بی بی کد نما

iman13

Well-Known Member
attachment.php

پیوست ها

• 1_View18_out 2.jpg
    1_View18_out 2.jpg
    368.6 کیلوبایت · بازدیدها: 124

mortezan

Active Member
سلام
طرح کلی کار رو خیلی دوست داشتم، اما اگه اجازه بدید دوست دارم یک کوچولو نقد کنم(برای بهتر شدن کار)
همه گل و گیاه هایی که زدید انگار پست پرو شدند و دستی با فتوشاپ توی تصویر قرار دادید...
به نظرم شیدری که برای سنگ نمای انتخاب کردید جای کمی بهتر شدن هم داشت
نویز کار خیلی خیلی زیاده(من خودم طرفدار تصاویر کمی نویز دار هستم چون تو عکس هم نویز وجود داره منتهی اینجا خیلی خیلی خیلی زیاد شده نویز)
کنتراست کار خوبه منتهی قسمت بالای تصویر اگه یکم کنتراستش بیشتر میشد بهتر میشد.
اگر نبود میز و صندلی که در نزدیکی هست میگفتم حتما شما تصویر رو دستی به رزولیشن بزرگتر ارتقاع دادید...

البته از مدل سازی کار خیلی خیلی خیلی خیلی خوشم میاد...(هرچند از سبک معماریش خوشم نمیاد که این یه چیز سلیقه ای هست)

راستی نگفتید با چه چیز هایی و در چه زمانی رندر گرفتید؟

موفق وموید باشید
یاعلی

iman13

Well-Known Member
سلام
طرح کلی کار رو خیلی دوست داشتم، اما اگه اجازه بدید دوست دارم یک کوچولو نقد کنم(برای بهتر شدن کار)
همه گل و گیاه هایی که زدید انگار پست پرو شدند و دستی با فتوشاپ توی تصویر قرار دادید...
به نظرم شیدری که برای سنگ نمای انتخاب کردید جای کمی بهتر شدن هم داشت
نویز کار خیلی خیلی زیاده(من خودم طرفدار تصاویر کمی نویز دار هستم چون تو عکس هم نویز وجود داره منتهی اینجا خیلی خیلی خیلی زیاد شده نویز)
کنتراست کار خوبه منتهی قسمت بالای تصویر اگه یکم کنتراستش بیشتر میشد بهتر میشد.
اگر نبود میز و صندلی که در نزدیکی هست میگفتم حتما شما تصویر رو دستی به رزولیشن بزرگتر ارتقاع دادید...

البته از مدل سازی کار خیلی خیلی خیلی خیلی خوشم میاد...(هرچند از سبک معماریش خوشم نمیاد که این یه چیز سلیقه ای هست)

راستی نگفتید با چه چیز هایی و در چه زمانی رندر گرفتید؟

موفق وموید باشید
یاعلی

سلام :)
به به چه نقدی :cool:
قبل از توضیح در مورد کار ، اینو بگم که بعد از مدت ها به سایت سر زدم و گفتم حداقل یه کار بزارم بعد خارج بشم
به همین منظور کار مخصوص سایت و به عنوان کار کم عیب گذاشته نشده اولین کار روی دسکتاپ رو آپلود کردم که یه کار بازاری هستش ...
سیستم و زمان :
رم 16
گراف 4
سی پی یو intel 4970k
20 min با رزوله 5000
max - vray 3.0.03 - ps
بله کار نویز داره قبول دارم که خب کار برای ارائه به کارفرما بوده و نویز از اهمیت آنچنان برخوردار نبوده در هر صورت حرف شما درسته
شیدر هم همینطور بر حسب جبر کارفرما میباشد
قسمت بالا مخصوصا اسمان مشکل داره باید رعایت میشد
در نهایت ممنون از نقد

mortezan

Active Member
سلام :)
به به چه نقدی :cool:
قبل از توضیح در مورد کار ، اینو بگم که بعد از مدت ها به سایت سر زدم و گفتم حداقل یه کار بزارم بعد خارج بشم
به همین منظور کار مخصوص سایت و به عنوان کار کم عیب گذاشته نشده اولین کار روی دسکتاپ رو آپلود کردم که یه کار بازاری هستش ...
سیستم و زمان :
رم 16
گراف 4
سی پی یو intel 4970k
20 min با رزوله 5000
max - vray 3.0.03 - ps
بله کار نویز داره قبول دارم که خب کار برای ارائه به کارفرما بوده و نویز از اهمیت آنچنان برخوردار نبوده در هر صورت حرف شما درسته
شیدر هم همینطور بر حسب جبر کارفرما میباشد
قسمت بالا مخصوصا اسمان مشکل داره باید رعایت میشد
در نهایت ممنون از نقد

البته من خیلی ادم پخته و کم عیبی نیستما! بیشتر چون دوست دارم کارام عیب گرفته بشه نقد میکنم:wink:
خلاصه هم استانی باید برای کار های هم استانیش ارزش قائل بشه دیگه:rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
البته در کنار نظر دوستمون
یک مشکلی تو کار خیلی از بچه ها دیده میشه این هستش که
ساختمون قدیمی و فرسوده هستش؟ بعد سنگ های روی چمن ها و یا این مبل راحتی ها تو حیاط تمیز نو ؟ جلل خالق
کار خوبی ولی اینها رو درست کنی بهتر میشه :)

جدیدترین ارسال ها

بالا