نمونه تنظیمان اساتید v-ray

sam1367

New Member
سلام

یه سری سوال همچنین یه پیشنهاد دارم!
سوالام اینکه چه طوری میشه نورپردازی وی ری رو طبیعی تر انجام داد؟(در کار طراحی محیط داخلی منزل)

و اینکه یه رندر طبیعی گرفت در حالی که سرعت انجامش هم خیلی طولانی نشه و ماکزیمم با یه سیستم نسبتا خوب از 20 دقیقه تجاوز نکنه؟

دوستان اگه مبدونند که جواب سوالام قبلا در سایت داده شده لطف کنین لینکش رو بزارین :rose:

و حالا پیشنهاد!

بجه هایی که کار حرفه ای انجام میدن اگه لطف کنن یه تصویر از تنظیمات 3dsmax و V-ray که انجام میدن رو اینجا آپلود کنن میتونه خیلی برای ما تازه کارا مفید باشه،مثلا تنظیمات نور پردازی،دوربین و ...:)

پیروز باشید...

madmaster_3d

Well-Known Member
والا ما ایرانیا یک اخلاق خیلی بدی که داریم دوست نداریم چیزی که بلدیم رو یاد یکی دیگه بدیم. به شخصه اینطور نیستم پس تعصبی جواب منو ندید و نگید کافر همه را .....

من خودم تو کار رندر داخلی نیسنم ولی یک نگاهی به اینها بنداز شاید کمکت کنه. یک دیکشنری و همت نیاز داری. سادس

mintviz.com/blog/vray-render-settings-for-interior-visualisation

mintviz.com/blog/vray-interior-rendering-workflow

vray.com/vray_for_3ds_max/tutorials/rendering_an_interior_scene_tutorial.shtml

maxtutorials.net/?p=489

madmaster_3d

Well-Known Member
راستی یک آموزش هم تو همین سایت هست آموزش v-ray فارسی خیلی به دردت می خوره ولی بعضی فایلهاش خراب شده. تو سایت archdownload فکر کنم باشه همین آموزش باید با اینترنت پرسرعت دانلود کنی. آموزش نمای داخلی هم داره که شاید توش رندر هم آموزش بده. موفق باشی

sam1367

New Member
خیلی ممنون دوست عزیز
کمک خیلی بزرگی بهم کردی کاش بقیه هم از شما یاد بگیرند...

جدیدترین ارسال ها

بالا