پرت این قدر باحال و جذابه نمیشه بازم آپ کنی ازش ؟:green:

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
عزیز راستش جاهی دیگش از preview کاملش نیست یعنی این هم برای کاری سرهمش کرده بودیم. مثلا من کل کار رو cloth زدم ولی تو این preview نبود. ولی باشه عزیز میگردم ببینم چیزی هست که لایق دیدن باشه میذارم عزیز.

خیلی ممنون که واسه کار گروهمون ارزش قاعل شدی ، ریفیق :rose:

taghi abbas

Well-Known Member
سلام . خیلی خوب و با حال شده.برای صبا و شبکه دو متأسفم واقعا.اون وقت میگن چرا کیفیت انیمیشن ها پایینه

arminAnim

کاربر متخصص
دردهای مشترک...
ما هم پروژه ای از صبا داشتیم که در حال تولید با کیفیت بالایی بود. تمام لباس داینامیک، مو، اسکلت بندی های حرفه ای ، نورپردازی وقتگیر، در صورت کاراکترها همه از ماهیچه استفاده کرده بودیم و مهمتر از همه انیماتوری دقیق. اما متاسفانه به دلیل عدم حمایت مالی از طرف صبا بعد از 30 درصد تولید، پروژه نیمه کاره موند.
اما از اونجایی که هنوز هم بعد 5سال امید داریم که یک روزی تمومش کنیم، به من اجازه ندادن تا بخش هاییش رو به نمایش بگذارم....

درود

کار شما واقعاً قابل تحسینه و این موضوع پیش اومده به هیچ عنوان از ارزش های شما کم نمیکنه

در آینده براتون در تمام کارها آرزوی موفقیت دارم

موفق باشید / یاحق

Jackbil

Well-Known Member
خیلی کاراکتر های خوبی توی این کار هست
من از استایل گوشها خیلی خوشم اومد
ولی باز جای کار دارند تا کاملا عالی بشند
موفق باشید

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
آقا کارتون درسته ... من که بسی لذت بردم . لباسا خیلی خوب در اومدن
:rose:
سلام و ممنون عزیز از نظر لطفت :rose:

سلام . خیلی خوب و با حال شده.برای صبا و شبکه دو متأسفم واقعا.اون وقت میگن چرا کیفیت انیمیشن ها پایینه
سلام فربونت عزیز از محبتت. هِهههههههی چی بگم :green:

خیلی کاراکتر های خوبی توی این کار هست
من از استایل گوشها خیلی خوشم اومد
ولی باز جای کار دارند تا کاملا عالی بشند
موفق باشید
سلام، کلا تو کار کاراتری آآآ :green: آره خوب مشکل داره الان طراح و مدلر کاراکتر ها هم اصلا ازا کاراکتراش خوشش نمیاد عزیز

درود

کار شما واقعاً قابل تحسینه و این موضوع پیش اومده به هیچ عنوان از ارزش های شما کم نمیکنه

در آینده براتون در تمام کارها آرزوی موفقیت دارم

موفق باشید / یاحق
سلام، خیلی ممنون عزیز فقط میتونم تشکر کنم از لطفت ریفیق

کار زیباتون رو میفرستم تاپ گالری
مبارکه
سلام، ممنون، کسی نگفت تاپ گالری آآآ :green: آخه هر جا میریم میبینم همه میگن تاپ گالری تاپ گالری :D نمیدونم این تاپ گالری هم کجا هست تا برم ببینم کارای تاپ چیا بودن.
ولی باز خیلی ممنون از نظر لطفت عزیز.

ABOLFAZL-PS

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
خوش به حالتون عجب ماهرید تو زمینه 3d. من که فکر نکنم آخر به آرزوم برسم.
ان شا الله در آینده این نوع انیمیشن ها زیاد بشه تو ایران. الهی آمین

جدیدترین ارسال ها

بالا