بی بی کد نمونه طراحی های اشپزخانه

maxmya

New Member
با عرض سلام خدمت اساتید .من یه چند وقتی هست شروع به طراحی کابینت و اشپزخانه کردم تقریبا با اجرا کار کنار میایم ولی دوست دارم از اساتید کمک بگیرم و راهنمایی کنن منو تو هر چه بهتر شدن کارهای بعدیم..... با تشکر
uploadfromtaptalk1377814520687.jpguploadfromtaptalk1377814534307.jpg

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.کارای نسبتا خوبین.طراحی معمولی هست و کاملا منطبق با موجود توی بازار.قبول دارم فضا کوچیک باشه دست توی طراحی خیلی محدوده.
در مورد رندر کیفیت خیلی پائین هست.نویز بیداد میکنه. فضا سازی نشده و صاف ساده مشتری پسند.اما خب سعی کنین افق دیدتون رو گسترش بدین و کارهای حرفه ای تر کامل تر ارائه بدین.منتظر کارهای خوب از شما هستیم.

maxmya

New Member
سلام.کارای نسبتا خوبین.طراحی معمولی هست و کاملا منطبق با موجود توی بازار.قبول دارم فضا کوچیک باشه دست توی طراحی خیلی محدوده.
در مورد رندر کیفیت خیلی پائین هست.نویز بیداد میکنه. فضا سازی نشده و صاف ساده مشتری پسند.اما خب سعی کنین افق دیدتون رو گسترش بدین و کارهای حرفه ای تر کامل تر ارائه بدین.منتظر کارهای خوب از شما هستیم.

مرسی دوست عزیز از راهنمایی خوبتون ...میشه .منظورتون از فضا سازی و افق دید روه بیشتر توضیح بدید?

ارسال شده توسط lg l9

استاد عارف جان نکات مهمو گفتن ...
ولی uvw تو کار آشپزخونه خیلی مهمه الان بغل یخچال یا آرک غیر معموله (ابعاد ورق خیلی هدر میره )
بعد سعی کنید رو سایز کار کنید بهتر نتیجه میگیرید

maxmya

New Member
استاد عارف جان نکات مهمو گفتن ...
ولی uvw تو کار آشپزخونه خیلی مهمه الان بغل یخچال یا آرک غیر معموله (ابعاد ورق خیلی هدر میره )
بعد سعی کنید رو سایز کار کنید بهتر نتیجه میگیرید

ممنونم دوست عزیز ورق کنار یخچال به گفته خود کابینت ساز باکس یخچال میخواست براش طراحی کنم .تمام صحبت هایی که کردید درست .ممنونم واقعا .
فقط یه سوال برا قیمت دادن من یزره مشکل دارم مثلا برای این رندر ها معیارم چی باشه برا قیمت .و این کار هارو چند بگم?

ارسال شده توسط lg l9

جدیدترین ارسال ها

بالا