بی بی کد نمای خارجی

amirrainy_1

New Member
سلام دوستان
ممنون میشم اگه کارم ارزشه نظر دادن داره هر نظری دارید بدید.
(هرچه میخواهد دله تنگت بگو
)

پیوست ها

• 001.jpg
    001.jpg
    531.4 کیلوبایت · بازدیدها: 66
  • 003.jpg
    003.jpg
    509.2 کیلوبایت · بازدیدها: 49
  • 004.jpg
    004.jpg
    414.9 کیلوبایت · بازدیدها: 56
  • 007.jpg
    007.jpg
    519.9 کیلوبایت · بازدیدها: 51
  • 008.jpg
    008.jpg
    541.7 کیلوبایت · بازدیدها: 54

sallarmelli

Active Member
طرح ساده خوب با رندری بی دغدغه
فقط کاش متریال ها دو رنگ می شدند جلوه ی بهتری به ساختمان می داد

madmaster_3d

Well-Known Member
خیلی کاره قشنگیه. من از اون عکس که در هستش و سبزه داره باغچه ها. از او خوشم اومد اگر خودت ساخته باشی برگ ها رو. نمای خارجیت هم قشنگ بود ولی یک سوتی داشت اینکه روزه صاحبخونه پولداره لامپ ها رو روشن گزاشته. البته می دونم می خواستی نشون بدی لامپ بوده اونجا ولی برای اینکار باید یک رندر شب می گرفتی

amirrainy_1

New Member
خیلی کاره قشنگیه. من از اون عکس که در هستش و سبزه داره باغچه ها. از او خوشم اومد اگر خودت ساخته باشی برگ ها رو. نمای خارجیت هم قشنگ بود ولی یک سوتی داشت اینکه روزه صاحبخونه پولداره لامپ ها رو روشن گزاشته. البته می دونم می خواستی نشون بدی لامپ بوده اونجا ولی برای اینکار باید یک رندر شب می گرفتی
مرسی- نه چون گل و گیاه بلد نیستم بسازم از آرک مدل برداشم
آره راس میگی چراغارو دیگه ایشالا تکرار نمیشه:green:
بعدش یادم افتاد کاش یه آیفون هم میذاشتم دمه دره ورودی

آخرین ویرایش:

ALI_TAKHTI

Active Member
آفرین. کارت خوبه.
مدل سازی خوبه. از نما هم خوشم اومد.
اما رمپ رو خوب در نیاوردی.
اون سازه ورودی پارکینگم که سنگ لاشه دادی خوب متریال دهی نکردی. درش هم یه خورده....
و راستی سنگی که تو نما به کار بردی چیه؟ سمت راستی رو میگم. شبیه سخره ای هست اما معلوم نیست چیه.
یکمم تایل سنگهات رو کوچیک بگیر بهتره.
بازم آفرین. کلا نما پسندمه

amirrainy_1

New Member
آفرین. کارت خوبه.
مدل سازی خوبه. از نما هم خوشم اومد.
اما رمپ رو خوب در نیاوردی.
اون سازه ورودی پارکینگم که سنگ لاشه دادی خوب متریال دهی نکردی. درش هم یه خورده....
و راستی سنگی که تو نما به کار بردی چیه؟ سمت راستی رو میگم. شبیه سخره ای هست اما معلوم نیست چیه.
یکمم تایل سنگهات رو کوچیک بگیر بهتره.
بازم آفرین. کلا نما پسندمه

مرسی
راستش به اون سنگ لاشه تو سازه پارکینگ displace دادم ولی نمیدونم چرا صفحه هاش از هو فاصله گرفت و بینشون خطه سفید افتاد
درش رو مجبور شدم چون خوده طرف نمونه داد که مثه این برام بزن
اون سنگه که توی همکف و طبقات بالای در سمته راست کار کردم تراورتن ا

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.طراحی کار خوب شده.
قوس جالبی شده و تراس ها خوب حجم مستطیلی رو به دایره ارتباط داده
ورودی پارکینگش خیلی جالب شده.
رندر هم خوب شده.
نور روز جالبی شده. آسمون هم خیلی خوشرنگ و مناسب هست
کار تقریبا اوربرایت نشده و این خیلی خوبه
شیدرها هم که خوب شده.خیلی خام نیست.اما خودشو نشون نمیده.شاید به خاطر اینه که زیاد مصالح خوب کنار هم ننشستن.
ببین کارت اوربرایت نشد اما زیادی سفید هست.آدم سر درد میگیره.تو هر کار علاوه بر روشنی به کنتراست و تیرگی هم نیاز هست.
در کل کار خوبی شده.از 10 بهش 7 میشه داد.موفق باشی.منتظر کارهای خوب و بهتر از شما دوستم هستیم.

amirrainy_1

New Member

شیدرها هم که خوب شده.خیلی خام نیست.اما خودشو نشون نمیده.شاید به خاطر اینه که زیاد مصالح خوب کنار هم ننشستن.
ببین کارت اوربرایت نشد اما زیادی سفید هست.آدم سر درد میگیره.تو هر کار علاوه بر روشنی به کنتراست و تیرگی هم نیاز هست.
در کل کار خوبی شده.از 10 بهش 7 میشه داد.موفق باشی.منتظر کارهای خوب و بهتر از شما دوستم هستیم.
سلام
مرسی عارف جان
من تو کارای exterior همیشه از sun استفاده میکنم و نوره دیگه ای رو تجربه نکردم
خیلی دوس دارم ببینم میتونم با ترکیب یه نور دیگه مثله dome نتیجه بهتری میتونم بگیرم یا نه
چون یه بار dome رو تنها استفاده کردم دیدم رنگ مصالح انگار طبیعی تر میشه البته فک کنم بشه نبوده سایه در dome رو با sun جبران کرد ولی هیچ تجربه ای ازش ندارم.
از راهنمایی هات واقعا ممنون

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
برای بازار همیشه از dmoeبهتر جواب میده
چون همه جا یکدست روشن میشه
برای هوای ابری فوق العادس.
هر وقت دیدی کاری خوب در نمیاد از دوم استفاده بکن
فقط حواست باشه اگه domeمیدی تیک store with iraadince رو بزنی تا سرعت رندر بالا بره.البته باید توی محاسبات gi عدد interpolation رو بالا ببری.میزان subdivise نور هم روی 24 بزار.

جدیدترین ارسال ها

بالا