نمای داخلی- مکس -منتال ری

سلام بچه ها.:46:
این آخرین کاریه که تو مکس انجام دادم.
مکس 2010 هست با منتال ری.
جریانشم از این قراره که این نتیجه ی آموزش ویدیویی هست که واسه جایی زدم و نتیجه نهایی شده این.
آموزش ویدئویی هم توی امضام لینکش هست.
image010.jpg

پیوست ها

• 10.jpg
    10.jpg
    239.5 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • AOfinal.jpg
    AOfinal.jpg
    195.7 کیلوبایت · بازدیدها: 14
آخرین ویرایش:

kamifa1986

Well-Known Member
خيلي عالي كار كردي. فكر كنم اون آئودي تو دكوري رو قبلاً تو همين فروم ديدم. اونم كار خودت بود؟ در كل خيلي زيبا شده .موفق باشي

ممنون.لطف داری.آره.اونم کار خودمه.اون بنزه هم همینطور.
تو پست بعدی میزارم رندراشونو.

آخرین ویرایش:

aminn70

Well-Known Member
واقعا عالي شدن من همچين رندرهايي با منتال ري نديده بودم
بيشتر به vray ميخوره

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
پست اول کارتون قشنگ بود
اما بیشتر از رندر ماشینا خوشم اومد آفرین
موفق باشی

رندر ماشینه را قبلا دیده بودم. واقعا عالیه.

نمای داخلی هم خیلی خوبه منتهی تصویر یه مقدار تیره هست.
همونطور که تو پی سی هم گفته بودم یه لایه رنگ سبزهم روی کار نشسته. نمی دونم فکر کنم بخاطر فوتون ها باشه.
در هر صورت مشخصه باید آموزش خیلی خوبی باشه :rose:

*farshid*

کاربر VIP
کارت فوق العادست :paint:
تبریک میگم بهت... ایشالا ایرانمون پر شه از افراد متخصص و کاربلدی مثل تو :sad:
یه انتقادی هم بکنم :wink: یکم اتاق رو تاریک کردی نورش بیشتر بشه کار ناپی میشه.:rose:

ممنون از همه.آقا در مورد این کم بودن نور چند نفر تا الان گفتن.الان رو مانیتور من نورش تنظیمه!! قضیه چیه؟مانیتورم ال جی تی 730 هست.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
به به سلام.خیلی وقت بود یه کار حرفه ای منتال ندیده بودیم.یادش بخیر سال 1342 وسط انقلاب مردم ما خونه منتال کار می کردیم.
اما از شوخی گذشته منتال خیلی قویه اما واقعا سخته.خیلی بیش از حد پارامتر زیاد داره ولی خودمونیم وی ری هم رابط کاربریش قوی تر و راحت تره اما سبکتر! شاید خیلی ها متعجب بشن اما واقعیت اینه که ما باید ایده آل کار کنیم.ما تو منتال نمی تونیم روی Displacment مانور بدیم.ما تو منتال چمن نداریم.... Gi درست درمون نداریم...... اینقدر سخته که اومدن کلی متریال آماده گذاشتن تا بشه باهاش کار کرد.و این که ما اگه تو منتال ری بخوایم خوب رندر بگیریم شاید با زمان رندر وی ری برابری کنه ولی هیچ وقت کیفیت وی ری رو نداره.
دوست گل و عزیزم شما ثابت کردی که می تونی با 1 نرم افزار واقعا سخت (چون خودم منتال رو هم تدریس می کنم هم کار می کنم) می دونم چقدر سخته و چقدر مصیبت داره.
اما موضوعی که اینجا مطرحه موضوعه زمانه! بله زمان.ما عصر ارتباطات هستیم.همه چی داره به سرعت میگذره.برای خود من که مثلا معماری می خونم و تازه دانشجو هستم بخدا 24 ساعت شبانه رو برام کمه و ای کاش روز 48 ساعت بود.بعد اگه جمع و کم بکنم می بینم برای 1 کار 2 هفته وقت بزارم در حالی که این کار رو با وی ری می تونم تو حداکثر 3 ساعت انجام بدم.کدوم بهتره....>!!!!! >...

پس من به شما پیشنهاد می کنم 1 کوچ بزرگ به وی ری داشته باشین.مطمئنا شما که با منتال اینطور کار می کنی وی ری رو می ترکونی.
ببخشید فک زدم.برم سراغ کارام.... عقبم.......!!!
موفق باشی

ممنون دوست عزیز.
و منتال نمی تونیم روی Displacment مانور بدیم.ما تو منتال چمن نداریم.... Gi درست درمون نداریم...... اینقدر سخته که اومدن کلی متریال آماده گذاشتن تا بشه باهاش کار کرد.و این که ما اگه تو منتال ری بخوایم خوب رندر بگیریم شاید با زمان رندر وی ری برابری کنه ولی هیچ وقت کیفیت وی ری رو نداره.
کی همچین حرفی زده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چمن رو که با fur مکس میزنی.یا پلاگینای باحالی گه هستن.
بابا منتال اصلا واسه دیسپ مپ معروفه.الان انجین دیفالت ساف ایمیج منتاله!!
GI منتال هم که آخرشه!! خیلی سریعتر و دقیق تر از لایت کش وی ری هست.
در ضمن زمان رندر تو منتال خیلی خیلی کمتره.این رندر نهاییش بیست دقیقه نشده با یه سی پی یو 3.2 و سایز 1280

در ضمن من وی ری رو هم قبول دارم به عنوان یه انجین خوب،و قبلا کار زدم باهاش.در کل فرای رو هم خیلی دوس دارم

حالا نظر شما چیه؟البته اینا فقط اصلاعات محدود من هستن...

*farshid*

کاربر VIP
ممنون دوست عزیز.

کی همچین حرفی زده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چمن رو که با fur مکس میزنی.یا پلاگینای باحالی گه هستن.
بابا منتال اصلا واسه دیسپ مپ معروفه.الان انجین دیفالت ساف ایمیج منتاله!!
GI منتال هم که آخرشه!! خیلی سریعتر و دقیق تر از لایت کش وی ری هست.
در ضمن زمان رندر تو منتال خیلی خیلی کمتره.این رندر نهاییش بیست دقیقه نشده با یه سی پی یو 3.2 و سایز 1280

در ضمن من وی ری رو هم قبول دارم به عنوان یه انجین خوب،و قبلا کار زدم باهاش.در کل فرای رو هم خیلی دوس دارم

حالا نظر شما چیه؟البته اینا فقط اصلاعات محدود من هستن...
vray و mental جفتشونم خوبن...
من قبلا منتال کار میکردم ولی ...تعداد منابع آموزشی و طرفدار منتال واقعا کمه( حداقل در مقایسه با vray)این شد که رفتم سراغ vray ... ولی دلم لک زده واسه ocean material آماده منتال... بهترین آب cg بود خداییش:sad:
حالا شما برین سایت evermotion برین 3dm3 ... هیچ جا کار منتال انجام نمیدن... بلاخره یه موتور رندر 800 دلاریه رایگان در اختیار ملت ایران قرار گرفته ...:) لابد یه چیزی افزون بر منتال داره که مردم بلاد کفر میرن میگیرن و استفاده میکنن.
نه؟؟؟؟؟؟؟؟

bbforum

Member
با Mentalray هم می شه کار حرفه ای کرد ، فقط باید از تکنیک استفاده کرد ، اما زمان رندر Mentalray خیلی کمتر از Vray هست با اینکه کیفیت مناسبی رو هم ارائه میده و از همه بهتر اینکه داخل خود MAX وجود داره و نیاز به انتظار برای نصب Plugin Vray هر Version برنامه MAX نیست.
www.3dlook3d.com
:paint:

wild-mans

Member
سلام
منم کار رو دیدم واقعا قشنگ شده من کلا سررشته زیادی از برنامه های تری دی ندارم ولی به نظر من به عنوان یه بیننده خیلی عالین در ضمن مگه مسابقات evermortion نبود که با mental زده بودن به قول یکی از دوستان شمایید که تعیین می کنید کدوم نرم افزار از بقیه قویتره.
یا حق

و mental جفتشونم خوبن...
من قبلا منتال کار میکردم ولی ...تعداد منابع آموزشی و طرفدار منتال واقعا کمه( حداقل در مقایسه با vray)این شد که رفتم سراغ vray ... ولی دلم لک زده واسه ocean material آماده منتال... بهترین آب cg بود خداییش
حالا شما برین سایت evermotion برین 3dm3 ... هیچ جا کار منتال انجام نمیدن... بلاخره یه موتور رندر 800 دلاریه رایگان در اختیار ملت ایران قرار گرفته ... لابد یه چیزی افزون بر منتال داره که مردم بلاد کفر میرن میگیرن و استفاده میکنن.
نه؟؟؟؟؟؟؟؟

اتفاقا تعداد طرفداران منتال خیلی زیاده و در ضمن افراد بزرگی هم طرفدار منتال هستند.
دلیل پر طرفدار شدن وی ری مدل های آماده ای هست که تو اینترنت ریحته واسه وی ری و بزرگترینشم اورموشنه.
در ضمن وی ری واسه کارای معماری توی نرم افزارایی مثل مکس،بلندر و ... طرفدار داره.الان فیلمای سینمایی همشون با منتال هستن.
ترنسفورمرز با منتاله.بنجامین باتن که اصلا کسی عمرا بتونه صحنه های سی جیشو تشخیس بده با منتاله.
در کل فیلمی ندیدم من که با وی ری باه. و همچنین مایا کاری هم ندیدم که با وی ری کار کنه!
در کل شک کنید که منتال حرفه ای تره ولی حرفه بودن دلیل بهتر بودن نیست.چونکه وقتی یه نفر یه کارو با وی ری بهتر رندر می کنه معنیش اینه که برای اون شخص وی ری بهتره.و باز هم این جمله ی معروف:
نرم افزار فقط ابزاره و این هنر خود سی جی کاره که به کمکش میاد.
به هر حال با با منتال و وی ری می شه نتایج یکسانی گرفت و بقیه ی مسائل مربوط به اینه که چقدر به هر کدوم تسلط داریم و اگر کسی با یه انجین بهتر کار می کنه نباید بگه مه بهترین همینه.

جدیدترین ارسال ها

بالا