بی بی کد نمای مدولار

سلام ، امیدوارم که خوب و سلامت باشید . فقط سه بعدی با من بود . این کار اولین سه بعدی نمای من به صورت جدی هست . ( تا حالا همش رو نیمه کاره رها می کردم ) . از دوستان خواهش می کنم که مشکلات کار رو بگن .
تصاویر نویز داره چون وقت نبود ، نمی شد رندر رو با کیفیت بالا گرفت .
3ds max 2012 * v-ray * Looks Builder​

* جا داره از فرشید بابت آموزش looks builder تشکر کنم . *

پیوست ها

• night_out.jpg
    night_out.jpg
    567.2 کیلوبایت · بازدیدها: 95
  • 1_out.jpg
    1_out.jpg
    794.1 کیلوبایت · بازدیدها: 109
  • 2_out.jpg
    2_out.jpg
    816.2 کیلوبایت · بازدیدها: 102
  • 140000_out.jpg
    140000_out.jpg
    796.2 کیلوبایت · بازدیدها: 93
  • 18_out.jpg
    18_out.jpg
    857.2 کیلوبایت · بازدیدها: 119

maxpin206

Well-Known Member
سلام
طراحی رو خیلی دوست دارم طرح بسیار خاصی شده از نظر من
رندر شب بسار خوب شده از لحاظ 3d ولی اجرایی شاید بهتر باشه نورها دقیقا معلوم باشن و تاکید رو فرم داشته باشن
نور پردازی روزتو نمیدونم با چه روشی نورپردازی می کنی ولی اصلا طبیعی نیست بهتر از اینوایرومنت یک hdri بدی و یک نور سان استفاده کنی که راحت ترین راه به رسیدن به نتیجه مطلوبه
البته نور dome هم خوبه که با hdri باشه

madmaster_3d

Well-Known Member
قشنگه و منم با دوستان موافقم. و تکسچر آسفالتت ماشلا بی کیفیت هستش یکمی و tileable نیستش. باید تو فتوشاپ درستش کنی.

سلام مهدی جان خوب هستی؟
خسته نباشی کاره خوبی شده فقط فکر کنم تو رندرهای روز یه کم آسمون ساده شده. ولی در کل خوب شده دستت درد نکنه.
فقط یه سوال، جنس اون قسمت بالکن چی هستش؟ واقعا میشه اون نوع رو برا بالکن استفاده کرد؟

m.n1362

Member
سلام زمان زندرتون شده 1 ساعت با این همه نویز؟یه جای تنظیماتت مشکل داره فکر کنم ..خواستی بذار بچه ها ببینن تنظیماتتو تا مشکل معلوم شه....شاتی که حیاطو نشون دادی دوست داشتم اما نویز زیاده ...منظور از نمای مدولار چی؟خسته نباشی.

dr.hashemi

کاربر فعال
سلام دوست عزیز مدلسازی خوبه ولی متریال و رندر اصلا جای صحبت نداره خیلی باید کار کنی روشون. حتما تنطیمات رو بزار

سلام زمان زندرتون شده 1 ساعت با این همه نویز؟یه جای تنظیماتت مشکل داره فکر کنم ..خواستی بذار بچه ها ببینن تنظیماتتو تا مشکل معلوم شه....شاتی که حیاطو نشون دادی دوست داشتم اما نویز زیاده ...منظور از نمای مدولار چی؟خسته نباشی.
ممنون از نظرتون . اسم نمای مدولار رو طراح روی کار گذاشته بود .

سلام مهدی جان خوب هستی؟
خسته نباشی کاره خوبی شده فقط فکر کنم تو رندرهای روز یه کم آسمون ساده شده. ولی در کل خوب شده دستت درد نکنه.
فقط یه سوال، جنس اون قسمت بالکن چی هستش؟ واقعا میشه اون نوع رو برا بالکن استفاده کرد؟

سلام فرزاد جان ، خوبی ؟
ممنون از این که نظر دادی . خودم هم قبول دارم نمای روز هنوز خیلی جای کار داره .
جنس بالکن از استیل هست ، نمی دونم می تونن اجرا کنن یا نه من فقط سه بعدی کردم .

سلام دوست عزیز مدلسازی خوبه ولی متریال و رندر اصلا جای صحبت نداره خیلی باید کار کنی روشون. حتما تنطیمات رو بزار

سلام ، از این که نظرتون رو گفتید بسیار ممنونم .
چشم حتما تنظیمات رو میزارم تا دوستان کمک کنن .

سلام ، از این که نظرتون رو گفتید بسیار ممنونم .
این هم تنظیمات رندر 1.png4.png5.png

پیوست ها

• 1.png
    1.png
    167.3 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • 4.png
    4.png
    168.5 کیلوبایت · بازدیدها: 9

peymantbz

New Member
سلام میشه لطف کنی سریال نامبرlooks builde بهم بدی چون نتونستم پیداش کنم توسایت چون اگرندم کارروسیونمیکنه تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا