نمایندگی گوگل در ایران...!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen_r

Member
حالا من آدر سی که براشون ایمل بزن ندارم
اگه میشه ایمیل گوگل رو که برای پیشنهادات و انتقادات ساختن به ما بدید
در بعن ما به یه مترجم نیاز داریم
هرکسی حاضره ما هستیم:rose:

rafaello

New Member
شما که میخوای نمایندگی گوگل را بگیری اصلا نمیدونی گوگل داره چی ارائه میده فقط دیدی اسمش با کلاسه برا همین ؟
شما حتی نمیدونی با چه روشی و چه ایمیلی تماس بگیری
شما حتی انگلیسی بلد نیستی که بخوای یه نامه بنویسی
پس انتظار نداشته باش که کسی کمکت کنه و جوابی بهت بده
درسته باید همیشه توکل آدم به خدا باشه ولی همین خدایی که شما میخوایی بهش توکل کنی به شما عقل و خرد داده
به نظر من فقط میخواستی یه تایپی بزنی که با دوستان شوخی کرده باشی

I.NoBody

Active Member
با سلام
...
يه چيز ديگه
كسايي كه مي گن گوگل ايران رو تهريم كرده چرته
الان 5نفر از ايراني ها در گوگل دارن فعاليت انجام مي دهند
...
الآن مديران ايراني زيادي در ناسا، دانشگاه ها و خيلي از ارگانهاي معتبر آمريكا دارن به خوبي و در كمال عزت و احترام فعاليت ميكنن.
پس اينكه آمريكا ايران رو تحريم كرده، چرته

YTERROR

Active Member
سلام

دوست عزیز کاری نداره اولین چیزی که باید داشته باشی 2 الی 3 میلیارد تومان پول نقد برای خرید یک کم از سهام گوگل و ره اندازی یک دفتر در شمالی ترین منطقه تهران که حداقل هزینه اش در ماه بالای 10 میلیون تومان هست با پرسنل و .....

و در آخر منافعی که در بازار کوچک اینترنتی ایران هست پاسخگو هزینه های شما نمیشه

اینترنت یک دنیایی مجازی هست که جا و مکان و زمان هیچ اهمیتی در سرویسهاش و واسطه ها و ..... نداره و هر کس از هر نقطه می تونه با سرویس دهنده مورد نظر به صورت مستقیم این کار رو انجام بده و نمایندگی گوگل و .... بیشتر یک اصطلاح عامیانه بیشتر نمی تونه باشه چون از نظر فنی که 100 درصد در ایران نمیشه به این شرکت کمک خاصی کرد که ازش درآمد خوبی داشت و ...

ولی در هر صورت به نظر من همیشه نباید زیر مجموعه بود تا موفق شد

موفق و پیروز باشید

I.NoBody

Active Member
سلام

دوست عزیز کاری نداره اولین چیزی که باید داشته باشی 2 الی 3 میلیارد تومان پول نقد برای خرید یک کم از سهام گوگل و ره اندازی یک دفتر در شمالی ترین منطقه تهران که حداقل هزینه اش در ماه بالای 10 میلیون تومان هست با پرسنل و .....

و در آخر منافعی که در بازار کوچک اینترنتی ایران هست پاسخگو هزینه های شما نمیشه

اینترنت یک دنیایی مجازی هست که جا و مکان و زمان هیچ اهمیتی در سرویسهاش و واسطه ها و ..... نداره و هر کس از هر نقطه می تونه با سرویس دهنده مورد نظر به صورت مستقیم این کار رو انجام بده و نمایندگی گوگل و .... بیشتر یک اصطلاح عامیانه بیشتر نمی تونه باشه چون از نظر فنی که 100 درصد در ایران نمیشه به این شرکت کمک خاصی کرد که ازش درآمد خوبی داشت و ...

ولی در هر صورت به نظر من همیشه نباید زیر مجموعه بود تا موفق شد

موفق و پیروز باشید
سلام.
Yterror جان خيلي كم پيدايي.
من هم همين حرفا رو قبلاً با جملات ديگه اي به اين دوستمون گفتم.
فكر ميكنم ايشون يا براي كمي خنديدن خودش اين تاپيكو راه انداخته، يا اينكه واقعاً ديد بسيار غير ئاقعي نسبت به دنياي مجازي اطرافش داره، يا اينكه فرزند آقاي .... هستش

macroflash

Active Member
البته گوگل به جز خدمات اینترنتی کلاس هایی میزاره برای افراد و به اونها مدارکی میده و حتی بعضی از افراد میتوانند به عنوان Google Developer جذب شرکت بشن یا از مدارکی که از گوگل اخذ میکنند استفاده های تجاری کنند..یک نمونه از مدارک گوگل ADWORDS Qualified INDIVIDUAL است و خیلی از موارد دیگر که دفاتر گوگل در سراسر دنیا اقداماتی از این قبیل انجام میدن اما..1.باید دید اولا فرد متقاضی برای نمایندگی در کشوری هست که شرایط ثبت دفتر گوگل هم از سوی آمریکا و هم از سوی کشوری مثلا ایران بلامانع باشه یا خیر؟...بعد باید ببینیم کسی که میخاد این نمایندگی رو داشته باشه چه شرایطی باید داسته باشه..من فکر میکنم باید حداقل یک دوره ی مدیریتی در گوگل یا حداقل یک مدرک مدیریت IT داشته باشه..در کل با این شرایط شما....دفتر گوگل در ایران تاسیس نخواهد شد و اگر هم یک روزی این دفتر تاسیس شه به این زودی نخواهد بود و مدیر اون هم شما نخواهید بود.

sdjamshidi

New Member
جوابيه!!!

سلام،
ماشالله دوستان ما اينقدر جفنگيات سر هم مي كنند و تحويل اين بنده خدا مي دند كه اين دوستمون رو به طور كل از اصل ماجرا دور كردند.
1- گوگل ايران رو تهريم (بخوانيد تحريم!) كرده و به ايران نمايندگي نمي ده!
2- اگر بطور جدي قصد گرفتن نمايندگي و همكاري با گوگل رو داريد، مي بايست در امارات يا كشوري ثالث شركت خود را ثبت كنيد تا بتوانيد با آنها طرف مذاكره شويد.

الآن مديران ايراني زيادي در ناسا، دانشگاه ها و خيلي از ارگانهاي معتبر آمريكا دارن به خوبي و در كمال عزت و احترام فعاليت ميكنن.
پس اينكه آمريكا ايران رو تحريم كرده، چرته

!!!! دوست عزيز!!!
اونهايي رو كه شما مي فرماييد و به ايراني بودنشون افتخار مي كنيد، در حال حاضر يك شهروند آمريكايي هستند و هيچ معلوم نيست كه اونها هم به ايراني بودنشون افتخار كنند و آخرين باري كه به ايران اومدند رو يادشون باشه و آخرين باري كه فارسي حرف زدند رو به ياد بياورند!

يه چيز ديگه
كسايي كه مي گن گوگل ايران رو تهريم كرده چرته
الان 5نفر از ايراني ها در گوگل دارن فعاليت انجام مي دهند
با تشكر
از اينكه حرفهاي من را خوانديد

دوست عزيز! طبق قوانين ايالات متحده، تمامي شركت بزرگ و كوچك آمريكايي مجاز نيستند بطور مستقيم با شركتهاي ايراني وارد معامله شوند.

با سلام و احترام​

==========
شرکت ما می ( arad-itc.com ) خواست نمایندگی گوگل رو در ایران بگیره
اما نیم دویم از کجا شروک کینم
لطفا کمی ما رو راهنمایی کنید.
==========
با سپاس و تشکر​

در حال حاضر سايت آفتاب http://www.aftab.ir ، با ثبت شركت خود در امارات، مي تواند پذيرش تبليغات شما را در سايت گوگل به عهده بگيرد.

از سايت ها و شركت هاي امركايي و تحريمشون كه بگذريم،
دولت براي نمايندگي انحصاري هيچ شركت امريكايي مجوز نميده.

تا اونجا كه به من مربوط مي شه و به دولت نه چندان محترم، اين جور قضايا تا وقتي كه پاي كالاي غير مجاز در ميان نباشد، هيچگونه ممنوعيتي وجود ندارد. حالا اينكه سر و كارت با باندهاي مافيايي و آقازاده هاست به كنار!

اول اینکه google حتی در تبلیغات در adword ایران رو تحریم کرده .

اين درسته، ولي از اون راهي كه گفتم مي شه. اگه توي جي ميل نگاه كني، بالا و گوشه كنار صندوق پستي ات تبليغات فارسي رو مي بيني كه توسط گوگل ارائه مي شه.
.
.
.

آخرین ویرایش:

iran480

Member
دوستان عزیز من فقط در مورد اینکه گفتید آمریکا ایران رو تحریم نکرده چون چند ایرانی در گوگل و ناسا و جاهای دیگه کار می کنن ، خدمتتون عرض کنم که این مساله ارتباطی به اون نداره. اون ایرانی هایی که در آمریکا هستند الان سیتیزن شیپ آمریکا هستن . یعنی یک شهروند آمریکایی محسوب می شن که اونجا رفتن سر کار و اصلاً کاری هم به ملیت یا جایی که توش به دنیا اومدن ندارن.
اینکه صحبت از تحریم ایران می شه منظور حوزه جغرافیایی کشور ایران و تمام کسانی که توش زندگی می کنن هست و ارتباطی به ایرانیان خارج از کشور که تابعیت اون کشور رو گرفتن نداره.
در نتیجه تحریم یه چیز واقعیه و وجود داره.

اما در مورد نمایندگی گوگل ، منم با صحبت دوستان موافقم. به فرض که خود گوگل هم موافقت کنه و در ایران هم دولت بهتون مجوز بده ، سود خاصی براتون نداره. بهتره سرمایه تون رو در یک بخش دیگه از it خرج کنید که هم به نفع پیشرفت it کشور باشه و هم خودتون یه سودی داشته باشید.

I.NoBody

Active Member
!!!! دوست عزيز!!!
اونهايي رو كه شما مي فرماييد و به ايراني بودنشون افتخار مي كنيد، در حال حاضر يك شهروند آمريكايي هستند و هيچ معلوم نيست كه اونها هم به ايراني بودنشون افتخار كنند و آخرين باري كه به ايران اومدند رو يادشون باشه و آخرين باري كه فارسي حرف زدند رو به ياد بياورند!
من اين جمله رو در جواب جمله شخص ديگه اي گفتم كه گفته بود چون گوگل كارمند ايراني داره، پس ايران رو تحريم نكرده.
من يادم نمياد در مورد اينكه اين افراد تبعه ايران هستند يا آمريكا، حرفي زده باشم. يا اينكه جمله اي گفته باشم كه نشانه افتخاكردن من به اونها باشه( گرچه واقعاً بايد به بعضي از اونها افتخار كرد).
ظاهراً شمافقط خواستي يه ساز مخالفي با همه بزني و بدون توجه دقيق به پست ها، شروع كردي به انتقاد

sdjamshidi

New Member
من اين جمله رو در جواب جمله شخص ديگه اي گفتم كه گفته بود چون گوگل كارمند ايراني داره، پس ايران رو تحريم نكرده.
من يادم نمياد در مورد اينكه اين افراد تبعه ايران هستند يا آمريكا، حرفي زده باشم. يا اينكه جمله اي گفته باشم كه نشانه افتخاكردن من به اونها باشه( گرچه واقعاً بايد به بعضي از اونها افتخار كرد).
ظاهراً شمافقط خواستي يه ساز مخالفي با همه بزني و بدون توجه دقيق به پست ها، شروع كردي به انتقاد

من جواب شما رو بر اساس اون چيزي كه نوشتي دادم، يا نتونستي درست احساست رو بيان بكني، يا هم نتونستي درست احساست رو بيان بكني!!!! درست مثل من كه الان نتونستم منظورم رو برسونم!!!
در هر صورت اون چيزي كه از گفته هاي شما پيدا بود و اون چيزي كه ما تا حالا ديديم و در آينده نيز شاهد اون خواهيم بود، ما ايراني ها به مديران ايراني شركتهاي آمريكايي افتخار مي كنيم، ولي آمريكا پيشرفت مي كنه! هي ما افتخار مي كنيم! هي آمريكا پيشرفت مي كنه!! هر چي ما بيشتر افتخار مي كنيم، اونا بيشتر پيشرفت مي كنند!
:rose: :cool:

egcom

Member
اين همه تحريم واسه چيه ؟ انرژي هسته اي ! شما بجاي نمايندگي گوگل ميتوني نمايندگي رآكتورهاي نطنز رو بگيري تا شايد بالاخره يه تابستون بياد و ما مشكل برق نداشته باشيم .

يكي از دوستان اشاره كردند كه آمريكا به غلط كردن افتاده ،‌واقعا اين حرفاي خنده دار باعث ميشه آخر شب كه ميايم پاي كامپيوتر بشينيم خستگي از تنمون در بياد . آخه كشوري كه سود ناخالصي يكي از ايالت هاش ( كاليفرنيا ) با سود ناخالصي كل كشور كانادا برابري ميكنه چرا بايد از نداشتن رابطه با ايران ضرر كنه ؟ و در پي اون به غلط كردن بيفته .

I.NoBody

Active Member
من جواب شما رو بر اساس اون چيزي كه نوشتي دادم، يا نتونستي درست احساست رو بيان بكني، يا هم نتونستي درست احساست رو بيان بكني!!!! درست مثل من كه الان نتونستم منظورم رو برسونم!!!
در هر صورت اون چيزي كه از گفته هاي شما پيدا بود و اون چيزي كه ما تا حالا ديديم و در آينده نيز شاهد اون خواهيم بود، ما ايراني ها به مديران ايراني شركتهاي آمريكايي افتخار مي كنيم، ولي آمريكا پيشرفت مي كنه! هي ما افتخار مي كنيم! هي آمريكا پيشرفت مي كنه!! هر چي ما بيشتر افتخار مي كنيم، اونا بيشتر پيشرفت مي كنند!
:rose: :cool:
یا اینکه شما احساس منو بد فهمیدی.
ضمناً شما می تونی بهشون افتخار نکنی تا آمریکا به اندازه عدم افتخار یک نفر، کمتر پیشرفت کنه.
من به هر ایرانی که از هوش و استعدادش به درستی و خردمندانه و فخر فروشانه استفاده میکنه و اصالتش رو یادش نمیره، افتخار میکنم. برام هم مهم نیست که شهروند آمریکا، ایران، آلمان، افغانستان یا ... باشه.
ضمناً من مشکلی با فعالیت ایرانی ها در خارج از کشور به جای موندن و فصیل شدن در داخل کشور ندارم

sdjamshidi

New Member
ضمناً من مشکلی با فعالیت ایرانی ها در خارج از کشور به جای موندن و فصیل شدن در داخل کشور ندارم

يه توصيه بهت مي كنم! در هنگام عصبانيت هيچ وقت sms نزن، كامنت نگذار، جواب كسي رو هم نده!
اينجور مي شه كه فسيل رو فصيل مي نويسي!
اين بحث رو هم اينقدر ادامه نده. ما هم عاشق وطنمون هستيم و به هموطناي موفقمون عشق مي ورزيم. مي گي نه ! .... اينجا رو ببين :oops:

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
بی خیال بابا این قدر با هم بحث نکنید

فروم بدترین چیزش مجازی بودنشه که باعث میشه مقاصد افراد به صورت اشتباه و یا ...... افراد متوجه بشوند

موفق و پیروز باشید

اقايون ول كنيد:shock:مخ براي ما نموند
شما اين حرفها رو كه مي زنيد اين رفيقمون مي تونه نمايندگي رو بگيره؟:mad:
به جاي اين حرفها شما فقط راه و روش جلو پاش بزاريد نكه هي سنگ بندازيد:snap:
شايد اين رفيقمون نمايندگي گرفت و ماهارو هم توش استخدام كرد :D
حالا عزيز شما به گوگل ايميل زديد يا نه:paint:

AMiR

Active Member
تاپیک قفل میشه
بحث های اضافه هم حذف میشن

اگه صاحب تا پیک مایل به ادامه تاپیک بود پیغام خصوصی بزنه

وضعیت