افزونه نمونه قفل ساخته شده برای دمو یا trial با پلاگین آریانا

m javad

کاربر متخصص
با سلام به دوستان

نمونه ای که اینجا گذاشتم برای ساخت یه نوع قفل هست که این امکان رو به برنامتون میده که برنامتون تنها برای یه مدتی کار کنه و بعد از اون دیگه اجرا نشه
مثلا میتونید برای برنامتون این امکان رو بزارید که 30 روزه باشه و یا بر اساس تعداد اجرا باشه
چون این نمونه برای تست هست من اون رو بر اساس تعداد اجرا تنظیم کردم (چون 30 روزه که برای تست عملی نبود ! :))
به این صورت که تنها 10 بار روی سیتمتون اجرا میشه
صفحه اولش مربوط به همین قسمت رجیستر و صفحه دوم که یک ماشین حساب هست در حقیقت به جای برنامه اصلی هست (تنها برای تست)
روش استفاده شده از اون هم ، همون روش معمول و مربوط به زمان لویی 13 ام هست
یعنی ثبت یک متغییر تو رجیستری و یا ثبت یک فایل توی سیستم
اینجا روش کار مهم نیست و هدف معرفی نحوه کارکرد پلاگین آریانا هست
منظورم این هست که روش کار رو میشه خیلی پیشرفته تر کرد و تنها به ثبت در رجیستری و فایل بسنده نکرد

اگر دوستان بخوان سورس رو هم میزارم تا بهتر ببینن که هیچ چیزی از سورس این برنامه به دست نمیاد، حتی تصاویر بک گراند وهیچ کدوم قابل تغییر نیستن

فایل رو توی xp تست کردم و روی 7 و ویستا هم تا عصر تست میکنم و نتیجه رو میزارم
چون براش حق دسترسی و ... تعریف نشده و ممکن هست اونجا مشکل پیش بیاد (که قابل حل هست)

نحوه عملکرد ماشین حساب هم که اصلا مهم نیست و تنها برای نمونه هست !:wink:

سورس فایل اضافه شد ( پست 6 ):
دانلود

پیوست ها

• sample for demo and trial.zip
    825.1 کیلوبایت · بازدیدها: 710
آخرین ویرایش:

atlas123

Member
سلام
میشه یک کمک به من بکنی
چطوری کاری کردی که فایل پروژه mmb شما هیچی توش نمیاید
من یک برنامه درست کردم
که می دونم سورسشو اگه بزنن برنامم توی اینترنت می ره
میشه به من کمک کنی خیلی از کارت خوشم اومد به من کنک می کنی؟

zozze

Active Member
سلام
جالب و خوب هست اما توی 7 ارور میده و حتما باید Run as administrator بشه وگرنه ارور میداد
اگر میشه درستش کن
ممنون

m javad

کاربر متخصص
سلام
جالب و خوب هست اما توی 7 ارور میده و حتما باید run as administrator بشه وگرنه ارور میداد
اگر میشه درستش کن
ممنون

این نمونه یه فایل تو سیستم 32 انتقال میده
به همین خاطر اون گیر رو میده که خودمم بهش اشاره کرده بودم ( با استفاده از player موجود تو این آدرس این مشکل حل میشه)
میشه اونو حذف کرد و تنها به رجیستری بسنده کرد تا این مشکل پیش نیاد

سلام
میشه یک کمک به من بکنی
چطوری کاری کردی که فایل پروژه mmb شما هیچی توش نمیاید
من یک برنامه درست کردم
که می دونم سورسشو اگه بزنن برنامم توی اینترنت می ره
میشه به من کمک کنی خیلی از کارت خوشم اومد به من کنک می کنی؟
این کار با استفاده از پلاگین آریانا امکان پذیر هست که دسترسی به کدهای داخلی و ... رو تو سورس از بین میبره
اگر سورسش رو استخراج کردید همین جا آپ کنید تا دوستان سورس رو ببینند
اگرم نه که بگید تا خودم سورس نهایی و سورس بدون پلاگین آریانا رو آپ کنم
موفق باشید

آخرین ویرایش:

atlas123

Member
میشه خودت سورسو بزاری
من چطور می تونم با پلاگین آریانا کار کنم که سورس برنامه خودم مخفی بمونه
این پلاگین پولی هست چقدر هست؟

diberater

Member
با سلام خدمت استاد اعظم.
قریب به 9 ماه است که روی کد های این برنامه دارم فکر میکنم و به هیچ جا نرسیدم اگه امکانش هست در مورد این برنامه و کد هاش توضیح بدید.
راستی سورسش رو که باز میکنم (توی 7) ارور و اجرا نمیشه خود برنامه هم هنینطور (Player.bin) اونی که برای این کار معرفی کرده بودید رو پچ کردم در Xp و Vista هم تست نکردم.
گمون میکنم از پلاگین آریانا باشه چون وقتی کد هاش رو غیر فعالش کردم اجرا شد اما صفحه خالی بود.
با تشکر

m javad

کاربر متخصص
قریب به 9 ماه است که روی کد های این برنامه دارم فکر میکنم و به هیچ جا نرسیدم اگه امکانش هست در مورد این برنامه و کد هاش توضیح بدید.
من ازتون معذرت میخوام بابت این زمان
خب اگر زودتر پرسیده بودید من براتون توضیح میدادم
این یه برنامه هست که توسط پلاگین آریانا کدهاش مخفی شده و نمیزاره کسی به کدهاش دسترسی داشته باشه
در حقیقت اون کدهایی که مخفی شدن دو دسته هستند:
دسته اول کدهای مربوط به قفل
دسته دوم کدهای مربوط به برنامه و ماشین حساب و ...
کدهای دسته دوم که زیاد مهم نیست و لازم نیست همشون مخفی باشن ولی من اینجا همشون رو مخفی کردم
کدهای دسته اول باید مخفی باشن تا کسی نتونه بهشون دسترسی پیدا کنه.
از اونجایی که فایل exe ساخته شده با بیلدر به راحتی به فایل mbd تبدیل میشه. پس این این پلاگین در حقیقت داره کاری میکنه که با به دست آوردن فایل mbd هم باز کسی نتونه قفل رو از بین ببره

راستی سورسش رو که باز میکنم (توی 7) ارور و اجرا نمیشه
بله زمانی که پلاگین آریانا رو استفاده میکنید ، و داخل خود بیلدر اجرا میکنید ارور خواهد داد (تنها به یک دلیل امنیتی ) پس باید حتما برنامه رو exe کنید و اجرا کنید
برای اینکه برنامه بعد از اینکه exe شد ، پلاگینش به درستی کار بده باید اون رو خریداری و فایل رجیسترش رو دریافت کنید

اگر سورس برنامه اصلی رو که با پلاگین آریانا کدهاش مخفی نشده خواستید برام ایمیل بزنید

گمون میکنم از پلاگین آریانا باشه چون وقتی کد هاش رو غیر فعالش کردم اجرا شد اما صفحه خالی بود.
این هم از امکانات پلاگین آریانا هست که اگر کسی به سورس دسترسی پیدا کرد و پلاگین رو به هر طریقی غیر فعال کرد ، دیگه کدهای اصلی برنامه کار نخواهد داد.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا