بی بی کد نما تهرانپارس 27

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
مثل کار قبلیت خوب شده.:paint:
اون قسمت آجر نما بالای ساختمون ، همه جاش متریال آجر گرفته!!! متریال قسمت زیرش باید عوض میشد.

sallarmelli

Active Member
کار قبلیت وحدت بیشتری داشت
رندر هم که به نظرم خوبه
اون قسمت آجری بالا که شیب دار شده اصلا خوب نشده شیشه ها هم اگه رفلکت رو کم کنی خوب می شه
گلاسی در ورودی رو هم کم کن
زیر پیلوت هم خیلی تیره هست اصلا چیزی دیده نمی شه.
موفق.

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام کار قشنگی شده.خیلی نور پردازی کارت رو دوست دارم
طراحی خوبی شده.به نظرم مصالح خیلی خوب کنار هم نشستن.
حجم هم خوب شده.
به نظرم تمام نیازهای یه نما رو تامین کرده.
پس به نظرم الکی گیز ندیم یه جوری شده فلان شده.آقا جان خوب شده دیگه

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
کار خوبی شده، وقت های بیکاری همین نمای ساختمون هایی که به صورت عکس میزاری رو دربیار یه متریال ساده بهش بده سیو کن برا زمانیکه میخوای استفاده کنی نگه دار این عکس بغل ساختمون نمیگم بده ولی کیفیت کار رو میاره پایین تو که همش داری استفاده میکنی مدلش کن بزار :rose:

آخرین ویرایش:

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
حجم هم خوب شده.
:rose::rose::rose: آره قشنگ شده و یه نکته سازنده هم که به نظرمون میرسه به قشنگ تر شدن کارهای بعدی کمک میکنه:paint: .درسته؟ کارا رو برای همین میذاریم اینجا دیگه! :rose::rose::rose:

Sam_3D

Member
سلام کاره خوبی شده.....البته به لحاظ مدلینگ و نور پردازی....از لحاظ طرح 20 درصدی شلوغ شده می تونستی یه کم طرح رو سبک تر هم طراحی کنی (فقط نظر شخصی بود)....در ضمن در دباره نورپردازی یه مقداری توضیح بده که با چه نور هایی کار کردی و غیره.....

Fanous

Well-Known Member
سلام
نور کار خوب شده
ولی سایز متریال آجر رو باید کمتر کنی . اگه ارتفاع اون قسمت آجری طبقه بالا رو 4 متر فرض کنیم ، توی ارتفاع تقریبا 30 عدد آجر هست با بند کشی که میشه تقریبا ارتفاع هر آجر 13 سانتی متر . ارتفاع آجرها معمولا بین 3 تا 7 سانتی متر هست .
موفق باشین

m.n1362

Member
کار خوبی شده، وقت های بیکاری همین نمای ساختمون هایی که به صورت عکس میزاری رو دربیار یه متریال ساده بهش بده سیو کن برا زمانیکه میخوای استفاده کنی نگه دار این عکس بغل ساختمون نمیگم بده ولی کیفیت کار رو میاره پایین تو که همش داری استفاده میکنی مدلش کن بزار :rose:
سلام بر تایماز گل حتما ممنونم...:rose::rose::rose::oops::oops:

m.n1362

Member
حجم هم خوب شده.
عارف گل سلام..ممنونم انقدر از لحاظ شخصیتی کاملی که دوست دارم باعث میشی ادم تشویق بشه ..ممنونم همیشه لطف داری:rose::rose:

m.n1362

Member
سلام
نور کار خوب شده
ولی سایز متریال آجر رو باید کمتر کنی . اگه ارتفاع اون قسمت آجری طبقه بالا رو 4 متر فرض کنیم ، توی ارتفاع تقریبا 30 عدد آجر هست با بند کشی که میشه تقریبا ارتفاع هر آجر 13 سانتی متر . ارتفاع آجرها معمولا بین 3 تا 7 سانتی متر هست .
موفق باشین
ممنونم حق با شماست.:rose::rose:uvکردم ولی چک میکنم ممنونم:rose:

m.n1362

Member
کار قبلیت وحدت بیشتری داشت
رندر هم که به نظرم خوبه
اون قسمت آجری بالا که شیب دار شده اصلا خوب نشده شیشه ها هم اگه رفلکت رو کم کنی خوب می شه
گلاسی در ورودی رو هم کم کن
زیر پیلوت هم خیلی تیره هست اصلا چیزی دیده نمی شه.
موفق.
ممون میشم که توجه میکنید و ایرادات را میگید از عارفم دلگیر نشو چون واقعا دوست داشتنی.:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا