بی بی کد نمای داخلی با رنک بندی مشابه

behrang2

Member
سلام
این کار جدیدم با مکس و مکسول
شبیه سازی از روی یک رفرنس
فقط با افتر افکت نویزشو گرفتم
هیچ ادیتی روی خروجی انجام ندادم:)
بجز مجسمه و گیاه بقیش رو مدل کردم:)

پیوست ها

• finalend005_00000.jpg
    finalend005_00000.jpg
    236.7 کیلوبایت · بازدیدها: 105
  • finalend006_00000.jpg
    finalend006_00000.jpg
    209.2 کیلوبایت · بازدیدها: 83
آخرین ویرایش:

sallarmelli

Active Member
رنگ زرد و سبز خصوصا زرد بدجوری جیغ می کشه رنگ زرده اصلا به بیننده اجازه نمی ده که به محیط بیرون یه نگاهی بندازه اون مبله که فکر کنم زیر پله هست(مبل سبزه) بد جوری با فشار اونجا جا دادن آدم اونجا احساس فشار می کنه

موفق باشید
محیط بیرون رو هم ساختید؟

آخرین ویرایش:

behrang2

Member
همه چیشو ساختم
اینو طبق یه طراحی خارجی ساختم که اون طراحیم جزوه طراحیا برتر شده و توی کتابای آموزشی اینو به عنوان رفرنس نشون میدن..کار منم 99% شبیه رفرنسه :د
خودم که نظری ازین بابت ندارم
اما نظر اون آموزگارای این مکتب رو اگه بخام قبول کنم پس نظرات شما رو نمیتونم:د
همه چیش تری دیه

ssevil

Well-Known Member
یه کم دقت کنید دوستان بعد کار و نقد کنید
الان اولا این کار شبیه سازی شده از روی رفرنس
پس ربطی نداره که چه رنگی به کار رفته و چیدمان فضا چه شکلیه
دوم اینکه رندر به قدری واقعی و عالی شده انگار عکس
به نظرم عالیه و محشر شده رندرت:rose:
مدلینگ هم حرف نداره :rose:

asa.graphic

Well-Known Member
سلام
فقط میتونم بگم خیلی عالی شده ... کیف کردم ... خوف شده ... کاملا حرفه ای ...:rose::rose:
تبریک استاد بهرنگ :wink:

فقط یکم تو رندر اولی این مبل تیره زیاد طبیعی نشده فکر کنم متریالش جای کار داره ... اون حالت بافت رو مثل مبل روبروئیش نداره !

موفق باشی عزیز ...

Hamed

Active Member
درود
خانوم یا آقا من زیاد شما رو نمیشناسم...اما واقعا دست مریزاد...اگر طرحش هم از خودت بود یا یک موضوع داشتی که روش کار کرده بودی میشد پیشنهاد داد برای تاپ گالری...اما هنوز کار دار نویز...ضمنا کاش یه کانسپ میداشت تا دوربین حول اون محور مانور خودشو انجام بده...البته بیشتر به یک تمرین شبیحه...

*** تو کارای تری دی یک راز بزرگ وجود داره هرکس اون راز رو کشف کن همیشه کاراش خوب در میاد و شما هم اونو پیدا کردی***

علی علی

max vray

کاربر VIP
سلام بهرنگ جان.
کارت فوق العاده شده.اگه نمیگفتی از رفرنس گذاشتی من فکر میکردم عکس اون مجله رو گذاشتی یعنی بازم حرفت قبول نکردم وقتی دیدم دوتا رندر گذاشتی مجبور شدم باور کنم عکس اون نیست و کاملا کار خودت هستش.
واقعا بهت تبریک میگم که انقدر نور خوب دراوردی یعنی با اصلش مو نمیزنه.
متریال ها هم خوب شده و خام نیستن.
نمیدونم شانسی زدی یا از قبلش کادرتو طبق قانون طلایی بستی.بعد یک اموزش که از cg بود همه کارارو تو اون کادر بندی قرار میدم و میبینم و دیدم مال تو اون کادر بندی رو حفظ کرده اینارو گفتم که اگه شانسی و از رو تجربه این کادرارو بستی بدونی اگه هم نه که خوب خودت معلوم استادی.
به قول حامد جان تو تو این کارت نشون دادی رمز و راز یک رندر خوب متوجه شدی.من امیدوارم یک روز همین کامنت حامد برای من بگذاره چون حامد رک حرف میزنه و بی تعارف پس هر کامنتش با ارزش و وقتی همچین حرفی میزنه شک نکن درست میگه.
بد نیست خود رفرنس که منم دارم بگذارم تا همه دوستان بدونند که رفرنس چقدر به این شبیه هستش.
در مورد رنگ و .... اینها یک سری سلیقست تو معماری و اصلا خیلی از معمار ها کار هم قبول ندارند برای همین دوستان رنگ نپسندیدن چون صلیقست دیگه و گرنه هیچ قانونی برای استفاده یک رنگ خاص برای یک فضای خواص نداریم.
واقعا کارت پسندیدم و امیدوارم روزی در این حد بتونم رندر بگیرم.
پیشنهاد برای تاپ گالری
موفق و پیروز باشین:rose:

پیوست ها

• Untitled-1(1).jpg
    Untitled-1(1).jpg
    107.1 کیلوبایت · بازدیدها: 17

<<SAJJAD>>

Well-Known Member
بسیار عالی شده . تبریک
فقط یه ایراد خیلی کوچیکی که داره شیشه های درو پنجرست، مثله اینکه هنوز آقای شیشه بٌر شیشه ها رو ننداخته :wink: .

danyfilth

Member
یچند نکته کوچک

با سلام و احترام
کار بسیار زیبایی شده است . اما من ترجیح می دهم دوستانم عیب های کارم را بگویند تا باعث پیشرفتم شود.
به نظر بنده یک ایراد کوچک در کار شما وجود دارد.
دوست عزیز، با توجه به نور ورودی به اتاق و شدت آن، می بایست دیوارهای و مخصوصا سقف بسیار روشنتر یاشد.
احساس میکنم که در تنظیم GI دقت بیشتری باید بکنید. توجه کنید در چنین نوری با توجه به قانون روشنایی عمومی، می بایست نور ورودی دیوار مجاور و سقف را روشن نماید.
دوم اینکه شیشه خیلی شفاف شده و تقریبا قابل رویت نیست. در صورت وجود چنین نوری همانطور که خودتان بهتر میدانید باید کمی خاصیت بازگشتی نور بروی اجسام شفاف به چشم بیاید. توصیه بنده استفاده از یک texture برای transparency می باشد. سعی کنید از یک تصویر با کمی جزئیات برای شفافیت استفاده کنید که همه جای شیشه یکدست شفاف نشود.
نکته دیگری که به چشم من میخورد این است که شما کمی ماتی برای reflection کف اتاق استفاده کرده اید که بسیار زیباست. اما کمی زیاده روی شده است. چون این حس احساس میشود که زمین چرب شده است. اگر میزان آن کمتر می بود بسیار حرفه ای تر بود.
حقیقتا در مورد مبل روبروی دوربین باید تبریک بگویم زیرا استفاده از Bump و متریال مناسب آن باعث شده است که بسیار طبیعی شود.
تبریک بنده را جهت کار زیبا و تلاش بسیار مفید شما پذیرا باشید . در صورتی که نظر دیگری در مورد صحبت های بنده دارید لطفا جهت بالابردن دانش بنده ابراز نمایید.
موفق باشید.

َA.soltani

New Member
سلام به همه برو بچ مخصوصا آقای بهرنگ
بهرنگ عزیز کارت رو دیدم خوب بود ولی به عنوان برادر کوچک تر میخواستم خدمتت عرض کنم که از انتقاد فرار نکن فقط به تعریف ها نگاه نکن اگه کسی بهت میگه چه کار کنی که کارت بهتر شه باید ازش تشکر کنی نه اینکه بگی من نظرتو قبول نمیکینم.حالا چون شما میخواستی شبیه سازی کنی مشکلی برای رنگ بندی نیست اما مطمئن باش که اگه بحث شبیه سازی نبود کار شما که هیچ خود رفرنس کلی ایراد داره و شما باید بهتر از رفرنس کار بزنی اونجاس که این انتقاد دوستمون بجاست و من باهاش موافقم و تعدادی ایراد دیگه ای هم تو کارت هست.

به امید روزی که هم کارت حرفه ای تر بشه هم اخلاق کاریت.

madmaster_3d

Well-Known Member
آقا چون خودت مدل کردی من 20 بهت میدم. بهتر از این هستش که مدل آماده استفاده کنی و کارقشنگ تر بشه. من خوشم اومد. موفق باشی

behrang2

Member
اهم..اهم..ممنونم از همه:د
شدت نور رو من با رفرنس مچ کردم...رفرنس رو یکی از بچه ها گذاشته مثه اونه دیگه ..رفلکتم همینجور:د
درکل من خودمو در حدی نمیبینم ک از معمار اون کار ایراد بگیرم..زبونممم قاصره متاسفانه که از طرح ایشون دفاع کنم..
از نظر من بهترین ترکیب رنگ از آن خداست.. عکس پیوست

پیوست ها

• 12070631-farm-green-yellow-wheat-grass-fields-fence-barbed-wire-blue-skies-palouse-washington-st.jpg
    12070631-farm-green-yellow-wheat-grass-fields-fence-barbed-wire-blue-skies-palouse-washington-st.jpg
    225.2 کیلوبایت · بازدیدها: 15

ALI_TAKHTI

Active Member
کار خوبی شده موفق باشی.دوستان همه اگه نقد میکنن نشونه ضعف کار نیست.من خوشم اومد.ولی در کل ترجیح میدم اگه از کاری قرار ایراد بگیریم و نقد کنیم بهتره مطمئن باشیم از کننده کار بیشتر اطلاعات داریم . بازم ممنون

I-like-DDD

Well-Known Member
عالیه بهرنگ جون حرف نداره . اون دوستمون که میگه رفرنس ایراد داره چه ایرادی داره ؟
اصلا یکی دوست داره از یه چیزی که ایراد داره ایده بگیره یا شبیه سازی کنه اون رو ، دلیل نمیشه
شما بیای از چیزی که اصلا به موضوع ربطی نداره ایراد بگیری شما باید در مورد مدلینگ ،
نورپردازی ، متریال ها تکستچر ها و رندر نظر بدی نه چیزه دیگه ، میخوای شماره معمار رو
بگیرم بدم بهتون باهاش در مورد معماری کار صحبت کنید.؟!

سلام بهی جون :green:
خیلی کارت قشنگ شده واقعا برازنده شده این همه استعداد از کجا میاری تو؟:green:
از قوانین جیمز کلارک مکسول خواهشمند ایراد نگیرین چون قوانین نور مکسول که در موتور مکسول استفاده شده واسه همه فیزیکدانای قرن 20 ثابت شده پس تو نور و real بودنش مشکلی نیست
متریال ها خیلی عالی شده مبل و مدلینگش خیلی خیلی عالیه نایس فقط یادت نره کوسن های مبل رو واسم میل کن عاشقشم چروکاش مخصوصا:)
بر خلاف نظر بضی از دوستان بازی رنگ تو کمد دیواری براساس سلیقه کارفرماش بوده و نمیشه رنگی رو که کسی دوست نداره بهش تحمیل کرد تعادل رنگی رو باید تو چیدمان کنترل کرد
یک انتقاد دارم ازت بهی یکم تو ترکیب بندی و کمپوزیسیون مثلا خطوط کمد باید عمودی میشد
و پیشنهاد 100 درصد واسه تاپ گالری

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.چه کار خوب و زیبایی شده.
چقدر خوبه اول بخونیم ببینیم بعد نظر بدیم. ( در تکمیل فرمایشات خواهر سوین :green:)(یعنی با سوین هم نظرم :rose: )(به قول مازنی ها ـ شی خاخر هست - چش رو می بوجد! ترجمه : او خواهر شوهر می باشد.چشم از از حدقه در می اورد )
و اما خود کار.
کار مطمئنا شایسه تاپ گالری هست.
به چند دلیل
1 - شبیه سازی بیش از حد به رفرنس اصلی
2- کنتراست تصویر خیلی مناسب ( از روشنی بیرون تا تاریکی درون ) به قول با کلاس ها چشم در گردش هست
3- شیدرها واقعا معلومه مدیریت شده.فرتی یه تکسچر تعلق نگرفته بهش
4- مدلسازی خیلی خوب شده. مخصوصا مبل دارای حس خوشگلی هست
پیشنهاد
یه مقداری کارو پست پروداکشن بکن.کار بچه های تیم میلاد کمباری رو نگاه کن.توی همشون پست پروداکشن خیره کننده به چشم میخوره
در هر صورت کار توپ کلا توپ هست.بهت تبریک میگم.
بازهم تاکید نسبت به تاپ گالری.بخدا جوگیرانه نیست.کار خوب همیشه خوب هست.

جدیدترین ارسال ها

بالا