نمونه ادیت عکس با افترافکت

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
دیروز یه عکس از دختر خالم انداختم به طور اتفاقی اشتباها عکس رو تو افترافکت باز کردم. یهو زد به سرمو بی خیال فتوشاپ شدم و عکسو همونجا ادیت کردم. ولی با نتیجه کار حال کردم. شما هم ببینید. :oops:

پیوست ها

• pic.jpg
    pic.jpg
    710.6 کیلوبایت · بازدیدها: 410

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
حوصله نداشتی تو فتوشاپ پرده سبز رو حدف کنی . اومدی با keylight تو افتر ؟ !!!:green::paint:
ولی قشنگ شده . ایول :rose:

Shaya_n

New Member
سلام.دوستام من زياد سر از اديت در نميآرام.خستم ببينم برنامه افتر افکت برای اديت عکس و ويديو جدا هستش؟يا هر 2 با يه برنامه انجام ميشن؟يکی هم اينکه ميشه آموزش اين اديت عکس بالا رو بزارين؟ممنون ميشم :x

mooli63

ادیت این عکس زمان زیادی ازش گذشته اصلا یادم نیست چه غلطی کردم :green:
ولی در کل برای ادیت عکس این برنامه ها حرف اول رو می زنن : Adobe photoshop - adobe photoshop lightroom

اموزش های بیسیک از شرکت های معروف رو دانلود کن ببین...
این شرکت ها توصیه منه
FXPHD- VIDEO2BRAIN-LYNDA-DIGITAL TUTORS

برای عکاسی هم کمپانی معروف KELBY

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام ، خوبه افرین :wink:
فقط یک سوال ، خیلی اتفاقی عکس دخترخالتون با پرده کروماکیه یا کلا قرار بوده عکس رو ادیت کنید ؟:green:

:rose:

آخرین ویرایش:

smomeni_rad

Member
سلام
من خودم به شخصه انقد با افترافکت کارکردم یه عکسی رو بخوام ادیت کنم راحت ترم با افترافکت تا فتوشاپ !! بخواین چن تا از نمونه عکسا رو هم میتونم بزارم ببینید از خروجیش هم واقعا راضیم !!!

mooli63

سلام ، خوبه افرین :wink:
فقط یک سوال ، خیلی اتفاقی عکس دخترخالتون با پرده کروماکیه یا کلا قرار بوده عکس رو ادیت کنید ؟:green:

:rose:
ازه دیگه نمی دونم کی اتفاقی پرده گذاشت پشتش اصلا نفهمیدم کی دکمه شاترو زد قرار به عکس گرفتن نبود ... نه عزیز ادیت که قرار بود از همون اول باشه منتها تو فتوشاپ

Shaya_n

New Member
ادیت این عکس زمان زیادی ازش گذشته اصلا یادم نیست چه غلطی کردم :green:
ولی در کل برای ادیت عکس این برنامه ها حرف اول رو می زنن : Adobe photoshop - adobe photoshop lightroom

اموزش های بیسیک از شرکت های معروف رو دانلود کن ببین...
این شرکت ها توصیه منه
FXPHD- VIDEO2BRAIN-LYNDA-DIGITAL TUTORS

برای عکاسی هم کمپانی معروف KELBY

بله.افتر افکت چطور برنامه اي هستش؟برايه اديت عکس خوب جواب ميده؟الان من اين نمونه کار شما رو ديدم واقعاً عالی بود.شما گفتين که با افتر افکت انجام دادين ديگه

vahid980090

New Member
آقا باور کن منم دیروز زد به سرم و عکسی که همینطوری اتفاقی از خودم نداختم رو به جای اینکه فیلمشو توی افتر باز کنم عکس رو باز کردم و زد به سرم با همون افتر ادیتش کنم
خیلی مبتدی ادیت شده اما به نظرم از هیچی بهتره
نه پرده سبز نه هیچ چیز دیگه ایی
همینطوری توی گرمای شدید آفتاب ( از حالت دهنم معلومه : دی)
فقط با three way color یکمی رنگ رو تغیر دادم
curve هم یکمی استقاده شد
ترانزیشن گرد و غبار
ترانزیشن های نوری
یکمی هم زوم و روتیت
کلا 3 دقیقه
80818737534255002042.jpg

آخرین ویرایش:

mooli63

بله.افتر افکت چطور برنامه اي هستش؟برايه اديت عکس خوب جواب ميده؟الان من اين نمونه کار شما رو ديدم واقعاً عالی بود.شما گفتين که با افتر افکت انجام دادين ديگه

افترافکت یک برنامه ی کامپوزیت فیلم و ویدیوست... عکس رو هم به عنوان یک فریم از فیلم می شه توش رنگ زد..در ادیت عکس توانایی های فتوشاپ رو نداره..اما در ویدیو تخصصی کولاک می کنه برات.

vahid980090

New Member
وحید 980090 فضای رنگ بندیت موزیک ویدیویی شده...

دوست گلم mooli63 من تازه کارگردانی موزیک ویدیو رو شروع کردم و با استفاده از کمک بچه های اینجا و سایتای دیگه تونستم خودمو یکمی بالا بکشم
چون کارم موزیک ویدیوئه بخاطر اون این عکسم شبیه اونا شده : دی

mooli63

دوست گلم mooli63 من تازه کارگردانی موزیک ویدیو رو شروع کردم و با استفاده از کمک بچه های اینجا و سایتای دیگه تونستم خودمو یکمی بالا بکشم
چون کارم موزیک ویدیوئه بخاطر اون این عکسم شبیه اونا شده : دی

به سلامتی...لینک کاراتو بذار ببینیم

جدیدترین ارسال ها

بالا