بی بی کد نمای ساختمان ارومیه

KHURSHID

کاربر فعال
سلام اینکار توی شهر ارومیه اجرا خواهد شد...
3dsmax.vray.autocad. ps6
ممنون از نظرات سازنده دوستان.......
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

پیوست ها

• RENDER 01_View02.jpg
    RENDER 01_View02.jpg
    768.3 کیلوبایت · بازدیدها: 160
  • RENDER 01_View04.jpg
    RENDER 01_View04.jpg
    567.4 کیلوبایت · بازدیدها: 246
  • RENDER 01_View03.jpg
    RENDER 01_View03.jpg
    891.5 کیلوبایت · بازدیدها: 193
  • RENDER 01_View01.jpg
    RENDER 01_View01.jpg
    706.3 کیلوبایت · بازدیدها: 156

hamed.f

Well-Known Member
سلام
خسته نباشی...
در مورد طراحیش من جسارت نمی کنم، بهتره دوستان معمارمون در موردش نظر بدن
اما از نظر گرافیکی ،نسبت به کارهای قبلیتون خیلی ضعیف هستش
البته کاملا طبیعیه چون یه کار بازاریه:rose:

alin617

Member
سلام
البته از نظر طراحی خوب خیلی بخش ها بستگی به نقشه پلان همکف و طبقات داره و نمیدونم قسمت وسط نمای طبقات چیه که پنجره هاش به این صورت طراحی کردید .آشپزخونه؟ پذیرایی؟ نورگیر؟ و ... ولی خوب از نظر طراحی چیز خاصی نداره و معمولی هستش ولی از نظر گرافیکی مخصوصا تصویر اول خیلی ضعیف هستش مثلا در بخش متریال دهی و نور پردازی تنظیمات gi ضعیف عمل شده که در بعضی از قسمت ها بین دو متریال سایه ها به خوبی مشخص نشده و خیلی تیره شده مخصوصا لبه های پنجره ها و مثلا متریال آسفالت شبیه دود و یا یه سیال رونده شده و برگ های روی اون انگار شناورند. در کل خسته نباشید.

mgh-max

کاربر فعال
منم از نظر مفهومی و سناریو کار یه نکاتی بگم. معمولا برگ سبز روی زمین نمیفته به تعداد بالا و سایه درخت غول پیکر روی ساختمون. معمولا کارای رئال یه همچین نکاتی توش رعایت میشه . یه جزئیاتی که به چشم هر کسی نمیاد

KHURSHID

کاربر فعال
سلام
خسته نباشی...
در مورد طراحیش من جسارت نمی کنم، بهتره دوستان معمارمون در موردش نظر بدن
اما از نظر گرافیکی ،نسبت به کارهای قبلیتون خیلی ضعیف هستش
البته کاملا طبیعیه چون یه کار بازاریه:rose:
بله درسته خودمم زیاد اینکارو دوست ندارم ولی گفتم ی کار بد بذارم ایراداتی ک خودم نمیبینم رو دوستان گوشزد کنن
ممنون

سلام
البته از نظر طراحی خوب خیلی بخش ها بستگی به نقشه پلان همکف و طبقات داره و نمیدونم قسمت وسط نمای طبقات چیه که پنجره هاش به این صورت طراحی کردید .آشپزخونه؟ پذیرایی؟ نورگیر؟ و ... ولی خوب از نظر طراحی چیز خاصی نداره و معمولی هستش ولی از نظر گرافیکی مخصوصا تصویر اول خیلی ضعیف هستش مثلا در بخش متریال دهی و نور پردازی تنظیمات gi ضعیف عمل شده که در بعضی از قسمت ها بین دو متریال سایه ها به خوبی مشخص نشده و خیلی تیره شده مخصوصا لبه های پنجره ها و مثلا متریال آسفالت شبیه دود و یا یه سیال رونده شده و برگ های روی اون انگار شناورند. در کل خسته نباشید.
ممنون از نظرت دوست عزیز

منم از نظر مفهومی و سناریو کار یه نکاتی بگم. معمولا برگ سبز روی زمین نمیفته به تعداد بالا و سایه درخت غول پیکر روی ساختمون. معمولا کارای رئال یه همچین نکاتی توش رعایت میشه . یه جزئیاتی که به چشم هر کسی نمیاد

اره دقیقا برگ درسته سایه هم تاحدودی قبول دارم ممنون

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام آفرین خوب شده
رندر زیاد تعریف نداره
برای اصلاح تاریکی شدید کار توی فتوشاپ adjusment گزینه shadow رو باز کن و با عددش بازی کنی بهتر میاد بیرون

جدیدترین ارسال ها

بالا