بی بی کد نما

memaran

Well-Known Member
سلام
یه کار بازاری بود که چند ماه پیش زدم و بنا به دلایلی نشد برم نظارت کار و اجراش اوستا کاری شد و به فنا رفت

تازه امروز از موقعیت ملک عبور کردم و دیدم چیشده . . .

یه طبقه هم کمتر از اون چیزی به من سفارش دادن و ساختن

مکس 2014....وی ری 3......تایم هر رندر ....3 دقیقه

attachment.php

attachment.php

پیوست ها

• 369_Snapseed.jpg
    369_Snapseed.jpg
    385.4 کیلوبایت · بازدیدها: 183
  • asli_Snapseed.jpg
    asli_Snapseed.jpg
    351.5 کیلوبایت · بازدیدها: 169
آخرین ویرایش:

Mahdi_1984

Banned
خخخخخخ، تمام زیباییش به اون فرم های شاخه مانند بوده که نذاشتن، ارتفاعش هم اگه بلندتر گرفته بودن خیلی قشنگ میشده

KHURSHID

کاربر فعال
سلام خسته نباشید
اینجا باید کارای سه بعدی بحث بشه نه طراحی نما
به نظرم طراحی شمازیاد جالب نشده طرحی ک اجرا شده بهتر درومده این حرکت ک روی نما آوردین رو با چی میخواین اجرا کنین با چی میخواین اتصال بدین ؟؟؟؟؟ لطفا نما طراحی کنید نه گلدوزی یا خیاطی.........
امیدوارم بیشتر وقت گذاشته بشه چون کار طراحی نما امر خیلی مهمیه....

memaran

Well-Known Member
سلام خورشد جان بابت نظرت ممنون (تو فاز گلدوزی و خیاطی هستی گمونم ) .

نقد کنید کارو اما با منطق

اون المان های منحنی روی جداره با لوله فلزی نورد شده در نظر گرفته شده بود با روزنه هایی که توی سطح لوله ها میبود به صورت رندوم تو برخی از قسمتهاش و درون این لوله ها چراغ هایی برای نورپردازی شب مد نظرم بود که طراحی کردم و این رندوم بودن سوراخ ها و نورهای ساطع شده از اون نمای شب بدیعی رو پدید می اورد که متاسفانه یه عده کوته فکر همچون برخی عزیزان از عهده کار برنیومدن و حرف از توانایی انجامش زدن و توش لنگ موندن منم سر جریاناتی از نظارت کار خودداری کردم

و دیگر اینکه بیایم محترمانه اثار دوستان و مورد نقد قرار بدیم نه اینکه بر حسب افکار عامیانه

کسی تا وارد بازائ کار نشه و کار با کارفرماهای متفاوت و تجربه نکنه خیلی راحت میتونه یه کار رو بد جلوه بده

دوست خوبم ممنون

آخرین ویرایش:

memaran

Well-Known Member
اتصال لوله ها هم از میلگردایی در نظر گرفته شده بود که از لبه سقف ساختمون بیرون زده بودن و لوله ها وزن خیلی زیادی هم نداشتن نهایتا هر کدوم 15 تا 20 کیلو

KHURSHID

کاربر فعال
ببینید دوست عزیز بنده قصد توهین به شما رو نداشتم اما واقعا این طرخ خوب نیست و بهتره بیشتر کار ببینید و با سیمای شهر اینجوری بازی نکنیم بنده اگر خیاط هم باشم خیلی خوبه ک یک خیاط خوب باشم این جور المانهایی ک به ساختمان الحاق میشه اصلا توی هیچ جای معماری دیده نمیشه..... خیلی خوبه ک توی سبک معماری ک کار میشه از یک مکتب پیروی بشه تا اینکه طراحی های این سبکی داشته باشیم.....
البته کار شما هم از لحاظ رندر هم مشکلات زیادی داره ازجمله متریال سنگ ک شکل پارچه شده متریال آجر ک همچین آجری با این تناسبات وجود نداره سمت چپ نما آجرها سیاه شده.....و خیلی ایرادات دیگه به نظر بنده همچین کارهایی رو توی انجمن نذاریم خیلی بهتره چون سطح انجمن رو پایین میاره اگه بدونید قبلا چه کارهایی توی این انجمن آپلود میشده.................
در پایان ی بزرگی همیشه میگفت رفیق آن کسی نیس ک مرا بخنداند...........
به امید دیدن کارهای عالیتر از شما

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام خوبید؟ ببین اگه نظر من رو قبول دارین طراحی نما اصلا خوب نشده.
شاید نیت خوب بوده اما فرم های منحنی خیلی دانش وسیعی میخواد و صرف بازی با ابزارهای مکس رو نمیشه طراحی قلمداد کرد
و اتفاقا باید در مورد طراحی صحبت کنیم اینجا سطح علمی بالا بره
حتی به نظرم توی فاز اجرا یه مقدار منطقی تر شده.
ببخشید رک گفتم اما روی بحث طراحی نما خیلی باید مبانی زیبایی شناختی ترکیب بندی حجمی و کنتراست سه بعدی مورد بررسی قرار بگیره. گوگل و خونه های خیایون رفرنس مناسب نیست.

جدیدترین ارسال ها

بالا