نمونه كاراتون رو بذاريد اينجا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mamali132002

Active Member
من يك سال مكس كار كردم تقريبا نصفشو ياد گرفتم ولي مايا بايد راحت تر باشه

خيالتون رو راحت كنم.
تو ايران هيچ كس مايا رو به طور كامل بلد نيست !
اين رو مطمءن باشيد.
مايا اولاش راحته ، ولي بعدش...

بايد يه مخ رياضي و برنامه نويسي داشته باشي تا تو مايا حرفه اي بشي...
دو تا خط كشيدن كه نمي شه سه بعدي سازي !...بذار يه مثال خيلي راحت بزنم...مثلا براي متريال دهي و نور پردازي بايد فيزيك نور رو فول باشي يا كلا قوانين فيزيك و رابطه هاي مثلثاتي و الگوريتم نويسي ، مثلا فكرشو بكن يه ماشين رو كه مي خواي سرعت بدي به وسيله رابطه سرعت و شتاب حركتش بدي كه طبيعي تر بشه يا از قوانين فيزيك ديناميك براي وقتي كه ترمز مي كنه و كمك فنرا فشرده مي شه يا.... 8)...خلاصه اينكه الكي نيستش...

برنامه نويسي C و اسكريپت نويسي...هم بايد بلد باشي كه همه اينا رو پياده كني...

:wink:

آره...با كامپيوتر شما هم مي شه ، من كامپيوترم ضعيف تر از مال شماست ، ولي مي شه فقط زمان زيادي مي بره...حرفه اي اگر مي خواي بشي بايد بري استراليا...رشته مايا هستش كه 4 سال توي دانشگاه مايا رو تدريس مي كنن و ليسانس مايا مي دن !

نه....اگه اين طوري بخواي پشيمون بشي كه نمي شه زندگي كردش...ولي اگر كار جدي نمي خواي انجام بدي دنبال همون مكس باش ، اگر مي خواي كار سطح بالا انجام بدي با مايا مي شه ، البته راهش خيلي طولانيه...

[align=center:69aaae1084]حيف كه امتحان دارم...اين امتحانا تموم بشه من كارمو شروع كنم...[/align:69aaae1084]

jam2.jpg

[align=center:cfe2cc4182]اين آ ءو ديه خيلي چسبيد !

هنوز كامل كامل هم نيستش ولي فعلا بسه ديگه ![/align:cfe2cc4182]

[align=center:cfe2cc4182]
audi%205.jpg
[/align:cfe2cc4182]

دهنم صاف شد...

درست كردن لبه ها يه چيزي تو مايه هاي فن اخر استاده !!! 8)

اين يه 5 ساعتي كار برده ...ولي من هيچي از آدم نمي دونستم تازه فكر كنم نصف بيشتر كار مونده... :(

[align=center:3379c44e94]نخنديد ! :oops: [/align:3379c44e94]

[align=center:3379c44e94]اولين باره كه سر مي سازم[/align:3379c44e94]

armanbm

کاربر VIP
عزيز كارات ديگه داره حرفه ايميشه ها
حرفه اي شدي ما هم تحويل بگير
در ضمن كارات رو با avi درست کن بعد برو توفلش Import کنش بعدشم با swfذخیرش کن بیا بگذار تو سایت

دستت درد نكنه... 8)

ولي اين كه حجمش از 2 مگابايت شدش 5 مگابايت گلپسر... :cry:

فكر نمي كنم دوايي از درد ما بكنه... :roll:

حيف كه آدمايي اينجا هستن كه...من ديگه كاري نمي ذارم اينجا...خداحافظ شما...مجيد آنلاينتون ارزوني خودتون...مايا كار كردنتون هم مال خودتون..

برگشتم...خفن تر از هميشه...آخرين كارم...حالا ديگه خيلي فرق كردم...سعي مي كنم ديگه اشتباه نكنم...خيلي جلوتر رفتم... 8)

اين ديگه انيميشنه...هنوز خيلي مونده ولي...به قول خارجكي ها WIP !!!

Load_1.jpg

قربون همه !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا