نمونه های طرح splash آپادانا 2

ali abedian

Banned
این دو تا طرح نمونه splash رو آماده کردم برای آپادانا 2

طرح (1)

sample-splash1.png

طرح (2)

sample-splash2.png

آپادانا بحث کد نویسی عمومی، رابط گرافیکی کاربر، بکار گیری بانک اطلاعات و رابط فلش و موارد اصلی دیگه ای رو در خودش داره .. به نظرم بهتره از آیکنهای مختص این موارد به صورت ریز و البته زیبا در قسمتهای مناسب این طرح گرافیکی استفاده کرد..
و البته برخی متنها هم به صورت داینامیک میشه درش استفاده بشه مثل نمایش فایلهایی که داره لود میشه برای نرم افزار و یا توضیحات دیگه

دانلود فایل لایه باز PSD این طرح ها
size:710 KB

با تشکر

آخرین ویرایش:

hsajj

Member
طرح های زیبایی شدن
من تازه با آپادانا آشنا شدم امیدوارم توی توسعه این نرم افزار خوب ایرانی موفق باشین :rose:

OMiD

Well-Known Member
با تشکر از زحمتتون و نظراتتون، خدمت شما عارضم که آپادانا 2 فقط 20% ممکنه که اسپلش داشته باشه، و اساس محیط آپادانا 2 اینه که محیطی ساده ولی در عین حال زیبا و صمیمی داشته باشه. و با توجه به اینکه گرافیک محیط کاربری آپادانا 2 در چهارچوبی خاص و با رعایت نکاتی خاص ساخته میشه، طراحی این موءلفه هم باید از این چهار چوب تبعیت کنه و متناسب با پکیج قالب و آیکونها ساخته بشه...

طرح زیبایی رو قلم زدید و ایده ی خوبی دارید :) امیدوارم که همیشه موفق باشید.

BlueMMB

Well-Known Member
دوست عزیز خیلی زیبا هستند فقط یه پیشنهاد داشتم :
همونطور که می دونید رنگ مکمل سبز ، قرمز هست ، همچنین عکس دوم کلا از رنگ های سرد تشکیل شده که یه جورایی جلوه زیبایی نداره به همین دلایل عکس اول خیلی زیبا تر از عکس دوم دیده میشه فکر کنم اگه تو عکس دوم به جای رنگ سبز از نارنجی استفاده بکنین یا به طور کلی رنگ گرم رو هم تو طرح دخالت بدین طرحتون زیبا تر دیده بشه .

( البته می دونم که شما همه اینها رو می دونستید و معلومه طراح زبده ای هستید ، در واقع داشتم درس پس می دادم )

ali abedian

Banned
تشکر از توجه همه ی دوستان ..
البته من توی خود انجمن آپادانا بخش گرافیک، دقیقا به همین مطلب اشاره کردم که splash هر نرم افزار مناسب با کاربرد نرم افزار و همجهت با سیاست های دست اندرکارانش آماده میشه، من فقط و فقط به طور کاملا آزاد یه طرحی زدم و بدون توجه به هیچ اصلی در این برنامه و حتی در طراحی گرافیک اصولی، فقط طرح بود.. اصلا قصد من معرفی یه splash برای آپادانا نبود..
البته غیر از اینها خواستم بقیه هم طرحی بندازن اینجا! تا از مدلهای تازه و ایده هایی جالب آگاه بشم
به فرمایش حضرت علی (ع):
سه کس هیچگاه پشیمان نخواهند شد
1. کسی که توکل بر خدا میکند
2. کسی که مشورت میکند و از تجربیات دیگران بهره مند میشود
3. کسی که عجله نمیکند
:wink:

من قبل اینکه این طرح ها رو بزنم، اول توی bing رفتم و طرحهای splash نرم افزارهای مختلفی رو جستجو کردم و بعد یه چیزی دراومد متفاوت با همه اینها :green:

نمونه هایی هم که جستجو کردم چندتاشون اینان:

1213b9aab8360a0f8bec59cae9b6583577cc_1composerSplash_540x297.jpg

3103567e22d0a0f92120312d0cdf1d5310b_1splash_screen_540x246.png

Ooo3-proposal-splash4-777106.png

Ooo3-splash.png

de4splash.png

images.jpg

office_2010_screenshot_tour_publisher_splash.png

seus-splash.jpg

splash.png

spyglass-splash-screen-seo-software-tools-300x190.png

آخرین ویرایش: